Kürtaj

dilberak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2024
1
0
23
Merhaba hanımlar 1 yıllık evliyim. Yaklaşık 3 ay çocuk istedik olmadı daha sonra dr hormon testi verdim iki dr pcos olduğumu diğeri ise çok başlangıcında olduğumu gebeliğime engel olmayacağını söyleyerek bi takviye önerdi onu kullandım ve hamile kaldım o ay aynı zamanda tip2 diyabet hastasıyım insülinle düzene soktum çok şükür neyse hamileliğimin 7. Haftasında kalp atışı duydum her şey çok yolundaydı kan testleri vs yememe içmeme zaten diyabet için ekstra özen gösteriyordum sigara içiyordum bıraktım 10. Hafta kontrolüne gittiğimde bebeğin 8. Haftada kalbi durduğunu öğrendim hayatımın en en kötü günüydü çünkü hamileliğim sorunsuz geçiyordu mide bulantım dahi yoktu kanamamda hiç olmadı nasip böyle imiş ertesi gün kürtaj oldum . Kanamam sadece o gün sürdü ve bidaha hiç olmadı ağrı sızımda öyle bugün kontrole gittim rahmin temizlendiğini bir sorun olmadığını patoloji sonucuna göre de benimle ilgili bi sorun olmadığını genel düşüklerdeki gibi bebek sağlıksız olduğu için bu durumun geliştiğini 3 ay korunmam gerektiğini söyledi. O masaya yattığım an başıma giren ağrıyı anlatamam bu durumu nasıl aştınız ağrısız sızısız resmen canım alev alev yanıyor endişelerim tekrar bu durumu yaşamak belki uzun süre hamile kalamamak . Siz bu durumu nasıl aştınız ne zaman hamile kaldınız ?

X