Kuruma çizgisi

Umaykilinc

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2021
91
37
22
Kızlar kuruma çizgisi mi bilmiyorum daha önce yaptığım testte de bir kere kuruma çizgisi çıkmıştı ancak flaşa tutunca belli olmuyordu dün yine yaptım ve flaşa tutunca da belli oluyor ama hemen 5 dk içinde görmedim o çizgiyi aradan saatler geçti sonra gördüm kuruma çizgisi mi acaba su da koydum üstüne dağılmadı anlayamadım

Pembe gorunuyorsa kuruma deyil dir adetin gevdimi

Bak benimkisi ilk yapdigimda cikmadi bi on on bes dakka icinde once hafif gorunmeye basladi sonra sonra biraz silik kesdi benimde uc gun vardi adetime ihtimalin olabilir o testden deyilde bebe time bitane daha vardi pembe beyaz kutulu ondan al dene first gebelik testi ile benimkisi hemen gorundu first cok etkili ondan mutlaka dene

Peki gebeliğiniz var mıydı yani bebe time de kullandım silik gözüküyor ama ilk başta görmemiştim saatler sonra gördüm bide bu erken gebelikten önce yaptığımda saatler sonra çıktı ama bunu bi kaç gün sonra yapınca baktım ilk çok hafif silik çıktı sonra bekledim 10 dk sonra baktığımda belirgindi hafif ama Belirgin

Merhaba son durumunuz nedir? Ben de kaç defa bebetime test yaptım hiç birinde kuruma çizgisi çıkmamıştı. Dünden beri yaptığım bebetime ın hepsinde bikaç saat sonra kuruma çizgisi çıkıyor???

Merhaba son durumunuz nedir? Ben de kaç defa bebetime test yaptım hiç birinde kuruma çizgisi çıkmamıştı. Dünden beri yaptığım bebetime ın hepsinde bikaç saat sonra kuruma çizgisi çıkıyor???
Valla adetim geçti 3.günüm bugün biraz daha bekleyip direkt hastaneye gidicem testler boş sürekli farklı sonuçlar çıkarıyor

Bekleyeceğiz başka yolu yok adet olana kadar da umut var demektir hayırlısı olsun
Aminn inşallah hakkımızda hayırlısı olsun sizin ağrınız felan var mı benim sadece kasıkta ara sıra yanma hissi var bi saniye sürüyo adet geçtikten sonra oldu bide sürekli acıkıyorum göğüs hassasiyeti de var

Son düzenleme:
Benim de bir gün kasıklarıma vuran bir bel ağrısı olıyor göğüslerim sızlıyo adet oldum olcam diyorum ertesi gün hepsi geçiyo. Sonra akşam üzeri tekrar başlayıp sabaha kayboluyo gibi..

Ben çatlatma iğnesi vurulalı 13 gün oldu testlerim negatif burdan dönmez herhalde pozitife çok üzgünüm

Merhaba ikisi bebetime alttaki predictor aslında hemen belli ettiler kendilerini ama durdukça gözle görüldü benim testlerim nasıl. Adetime 5 6 gün kala civarı yaptım bunlar beklemedeyim şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…