Kürtaj

silaates

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2024
7
2
30
Herkese merhaba bugün doktor randevum vardı , 2 tane kesem var ama keselerin içi boş pazartesi günü kürtaj olacağım , son adet tarihim 24 Nisan , 9 haftalık falan gebelik var ama ne yazık ki boş, 2 gün önce devlet hastanesinde keselerin ikisini de ultrasonla 17 mm ölçtü 25 mm altına boş gebelik demeyiz dedi, bugün özetde alttan baktı ve keseleri daha küçük ölçtü , beklemeli miyim bilmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

9 haftalıksa bebekte gözükmesi lazım kalp atışıda duyulması lazımdı kuzum

İçine sinmiyorsa biraz daha bekle ama düşük yapıp tüplerin zarar göreceğine bir doktora daha görün hemen öyle karar ver derim

Benim sat da 23 nisan di.
Bugün gittik doktora kalp atışı yok diye kürtaj yapmamız lazım dedi.ben de korkuyorum nasıl olacak diye.cok da üzgünüm

9 haftalıksa bebekte gözükmesi lazım kalp atışıda duyulması lazımdı kuzum
Evet öyle diyor doktor
Bugün gittik doktora kalp atışı yok diye kürtaj yapmamız lazım dedi.ben de korkuyorum nasıl olacak diye.cok da üzgünü

Bugün gittik doktora kalp atışı yok diye kürtaj yapmamız lazım dedi.ben de korkuyorum nasıl olacak diye.cok da üzgünüm
Hakkımızda hayırlısı olsun , ben pazartesi günü başka doktora gözüküp o şekilde karar vericem açıkçası kendimi bu fikire alıştırmaya çalışıyorum çok zor

Başka doktora daha gidin içiniz rahat etsin ona göre aksiyon alırsınız ama haftanıza göre kalp atışı duyulup bebek görünmesi lazımdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…