Göz Makyajı Kzlar kalarnz seyrekmi yada kalnlastrmakm istiyorsunuz ite size basit zm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

XtUrkiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
608
1
slm kızlar bu konu varmı bılmıyorum varsa özr dılerım kaşlarınızı kalınlastırmak seyreklerı kapatmak yada yanlıs alınmıs boşlukları doldumak yada sımsıyah bır kasmı ıstıyorsunuz evet sımdı hemen evdekı resim kalemını alın ve kaslarınızı boyamaya baslayın bıldıgımız hb boya kalemı kursun kalemde oluyor ama resım kalemi coook etkılı bı yan enkısı yok ama yavas yavas boyayın yıkayınca cıkar ama olsunnn:)

terlememek ve yağmura yakalanmamak için de bol bol dua edelim o zaman:) hint yağı, badem yağı, susam yağı gibi yağlar sürülürse kaşlar beslenir. sarımsak sürmek de iyi gelir ama kokusu korkunç:)

Sanırım en pratik öneri benimki olacak. Evde bulunan kahverengi farınızı far fırçası ile sürün sonra kalanını pamukla silin ne akıyo ne elinize sonradan geliyo ben hep öyle yapıyorum.

ben flormarın kaş kalemini kullanıyorum gerçekten çok memnunum tavsiye ederiim o kadar güzel ki yıkamadığınız sürece kesinlikle çıkmıyor

ne badem yağı ne hint nede susam yağı sarımsak bile sürdüm hiç bir faydası olmadı :KK43: ufff hergün kalem le boyuyorum şimdi tabii elim kaşıma gidecekde boyası cıkacak diye ödüm kopuyor

benim kaşlarım kahverengiydi fazla belirgin değildi 1-2 kere sürme sürdüm simsiyah oldu hemde kalıcı
kaslarımı kestiğim aldığım halde cıkanlar siyah eski halini özlüyorum...

ben en pahalısından en ucuzuna onlarca kaş kalemi farı vs. denedim olmadı,yağlar sürdüm olmadı.çıksa bile hep aralarda boşluklar vardı.boyamaya kalksam doğal durmuyodu.en sonunda öylesine kaş aldırmaya gittiğim kız kaşlarımı aldıktan sonra aralardaki boşlukları kurşun kalemle boyadı.acayip doğal oldu.ben de gittim kırtasiyeden 1 tl ye aldım şimdi her sabah boyuyorum sanki kalıcı makyaj yaptırmışım gibi oluyo.ama yanlışlıkla eliniz değerse siler gibi dokunrsanız ya da ıslanırsa yüzünüz dağılıyor :KK43: tek eksi yanı bu.ama tomat tomar para verip aldığımız gereksiz kaş kalemlerinden sonra 1 tl ye mutlu olmak iyi geldi.ama ben yine de kalıcı makyaj yaptırmak istiyorum.

okudugum gibi önümdeki 4b ile boyadım gece gecee:roflol: valla farkedilmiyo kaş gibi duruyo..ama sacım röfle oldugu için çok koyu kaldı yaff:)

bence kaş kalemi alın
çok siyah olur öyle karagözle hacivata dönersiniz kaydirigubbakcemile3

Kızlar illa ki kaş kalemine gerek yok ki.Ablam siyah göz kalemiyle boyar.Onun pek kaşı olmadığından ve renksiz olduğundan yapar o da.Ben de tam tersi koyu ve kıllı resmen aldırsam 2 gün sonra tekrar başlıyor çıkmaya yaaaaaa:S offffffffffffffff

X