Kuşlar nolur dua edin

Pammikprensess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2016
1.304
866
28
Kizlar eşim koltuk dosuyor ve bugün çok meşhur x mobilya ya kaltok modeli göstermeye gidiyor inşallah adam begenirse zengin olduk demektir nolur dua edin çok heyecanliyim heyecandan karnima agrilar giriyor beni tanimiyorsunuz ama biliyorum dua edersiniz türk milletimizin içinde var başkasına yardimci olmak onun için dua etmek nolur dualarinizi esirgemeyin dua edenlerden şimdiden Allah razi olsun

Son düzenleme:

Allah yardimciniz olsun hayirli kapilar acsin insallah

İnsallah olur. Onemli olan saglam ve temiz yapmasi. Eger boyle yaparsa isleri de rast gider.
Esim gerçekten çok sağlam ve temiz yapar çok iyidir işinde ama o mudurede ulaşmak bile bir şeydir yani adama o kadar cok kişi gidiyor ki adam çoğuyla gorusmuyor bile benim babamin bir arkadaşı araci oldu Allah ondan da razi olsun iste yarim saate belli olur şuan konuşuyorlardır kesin cok heyecanliyim

İnsallah hayirlisiysa olur. Ne kadar cok istediginiz belli. Hakkinizda hayirlisi.

İnşallah olur diyelim. Ama bence firmanın ismini silin mesajınızdan.

Allah utandirmasin canim benim de esim mobilyaci.Allah eslerimize hayirli kazanclar versin insallah

Oncelikle hayirlisiyla insallah olur. Allah emeginizi bosa cikarmasin.

Yildiz mobilya burayi okursa hos olmaz ama. Belki baska tedarikcilerinin sizinle gorusme yaptigini bilmemesi gerekiyordur. Belki bunun bilinmesi firma acisindan sakincalidir.

Yildiz mobilya da oturmus bdv'yi okuyordur simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…