kzlar krler olsun allahma ben de hamileyim

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
canlarım bana bu yolda destek olan herkes.....sıkıntılı günlerimde çenem katlanan herkes...hepiniz sağolun...rabbim cümlesininde kucağını doldursun....sonunda oldu.....hepinizi öpüyorum.......:emir_bebek::nazar:

bitanem benimmm allahım senin gününde bugünmüş bak allahım sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin kuşum ilk tebrik benden hehehh

çook sevindim canımmmm.
hadi gözün aydın...
ALLAHIM TAMAMINA ERDİRSİN..
DARISI BANA VE TÜM İSTİYENLERE İNŞALLAH....

canım rabbim kucağınada almayı nasip etsin inşallah tebrik ediyorum bitanem:CüvCüv:

Tebriklerr canımm .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn inşallahh.Darısı tüm isteyenlerin başınaa:)a.s.

Tebrikler canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Darısı başımıza.Doğal yolla mı oldu?

Tebrik ederim hayatım,neler çektiğini takip edemesem de bebek özlemi nedir bilirim bir tüp bebek annesi olarak,hadi bakalım iyi bak kendine ve bebişine:1hug:

Allahım tez zamanda tüm bebek isteyenlerin önce karnını:CüvCüv:sonra da kucağını doldursun inşallah:ecrin_bebek::emir_bebek:,tebrik mesajları yazan kızceler,innnşallah bu ay hepiniz hamile kalırsınız da tebrik edilen olursunuzzzzza.s

Allahım tez zamanda tüm bebek isteyenlerin önce karnını:CüvCüv:sonra da kucağını doldursun inşallah:ecrin_bebek::emir_bebek:,tebrik mesajları yazan kızceler,innnşallah bu ay hepiniz hamile kalırsınız da tebrik edilen olursunuzzzzza.s

canlarııııııııııııııııım hepiniz sağolun bu arad merak edenler aşılamayla oldu ama ilk aşiılamada allahıma şükür......hepiniz için dua edicem buarada yazan herkese

tebrik ederim kuşum inan öyle mutlu oldumki anlatamam gözlerim yaşardı tüylerim diken diken oldu nediyim valla istedin bekledin ve oldu rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al meleğini canım öptüm çok mart ayının en güzel hamişi hihoyyythihoyyythihoyyyt:nazar::nazar::nazar:

ebararım sağol aşkıııııııııııııııııım
rapunzeliiiiiiiiiiiiiiiiiiim sen mi buradasın aşkıııııııııım?

senam sımdı ogrendım cok sevındım..tebrık ederım senı ve esını
bu bebgı sende ne kadr cok ıstıyordum rabbım cok ugrastırmadan cok sukur gonderdı melegını..
ınsallah saglıkla hep sende kalır...

rapunzelim canımsın benim....sağol inşallah senin bebiş de yeniden gelecek sana tez zamanda inşallaaaaaaaaaah

X