kzm oluyor

hayırlı olsun canım Allah sağlıklı sıhhatli dünyaya gelmesini nasip etsin ömür boyu mutlu olsun

hepiniz sagolun canlarım ben hala şoklardayım ve mutluyum cok cici kıyafetler var nappcam bilmiyorum.bu gidişle herifi batırırım :)

Canım tebrikler. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah kızını. :nazar: Ben de kız çocuklarına bayılıyorum. Senin adına çok sevindim canım. Şeniz

canım gözün aydın çok sevindim özelliklede kızın olacağı için tabi allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin eeeee ne varki şanslı annenin ilk çocuğu kız olurmuşş darısı başıma

canım allah sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bende 29 haftalık hamişim benim oğlanda 3 gün önce pipisiyle oynuyordu gerçekten çok güzel bi duygu allahım bu duyguyu herkeze yaşatsın sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

ne mutlu sana .. rabbim sağlıkla kucaklamayı nasib etsin inşallah ..ne güzel rabbim gönlüne göre vermiş... hayırlı uğurlu olsun ...bahtı açık olsun inşallah...

Rabbim kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah
ben hem oglan hemde kiz anne'siyim her ikisi de cok guzel oluyor
Allah olmayan isteyen herkesin basina bu guzel duygu aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ben de ilk bebeğimin kız olacağı için cok seviniyorum.
Rabbim sağlık sıhhat verisn herşeyden önce yavrularımıza.
ama gönlümden hep kız geçiyordu.
anneciğime cok düşkün olduğumdan mıdır nedir :))

allahım gönlüne göre versin canım hayırlısıyla sağsağlim kucagına almayıda nasip etsin rabbim ,cümlemizin dilek kapıları açıktır inş.

X