Kuşadas'ında nerde tatil yapalım?

astunyas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2011
17
1
arkadaşlar eşimle kuşadasında kısa bi tatil yapmak istiyoruz 3 gün kadar.ama denizin temiz olduğu biyer istiyorum.geçmiş yıllarda kadınlar plajını görmüştüm berbattı.kuşadasında denizi temiz olan nereye gidebilşiriz acil yardım istiyorum bir iki güne kadar gidices çünkü.birde gittiğimizde nerde kalsak daha güzel olur.acil acil acil tavsiye istiyorummmm

iki hafta önce ben kadinlar plajindaydim gayette guzel ve temizdi KUSTUR tatil köyude cok guzel ve denizide guzel tavsiye ederim

biz geçen yıl balayına çıkamamıştık, ve kuşadasında 4 günlük kısa bi tatil geçirmiştik. long beach aqua land dı yanlış hatırlamıyorsam. çok güzel bir ttail geçirdik. hem de öyle uçuk fiyatlara değil. çok hoş bir denizi var, sonra kaldığımız odanın tam önünde bir havuz vardı ve hemen yanımızda aqua parkı fardı. ve eşimle artık aqua park olmayan yerde tatill yapmak istemiyoruz. inanılmaz eğlendik. yemekler de acayip güzeldi.
ama disko bar filan yoktu. yani biz çok önemsemedik, sakin bir tatil olsun istemiştik zaten. sen de bir araştır istersen. inşallah aklına yatar

ay çok teşekkürler tavsiyeleriniz için.demekki temizlemişler k.plajını ben gittiğimde çok kötüydü.kusturu hiç duymamıştım onu araştırıyrm şimdi.ben apartta kalmayı düşünüyorum ama o da herşeyi kendin yapıyosun zor oluyo.pansiyon nasıl olur bilen varmı.bizde hiç balayı yapamadık ve şimdi bi bebeğimiz var o büyümeden kısa bi tatil yapmak istedik.2 gün içinde öle büyük otellerde kalmak istemiyorum başbaşa olup rahat huzurlu bi balayı geçirmek istiyorum.küçük oteller var aslında kahvaltı dahil çok uygun fiyata.bunlar nasıl olur.

kızlar kuşadası nasıl bi yer bilmiom daha önce gitmedim merkezi bir yer mi.yani benim istediğim tatil yaptğm yere tıkılıp kalmamak dışarı rahatlıkla cıkıp ilçeyi ya da kasabayı gezebilmek bu tarz bir yer mi kuşadası.zira arabamız yok öbür türlüsü bizim için zor olur.eğer kuşadası denize kıyısı olan bir yerse gidebilirim

slm arkadaslar..kusadası eglenceli ve cok güzel bir tatil yeri..benim devremülküm var orda 9 haziran girisli 1 hafta tatil.aidatı ödendi ama gidemiyecegiz dügünümüz olacagı icin..havuzu var aquası var kücükte olsa hamam sauna spor aletlri v.s ayrıca ister evde kendin yemek yap yada ordaki yemek imkanlarından yararlan..üye oldugumuz icin %50 indirimli.bu seneki hakkımı cüzzi rakama devredebilirim.kusadası merkeze gitmek icin dolmuslar sık sık geciyor ordan.arabaya gerek kalmıcak..denize cok uzak degil ama servis imkanı var..düsenen olursa rezervasyon bilgilerimi maille yollayabilirim size.

X