Kv ameliyat oluyor ben ne yapcam

Mahalle agzı mı sizin evde ayna yok heralde. Ben zaten beneği göndermem demiyprum şuanda gönderip göndermemek mantıklımı diye buraya dnaıştım bu çocugu sokakta bulmadım agzına aşure tepti kadın ölse benden başka kim ağlayacak. Bendne başka kim yanacak dönüp dönüp anası bakamadı diyip bana atacaklar sucu ve ben bakamadım diy evicdan azabından ölüp peşine giderim çok istiyorsan götür sen daha bir buçuk aylık bebene kendi ağzına tepmediğin toz şekeri teptir. Ben yattım sen yatamadın he . Bak bugün tam 2 saat uyudum bunu kucagımda benek elimde yemek kaşığıyla yazıyorum misafirler gelecekmiş akşama yemek yetiştiriyorum. Bebektne önce kaç ker uykusuzluktan baygınlık geçirdim ben yattım siz yatamadınız tamam.
Tatlım okuyamadım, paragraf yap.

Bu kadar kötü bir gün geçirirken herkese laf yetistirmene hic gerek yok. Mesela ben öyle yapacagım, iletişim sorunlu biriyle günümü öldüremem. Sen devam et sağa sola laf yetistirmeye.

Mahalle agzı mı sizin evde ayna yok heralde. Ben zaten beneği göndermem demiyprum şuanda gönderip göndermemek mantıklımı diye buraya dnaıştım bu çocugu sokakta bulmadım agzına aşure tepti kadın ölse benden başka kim ağlayacak. Bendne başka kim yanacak dönüp dönüp anası bakamadı diyip bana atacaklar sucu ve ben bakamadım diy evicdan azabından ölüp peşine giderim çok istiyorsan götür sen daha bir buçuk aylık bebene kendi ağzına tepmediğin toz şekeri teptir. Ben yattım sen yatamadın he . Bak bugün tam 2 saat uyudum bunu kucagımda benek elimde yemek kaşığıyla yazıyorum misafirler gelecekmiş akşama yemek yetiştiriyorum. Bebektne önce kaç ker uykusuzluktan baygınlık geçirdim ben yattım siz yatamadınız tamam.
Yorgunsanız, uykusuzsanız neden misafir ağırlıyorsunuz?
Arayın gelmesinler. Bebeğinizle yatın uyuyun dinlenin

Ağzına aşure depdi.

Kadın, nomal bir fiili bile, çinenelerden ödünç alınmış bir jagonla söylüyor. Aşure depmiş😁😂😂🤣
üf yani üfff gerçekten üff valla yani gelmiş derdimizi anlatıyoruz “haha bu kelimeyi böyle yazdı hahaha” zıkkım yani zıkkım git ötede gül valla sinir bozmak için mi geldiniz dünyaya bu ne kasvet bu ne katnemlik

Yorgunsanız, uykusuzsanız neden misafir ağırlıyorsunuz?
Arayın gelmesinler. Bebeğinizle yatın uyuyun dinlenin
Gençlik nereye gidiyor diyolarda evime genç kim geldiyse hazırlık yapıp geldi çayıda kendileri koydu o kadar şaşırıyorum ki bu kadar düşünceli insanlar görünce. Maşallah maşallah. Bu gençleri kınayana halil ibrahim sofrası kur yine begenmez.

Tatlım okuyamadım, paragraf yap.

Bu kadar kötü bir gün geçirirken herkese laf yetistirmene hic gerek yok. Mesela ben öyle yapacagım, iletişim sorunlu biriyle günümü öldüremem. Sen devam et sağa sola laf yetistirmeye.
Okumayı öğrenmeyip yazmayı öğrenince böyle oluyo demekki. 😂😂😂

Gençlik nereye gidiyor diyolarda evime genç kim geldiyse hazırlık yapıp geldi çayıda kendileri koydu o kadar şaşırıyorum ki bu kadar düşünceli insanlar görünce. Maşallah maşallah. Bu gençleri kınayana halil ibrahim sofrası kur yine begenmez.
Ayy kim kınadı sizi, bebekli evin ayıbı olmaz. Ben defalarca reddettim.

