kurtaj ve sonrası

kan testi yaptırdım 4 haftalık hamileyim bayanlar darısı isteyen herkese inşallah bu seferde önceki gibi bir problemle karşılaşmayız.

canım gözün aydın... bende kürtajdan sonra altı ay korunduk üç aydır korunmuyorum hala bişe yok (eşimle problemlerim var)... ama böyle güzel haberler aldıkca içime umut doğuyor.... bebişin inşallah sağlıklıdır... stres yapma... tadını çıkar

canım gözün aydın... bende kürtajdan sonra altı ay korunduk üç aydır korunmuyorum hala bişe yok (eşimle problemlerim var)... ama böyle güzel haberler aldıkca içime umut doğuyor.... bebişin inşallah sağlıklıdır... stres yapma... tadını çıkar

Selam arkadasim
bende kürtajdan sonra 3 ay korundum.Ama kürtajdan 7 ay sonra hamile kaldim.
Bana düsmez ama,esinle problemlerin oldugunu yazmissin.Bu stresden dolayida kalamiyor olabilirsin önce o sorunlari asman belki hem sen hemde olacak olan bebegin icin daha iyi olur.Daha kolay hamilelik gecirisin.
Biliyorum söylemesi kolay ama cok düsünmemek lazim.
Insallah en kisa zamanda hayirli haberlerini aliriz.
Dualarim seninle

mrb halıme bende 2 ay once dusuk yaptım dr banada 3 ay bekle dedı. senın bekledıgın bu 3 ay ıcınde kac defa adet olmustun. yanı onemlı olan 3 ay adet olmakmı yoksa zaman olarak 3 ay beklemekmı acaba. bu arada benım adet duzensızlıgımde var. dusukten sonra 1 defa adet oldum.kafam cok karısık. tecrubeli bırı olarak yardımcı olurmusun. sımdıden tesekkrler

kizlar size bisey soracam ben gecen ay dusuk yaptim ve kurtaj olmustum ve suan uzerinden 3 hafta gecti ve ben adet oldum normalde 34 gunde bir adet oluyorum ve duzenliydi sizce erken olmam normalmi ve normalden daha cok adet oluyorum buda normalmi sizce

kizlar size bisey soracam ben gecen ay dusuk yaptim ve kurtaj olmustum ve suan uzerinden 3 hafta gecti ve ben adet oldum normalde 34 gunde bir adet oluyorum ve duzenliydi sizce erken olmam normalmi ve normalden daha cok adet oluyorum buda normalmi sizce

bende 3 hafta önce kürtaj olmadım acaba ne zaman adet olucam

kürtaj olduğunuz gün adet gününüz gibi düşünün kürtaj kanaması 15-20 gün sürebiliyo 3-4 hafta sonra adet oluyosunuz demişti bana doktor

bende gecen hafta kürtas oldum düsükten dolayi.gecen senede bos gebelik yasadigim icin kürtaj olmustum lütfen banada dua edin ihtiyacim var:KK43: bu arada hayirli olsun arkadasim Allah kucagina almayi nasip eder ins.bizlere ve tüm isteyenlere ins.

Isteyen Herkese Allah Hayirlisiyla Versin Arkadaşlar Ben Bugün Bebişimin Kalp Atişini Gördüm 7 Haftalikmiş. Düşük Riskim Var Ama Olsun Yine De çok Muyluyum Darisi Isteyen Herkese

merhaba, ben korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kalmıştım ve 9 haftalıkken öldüğü için kürtaj oldum şimdi kürtajın üzerinden 5 ay geçti ama hamile kalamıyorum.bu konuda yorumlarınızı bekliyorum

canım öncelikle çok geçmiş olsnzor bi durum ama zamnla unutrsn canım bende kürtaj oldum mart ayında 3 ay korundum korunmayı bıraktım haziranda son adetimi gördüm ve hamile kalmışım kesinlikle kendini strese sokma bak düşün en azından hamile kalabiliyosn ve kafanda eminm şöle bi soru vardr diger hamileligimde böle olursa bak ben şükürler olsun şuan 4 aylık hamileyim korkma rabbme sıgın ama önce dr git kürtaj oldgunu söle emnm sana folikasit vercektr düzenli kullan umarım en kısa zamnda hamile kalırsın aeo:1hug:

X