Kuzenime çok sinirlendim

Tamam da 150 km 200lira yakmaz ki? Resmen anneanneden kar etmiş ne insanlar var yahu midem bulandı. Annenannenize parayı siz verin ve kuzeninize tavır koyun. O yaşlı insandan alacağına benden alsaydın taksi şoförü deyin. Herkes de amma uyanık.

150 git 150 gel 300 km

Kişi sayısı fazla araç otomobil değil muhtemelen

Bence daha bile fazla yakmış olabilir

tabıkı ayıp.nasıl kuzenın annesınden para almayı ayıp goruyorsa kuzenın annesıde anasından para alınmasını ayıp karşılamalıydı..hiç uygun düşmemeiş hiç..ayrıca mademkı ılllakkıı verılecek benzın mazort her ne ıse parası kadarını bölüşüp aralarında vermelılerdı.eşimin amcasının eşi zamanında 45 dakkalık yola bırakmaları için rica etmişler.mazot parasını koydukları halde araba yolda yıpranıyormuş ama neyseymiş.:sopa:

Anneanneniz sizi ziyarete gelmek istemiş.Kuzeninize sen götür parayı ben vereyim demiş gibi duruyor.Kuzen sizi ziyaret için gelmemiş bence

Maddi durumu varmıydı ?
Belki ananeniz teklif etmiştir
Hem ananenizin ve kuzeninizin durumu hic yoksa annenizde ödeyebilirdi
Ben cok büyük sorun görmedim
300km yol belki normalde gelmezdi kendisi tek olsa
Durumu iyiyse ayrı tabi

Kuzeninizin maddi durumu nasıl? Bir de belki annaneniz teklif etmis olabilir kuzeninize. Çünkü evliyse çocuğu da varsa gerçekten cok masraflı oluyor geçinmek.
Anneniz anneannenizin durumunu biliyorsa o da verebilirdi .
Hem anneannem zor geçiniyor demişsiniz ama o tek kişi kuzeninizin de kendi ailesi var ,durumunu bilemeyiz.
Sizin su durumda karışmanız pek mantıklı değil sanki.

X