Kürtaj

sumoo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
4
1
27
Amacım kimseyi korkutmak değil sadece benim gibi yaşayanlar var mı merak ediyorum.8 haftalık gebelik kalp durduğu için dün kürtaj oldum ilk önce sadece alttan verilen ilaçla bekledık kanama vs olmadı Dr işleme aldı anestezi verildi ama rahim açılmamış olmadı çıktım tekrar ilaç verildi 5 kere alttan 2 kere dil altı ve 4 defa suni sancı aldım 8 saat sancım oldu ancak ondan sonra kanama başladı ve işleme alabildiler bunu yaşayan var mı ben çok kolay bir işlem diye gittim öldüm öldüm dirildim .

Doktora gittiğinize emin misiniz? 10 haftalık kürtajımda bile böyle bişey yaşamadım hafif uyuttular 5 10 dakikalık işlem vakumla çekiyorlar bebeği ve bitiyor. 8 haftalık bebeğe resmen doğum yaptırmışlar bu ne rezalet

Canım en bilinen özele gittim çok ünlü rahimle alakalıymış çok nadir kişilerde oluyormuş

Rahmim yumuşamadı o kadar ilaca asla kanama başlamadı doktor rahim nadirde olsa böyle oluyor dedi hastane çok ünlü isim vermek doğru mu bilmiyorum

Canım en bilinen özele gittim çok ünlü rahimle alakalıymış çok nadir kişilerde oluyormuş
İyi de kürtaj olmak için kanama başlaması gerekmiyor ki doktor spekulum denilen bir aletle rahim ağzını açıyor ya kazımayla ya vakumla alıyorlar ben anlamadım hiçbişey bu olaydan

Devlette mi oldunuz? Ben 2 defa kurtaj oldum biri devlet digeri ozelde. Devlettekinde banada alttan ilac verdiler sanci ve kanaman olcak sonra kurtaja alcaz dediler. Saatlerce bekledik sancidan öldüm ama kanamam gelmedi. Sabah 9 da hastaneye girdim aksam 5 te ciktim. 5 dk lik islem icin aksama kadar sancıdan kıvrandirdilar beni. Ama aksam kurtajimi yapip yollamislardi eve. Ozelde ise hastaneye gitmemle eve gelmem 1 saat surdu. Cok kolay gecti. Hicte alttan ilac falan vermediler direk kurtaja girdim ve ciktim. Suan hamileyim devlette dogumu dusunuyorum ama kurtajda bile bukdr süründürdüler dogumu dusundukce icim daraliyor

Özelde oldum Med.p yazayım anlayın yüklü ücret aldılar ilk gebelikti rahim açılmıyor dediler

Özelde oldum Med.p yazayım anlayın yüklü ücret aldılar ilk gebelikti rahim açılmıyor dediler
Ben de aynı hastanede kürtaj oldum. İlaç verdiler bana da ama hemen arkasında kürtaja aldılar. Çok da konforlu geçti ağrı sızı olmadı. Sizinki gibi zorlamadılar beni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…