Kuruluk sağlayan roll on bulamıyorum,ne tavsiye edersiniz?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Koltuk altım aşırı terliyor,nivea roll-on u tavsiye ettiler ama hem ıslaklık hemde kötü koku oluştu,Avonun roll onunu veya hangi rollonu tavsiye edersiniz,antisosyal oldum resmen.:KK43:

Canm ben maxim roll on kullanıyorum. 70 tl verdim ama son kuruşuna kadar helal olsun kışın bile kolumu kaldıramazken şimdi terlemiyorum

Koltuk altım aşırı terliyor,nivea roll-on u tavsiye ettiler ama hem ıslaklık hemde kötü koku oluştu,Avonun roll onunu veya hangi rollonu tavsiye edersiniz,antisosyal oldum resmen.:KK43:

Be roll-on değilde stick kullanıyorum... Bende aynen senin gibi çok terliyorum.Roll-on ne teri önlüyor ne de kokuyu bende de... Lady speed stick dene derim jel olanları ben memnunum ondan...

Geçen gün dr uyardı,alüminyum içeren ve pudralı olanları sakın kullanmayın diye...Meme kanserine neden oluyor.Onun yerine kükürtlü sabunla bol bol duş alın ,dedi.

Evet terlemeyi önlemek doğru bir şey değil aslında :KK50::KK50::KK50:

Benm gibi sosyal yaşamınızı etkiliyorsa biraz da önlemek lazım ama:26: Normal deil ama aşırı terleyenler için tavsiye ederim zaten koltuk altından olmasa da atıyosun teri. İlk kullandığım gün koltuk altımı kontrol edip durmuştummm:KK52:

Benm gibi sosyal yaşamınızı etkiliyorsa biraz da önlemek lazım ama:26: Normal deil ama aşırı terleyenler için tavsiye ederim zaten koltuk altından olmasa da atıyosun teri. İlk kullandığım gün koltuk altımı kontrol edip durmuştummm:KK52:

Ya sosyal yaşamı etkilemese bile kullanılırki... Ben iyi değil diyorum ama ben de kullanıyorum tabiki roll on,stick :KK9::KK9::KK9:

ben ne roll on nede stick kullanıyorum...benim kullandıgım rexona pudralı olan ürünler gayette memnunum terlemiyorum...:nazar:

Canm ben maxim roll on kullanıyorum. 70 tl verdim ama son kuruşuna kadar helal olsun kışın bile kolumu kaldıramazken şimdi terlemiyorum
Geçen sene kullandım,ama kaşıntı yaptı,belki zamanla geçer dedim geçmedi.Cildim çok hassas,ince ve damar yapısı belirgin olan deriye sahibim maalesef...

Be roll-on değilde stick kullanıyorum... Bende aynen senin gibi çok terliyorum.Roll-on ne teri önlüyor ne de kokuyu bende de... Lady speed stick dene derim jel olanları ben memnunum ondan...

Canım jel yapışkanlık oluşturmuyormu ciltte,birde koltuk altı kuru oluyormu gerçekten?

Geçen gün dr uyardı,alüminyum içeren ve pudralı olanları sakın kullanmayın diye...Meme kanserine neden oluyor.Onun yerine kükürtlü sabunla bol bol duş alın ,dedi.

Maalesef,bende izledim haberlerde terlemeyi önleyen stick deo roll on ne varsa meme kanserine yol açıyormuş e napıcaz yaz günü o zaman?:26:

Bir arkadaş avon sense mistigue roll on tavsiye etti,sürdükten sonra 30 sn kolları havada bekliyormuş,kuruyor ve o kuruluk akşama kadar gitmiyormuş,avondan arkadaşım gelecek,bu üründe kampanya yokmuş ama ...

dove stık çok guzel ben çok terleyen bırıyım.Çok memnunum mavi kapaklı olanı kullanıyorum.

Kokudan ziyade koltuk altını zırh gibi kaplayan hafif sertlik oluşturan stick veya roll on arayışındayım.Dove un böyle özelliği varmı,genelde nivea dove cildi yumuşatır nemlendirir.

Kokudan ziyade koltuk altını zırh gibi kaplayan hafif sertlik oluşturan stick veya roll on arayışındayım.Dove un böyle özelliği varmı,genelde nivea dove cildi yumuşatır nemlendirir.

koltuk altını yumşak tutup kötü kokuyu önlüyor.Ben çok terleyen bırı olarak bunu herkese öneririm.
Ayrıca hafıf sertlik oluştursun istiyorsunuz ama böyle bir şey varsada sağlıklı değil rahatsızlık verır kışıye.
Teri durdurmak sakıncalı.Terleyin ama kokmayın olayın mantığı bu. Ben çok terlerim mesela ama herkes güzel koktuğumu söyler.Sertlik oluştursun demişiniz ama koltukaltı tahrişte olur hasssas bır bölge orası.onun için benim tavsiyem stık şeklinde dove, rexana, nıvea olabilir.

X