Ayy, esprini sevsinler. 😱🥶 Zeka dolu (!) espriler yapmaya çalışacağına, bebeğinle filan mı ilgilensen ?

demekki değil, demek ki. Ki ayrı yazilıyor.
Elli tane yazım yanlışı yapıp ki ayrı yazılıyor yazmışsın 😗💦 ayrıca sanane bebeğimin kıçını bile yerim heryerini yerim sabhatan akşama kadar kucağımda tutuyorum işgi manyagı yapıyorum sende gidip acaba kendinlemi ilgilensen ilgisiz kalmış ilgi arıyo gibisin

Geçen gün ben ve kız kardeşim kapının sesini geç duyup kapıyı biraz geç açtık diye kocamın anası ortalığı yıktı. gerizekalılar diye bağıra çağıra gitti. O günden beridir konuşmuyoruz. Eşim diyorki yarın öbürgün ölse vicdan azabı çekmeyecekmisin. Deidmki benim başım dik agzıma etti yine döndüm anne dedim peki ben şimdi şuan ölsem siz vicdan azabı çeker misiniz ömrümden 2 sene mi ve sağlığımı aldınız deidm neyse. Oda sen niye ölesin o ameliyat olacak vs vs diyor. Bu hafta ameliyatı var kv min. benim de bir bebişim var daha minik ve çok tatlı görseniz yersiniz. Bebeği ona göndermek istemiyorum ama yanında da oturmak istemiyorum ve ameliyat sonrası geçmiş olsuna gitmelimiyim hiç gidesim yok. Şurda hiç tanımadığım yaşlı birini ameliyat olurken görsem gözümden yaşlar akar yaşlı insanlara ayrı bi düşkünüm ama kv me karşı içimde nefretten başka hiç bir şey yok sürekli bana yaptıkları geliyor aklıma. Eşim yarın bebeği alıp anasına götürmek isteyecek izin vermelimiyim.
Ameliyatin ciddiligine gore durum degisir :)) Hayati bir amleiyat ise esimle gondermem ( ben cocugumu hele ki kucukse hic kimseye guvenemem) giderim kucagimda gorsun, sevsin vs. Ameliyat ciddi birsey degilse ve cok cektirmisse gitmem cocugumu da gondermem. Ben sahsen boyle acitasyonlara karsi bagisiklik kazanali cok oldu o yuzden islemiyor bana. :)

Eşim zorlamıyo ama sürekli ya ölürse ya ölürse bende düşünüyorum ya öyle bişey olursa ve ben sonrasında biraz daha dayanabilirdim diye vicdan azabı çekersem diye
Siz niye vicdan azabi cekiyorsunuz anlamadim. Size kotu davranan kv niz terbiyesizlik yapan da o e ne degisti olunce? Biz de bir soz vardir "kor olurmus ceylan gozluydu diye aglarlarmis" :) Bosverin vicdan azabi cekmesi gereken kv niz. Esinize de soyleyin size boyle seyler soylemesin olecekle olecek ne yapalim herkes olecek. Onu sizehayati zehir etmeden once dusunseydi. Bosverin takmayin kafaniza.

Siz niye vicdan azabi cekiyorsunuz anlamadim. Size kotu davranan kv niz terbiyesizlik yapan da o e ne degisti olunce? Biz de bir soz vardir "kor olurmus ceylan gozluydu diye aglarlarmis" :) Bosverin vicdan azabi cekmesi gereken kv niz. Esinize de soyleyin size boyle seyler soylemesin olecekle olecek ne yapalim herkes olecek. Onu sizehayati zehir etmeden once dusunseydi. Bosverin takmayin kafaniza.
Bu saatte ancak analar ayakta uyanıktır.

Elli tane yazım yanlışı yapıp ki ayrı yazılıyor yazmışsın 😗💦 ayrıca sanane bebeğimin kıçını bile yerim heryerini yerim sabhatan akşama kadar kucağımda tutuyorum işgi manyagı yapıyorum sende gidip acaba kendinlemi ilgilensen ilgisiz kalmış ilgi arıyo gibisin
işgı manyagı ? 😆😆 tmm

İyi de senin başına gelen her şeyin sorumlusu kocan. Kocan aktif veya pasif buna sebep oluyor. Sen kocan hariç herkese agresifsin ? Kocana süpriz tatil filan bakıyorsun ?

İyi de senin başına gelen her şeyin sorumlusu kocan. Kocan aktif veya pasif buna sebep oluyor. Sen kocan hariç herkese agresifsin ? Kocana süpriz tatil filan bakıyorsun ?
Evet bakıyorum. Taşınacagız kararlaştırdık. Ben eşimi seviyorum ki bu ailesi
Dışında herhangi bi sorunumuzda yok. Bu da hallolucak en kısa zamanda. Eğer olmazsa belirlediğimiz tarihte ona göre de bir yolum var elbette.

Evet bakıyorum. Taşınacagız kararlaştırdık. Ben eşimi seviyorum ki bu ailesi
Dışında herhangi bi sorunumuzda yok. Bu da hallolucak en kısa zamanda. Eğer olmazsa belirlediğimiz tarihte ona göre de bir yolum var elbette.
Ailesine söylemeyin bari. O anası evi başınıza yıkar. Oğullarını vazgeçirmeleri işten bile değil.

X