Kuruma çizgisi olabilir mi kızlar bi bakar mısınız

a3441

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2022
13
4
23
Merhaba kızlar sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım fotoğraftaki gibi sonuç çıktı ama emin olamadım kuruma çizgisi midir yoksa hamiş miyim bi bakar mısınız adete 9 gün var

Eklentiler

• 927eaa70-492c-4bbf-a0d9-39d015d00fef.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 45
  • ea51f680-cfb5-4490-bd55-dcdec4b82c43.jpeg
    54,5 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba, ikinci cizgi ne kadar sure icerisinde cikti? Bana gore pek kuruma cizgisi olarak durmuyor ancak sanki iki cizgi arasinda da bi dagilma var gibi en azindan ben oyle gordum. Bi de sanirim yapilan test markalarininda onemi varmis. Acikcasi ben yurt disinda yasiyorum ve hic bir zaman kuruma cizgisi gormedim :)

Merhaba kızlar sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım fotoğraftaki gibi sonuç çıktı ama emin olamadım kuruma çizgisi midir yoksa hamiş miyim bi bakar mısınız adete 9 gün var
Canım fazla idrar gelmiş olabilir gibi duruyor bide test için biraz erken sanki, eğer gebelik varsa beta değerin henüz yükselmemiş olabilir. Eğer şüphen varsa kan testi ver bence ya da biraz daha bekle test için. İnşallah istediğin gibi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…