kurtaj ve sonrası

gundogdus

kızım oğlum aşkım ve ben
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
469
1
47
merhaba, ben korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kalmıştım ve 9 haftalıkken öldüğü için kürtaj oldum şimdi kürtajın üzerinden 5 ay geçti ama hamile kalamıyorum.bu konuda yorumlarınızı bekliyorum

mrb gündoğdu aynı şeyleri ben 10 gün önce yaşadım bana drum 3 ay korunmana çok dikkat et dedi çünkü kürtajdan sonra bebek hemen oluyo dedi.benimde 3 ay korunmamız gerek.hatta drum 2 ay sonra gel dedi gebelik öncesi muayene ve testlerini yapalım ondan sonra gebe kalırsın dedi.sonuç ta sağlıksız bir gebelik geçirdim.canım bence sende bi dr a git istersen kontrol etsin.bide kürtaj ve düşükten sonra bebek hemen olur diyolar.inş en kısa zamnda hamiş kalırsın canım.

benim dr. gelmene gerek yok herşey normal dene eğer 2. bebektede bu gibi bu durum olursa bakarız dedi. bebeğimiz olmasını çok istiyoruz.yaşımız pek genç değil bir aksilik olursa diyede çok korkuyoruz.

korkma canım yaşında genç neden öyle diyosun ki. inşallah bebeğini sağsalim kucağına aldığında burda bizimle paylaşırsın.bi düşük yaptın diye diğerleride öyle olacak diye bişi yok canım.

canım bende korunmayı bıraktıktan sonra hemen hamile kalmıştım ve benimde 9 haftalıkken kalbi durdu.iki ay korundum 3. ay tekrar hamile kaldım.sende en kısa zamanda hamile kalırsın merak etme canım.bu arada ilk hamileliğinden önce nasıl korunmuştun haplamı.

ben ilaç kullanmadım hiç eşim korunur.bu ayda bekliyoruz bakalım haftaya kesin belli olucak ama daha önceki belirtilerin hiç birisi yok.

bu gün regl olmam lazım henüz olmadım sabah test yaptım pozitif çıktı testin yanlış olma ihtimali varmı acaba daha önce böyle bir durumla karşılaşan varmı ? çok sabırsızım değil mi?

bu gün regl olmam lazım henüz olmadım sabah test yaptım pozitif çıktı testin yanlış olma ihtimali varmı acaba daha önce böyle bir durumla karşılaşan varmı ? çok sabırsızım değil mi?

canim kutajdan 5 ay gecti diyosun neden olmasinki eger pozitif ciktiysa hamilesindir canim hadi gozunaydin kendine dikkat et

bencede hamilesindir hayırlısı gözün aydın

bebegini 9 hafatada kaybeden arkadaşlarıma soruyorum neden kalbi duruyormuş doktorlar size bişey söyledilermi

canım bende korunmayı bıraktıktan sonra hemen hamile kalmıştım ve benimde 9 haftalıkken kalbi durdu.iki ay korundum 3. ay tekrar hamile kaldım.sende en kısa zamanda hamile kalırsın merak etme canım.bu arada ilk hamileliğinden önce nasıl korunmuştun haplamı.

gencıza mrb öncelıkle tebrık ederim. bende 2 ay once dusuk yaptım ve normal yolla yanı kurtaj olmadım dr um banada 3 ay korunsan ıı olur dedı. sımdı 2 ay ustune yenı adet oldum. ve bu ay korunmak ıstemıyom bı an once bebış olsun ıstıyorum. mesela senın korundugun 2 ay da ıkı kez mı regl olmuştun benı bılgılendırırsen sevınırım

hayır doktor hiç bir açıklamada bulunmadı genetik bir bozukluk veya anomali olabilirmiş eğer tekrarlarsa araştırması yapılıyomuş bana öyle söyledi gayet normalmiş.

Allah yarımcın olsun kardeşim. İnşallak kıza zamanda tekrar hamile kalırsın.

kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim bayanlar darısı isteyen herkese inşallah bu seferde önceki gibi bir problemle karşılaşmayız.

gözünaydın canım.tekrar aynı şeyleri yaşarmıyım diyede düşünme iyi düşünkü iyi olsun.olumsuzlukları düşünüpte bebişi üzme annesi.rahat ol hamilleliğin tadını çıkar.

kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim bayanlar darısı isteyen herkese inşallah bu seferde önceki gibi bir problemle karşılaşmayız.

canım gözün aydın allah tamamına erdirsinşanalı babalı büyütsün inşallah darısı bizlerin başına

X