Kv ilginç biri

Herkes kendi delisine sahip çıksın ben psikolog değilim sabır taşı hiç değilim de . Oğluda annesinin durumunu biliyor ise dengeyi saglayacak. Valla tüylerim diken diken oluyor böyle konuları okuyunca.
Benim annemde zor zamanlar yaşadı ama bçyle yapmıyor . Oğlu annesinin de gönlü olsun istedikçe kadın daha çok eşimin kafasına biniyo . Eşim bişey dmeemmesine rağmen duruğ dururken benim yanımda eşime saygısızlık yapma falan der normal bir sohbette bile eşim üzülür . Böyle biri

O zaman boşverin çok takmayın. Hani yaşlı ve yalnız yaşıyorsa, ara sıra uğrayın yazıktır diyecektim ama öyle değilmiş.
Yok canım yaşlı ve tek olsa ben seve seve giderim yardımcı da olurum ama öyle değil yani etrafında okadar insan var halılarını bile bana yıkatmaya kalktı kızları dururken

Yaklaşmamalısınız

kötüden öte cahiller.

Yok canım yaşlı ve tek olsa ben seve seve giderim yardımcı da olurum ama öyle değil yani etrafında okadar insan var halılarını bile bana yıkatmaya kalktı kızları dururken

dik durun asla oralı olmayın. Eşiniz bir üzülür iki üzülür ellemeyin sonra boşuna olduğunu kendi görecek ve ona göre şekil alacaktır.

bu olanlara susup kaldınız mı gerçekten
yoksa iki çift laf ettiniz mi?

öyle derse bir daha kp: "ne alaka ben tabiki ailemden çıkmadım" vs tarzı konuşun
kv de de "ne münasebet sizden izin alacağım çocuk muyum ben.. Eşimden bile izin almıyorum" gibi net konuşun

halı yıkatmak vs denemiş şansını
yapmadınız dimi inşallah

Yok valla ozamanda gerekeni söyledim bunu yine ara ara tekrarlar benim keyfime göre uğraşmak istemiysam takmam o an sinirime dokunuyorsa yine cevap veririm . İzin konusunda da bizde öyle adetler yoktur dedim kv tekrarlayınca bende bizde yok anne diyerek ikiletmiştim . Halı öevzusunda da arabada bana annene yardım etseydin kolları koptu vs vs dediğimde babacığım hanımınızın okadar yorulmasına nasıl göz yumdunuz bi yıkatmacıya verseydiniz ya demiştim hiç işim yok bide onlarla uğraşacağım

İlginc olmayan kayınvalide görmedim hic.Ona göre davranırsanız mutsuz olursun.Kendinize göre plan yapın o sizin düzeninize alıssın.

Ne münasebet yahu. Yıllar yıllar önce geçerli olan durumlar bunlar. Kendi kızları yok mu? Kendi kızları evlenince onlardan çıkmış mı olacak?

Bende bunu anlatmaya çalışıyorum bana uzaylı gibi bakıyorlar

Anlıyorlar aslında ama karşılarında lafını sakınmayan biri olunca salağa yatıyorlar. Bence siz böyle devam edin. Zaten güzel bir sınır çizmişsiniz gibi duruyor.

İzin günlerinizi sabahtan akşama kadar kimsenin yanında geçirmek zorunda değilsiniz. Yakınlık durumuna göre belirli zamanlarda uğrarsınız olur biter.

Evet haklısınız

Dünyanın en kötü insanıymışım gibi davranıyor mobbing yapıyor kadın resmen
Aşkım anlamamış gibi yap, umursama. Davransın ne olacak en kötü insan olsan ne en iyi olsan ne :) hele ki ona göre ne değişecek. El kızı sevilmeyince sevilmiyor boşa çırpınma. Sen kocayı almışsın yanına git kocamla gez dolaş. Tabiki gezeceksin evden çıkıp onun evine mi gideceksin sürekli. Zaten çocuk da olunca öyle ha deyince çıkılmıyor. Ye iç keyfine bak arada canın isteyince uğrarsınız. Oğlun plan yapmış gezdik de geç top sende kalmasın

50 yaşında yanlız değil oğulları kızlarıyla birlikte yaşıyor eşide yaşıyor ama bize kafayı takmış durumda
Size değil sana takmıştır. El kızı oğlumu değiştirdi diye
Evlenip aile kurduğunu kabullenememe
Zamanında konak aşiret dizisi izleye izleye herkes dizinin dibinde istiyor evlenince heralde oğullarını

Aşkım yaşlı olunca da yapma, versin tüm çocukları para tutsun bir yardımcı
Halıları da eşi sağ imiş kocası versin yıkamaya
Halı yıkamak da neymiş kendi kızını soksun suyun içine yıkatsın yapamam cildim hassas de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…