Kürtaj

ksrim

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
4
2
28
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce kürtaj oldum üçüncü kürtajım oluyor diğerlerinde gebeliklerimde kalp durmuştu bunda düşük oldu kalan parça alındı yalnız diğer kürtajlar sonrası hiç bi sorun yaşamadım bunda çok ağrım oluyor yürürken yemek yerken karnım ağrıyor aynı şekil otururken karnıma baskı uygulanıyor gibi yine ağrı oluyor uzanırken başım dönüyor başım ağrıyor bunu yaşayanlarınız var mı

Doktoruna bir görünsen mi canım ben de bir kürtaj oldum ama sonrasında ağır iş yapmadığım sürece hiç ağrım olmamıştı her şey yolundadır umarım çok çok geçmiş olsun

Bu üçüncü kürtajım ve diğerlerinde böyle sıkıntılarım olmadı bunda çok sancım oluyor

bende cumartesı kurtaj oldum canım,
2-3 gun leke seklınde kanamam vardı agrım yoktu,
ıkı gundur kasıklarıma sancı gırıyor kanamam da cogaldı, bakalım cumartesı kontrole gıdecegım.
ama agrım oyle cokk fazla degıl arada gelıp geçıyor..
sende bır kontrole gıt bence

Gittim ben enfeksiyon kapmışım ilaçlarımı değiştirdi çok şükür şikayetlerim azaldı biraz baş dönmem var oda vitamin eksikliğinden kan kaybından

Gittim ben enfeksiyon kapmışım ilaçlarımı değiştirdi çok şükür şikayetlerim azaldı biraz baş dönmem var oda vitamin eksikliğinden kan kaybından
Ah canım iyi yapmışsın gitmekle,çok geçmiş olsun

Doktoruna bir görünsen mi canım ben de bir kürtaj oldum ama sonrasında ağır iş yapmadığım sürece hiç ağrım olmamıştı her şey yolundadır umarım çok çok geçmiş olsun
Şu an nasılsınız bebek var mı doktora gittiniz mi

bende iki gün önce kürtaj oldum şiz ne zaman hamile kaldınız nelere dikkat ettiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…