Kürtaj sonrası

Pıhtı demek ki ara ara gelecek bende de jel kıvamında akıntı geliyor
Daha önce böyle bir şey görmediğim için garip geldi. Jelibonsu, jel gibi.. Benimde bazen pembeye karışık beyaz bir akıntı geliyor. Bir sorun çıkıcak sonraki gebelik lerim de etkilenecek diye korkuyorum açıkçası

Daha önce böyle bir şey görmediğim için garip geldi. Jelibonsu, jel gibi.. Benimde bazen pembeye karışık beyaz bir akıntı geliyor. Bir sorun çıkıcak sonraki gebelik lerim de etkilenecek diye korkuyorum açıkçası
Yok hic korkmayın bende de oldu kontrolde doktor rahim tertemiz dedi siz de kontrolde baktıracaksınız şuan çok normal rahim kendini temizliyor böyle akıntılar parçalar çok normal

Yok hic korkmayın bende de oldu kontrolde doktor rahim tertemiz dedi siz de kontrolde baktıracaksınız şuan çok normal rahim kendini temizliyor böyle akıntılar parçalar çok normal
Tamam canım benim. İçimi rahatlattın. Haftaya cuma kontrolüm var bakalım inşallah temiz çıkar. Sanada çok geçmiş olsun

Merhaba benim de kürtaj sonrası 11. Gün bugün
Ben de 4-5. Günler aşırı sancıyla uyanmıştım sabahları
Doktorum çok normal dedi
Azaldı sancılar , bende lekelenme devam ediyor hep peçete koyuyorum suan süreciniz normal antibiyotik kullanıyor musunuz?
Antibiyotiğimbitti evet ağrım zaten ilk 3-4 gün sürmüştü ağrım bitip kanamam başladı oda şuanda lekelenme tarzında

Bende yeni kürtaj oldum bugün 4ncu günü, hareket ettikce ağrım oluyordu. Bu sabah şiddetli bir ağrı ile uyandım. Kanamadan sanki azalmıyor. Doktor biraz ağrı yaşaman normal demişti ama korkmaya başladım. Yumurtalık kısımlarım sancı giriyor
Bol su içip doktorun verdiği ilaçları kullanın mutlaka ağrı. Benimde olmuştu ayaklarınızı sıcak tutup bol bol dinlenmeye özen gösterin geçmiş olsun

Merhabalar. Ben kürtaj olmadım ama 10 haftalık düşük yaptım. Evde düşük oldu. Kürtaja gerek kalmadı. Ama düşükten snra karnım çok ağrıdı sanki yumruk yemişim de karnım kasığım morarmış gibi bir ağrı oldu bir kaç gün ama sonra geçti. Bu ay içerisinde sürekli pıhtı gelebilir dedi doktorum. Gezersin yorulursun pıhtı gelir gelsin hiç korkma dedi. 5 aralıkta oldu düşüğüm. Hala kanamam az da olsa devam ediyor. Ama pıhtı şeklinde değil

Merhabalar. Ben kürtaj olmadım ama 10 haftalık düşük yaptım. Evde düşük oldu. Kürtaja gerek kalmadı. Ama düşükten snra karnım çok ağrıdı sanki yumruk yemişim de karnım kasığım morarmış gibi bir ağrı oldu bir kaç gün ama sonra geçti. Bu ay içerisinde sürekli pıhtı gelebilir dedi doktorum. Gezersin yorulursun pıhtı gelir gelsin hiç korkma dedi. 5 aralıkta oldu düşüğüm. Hala kanamam az da olsa devam ediyor. Ama pıhtı şeklinde değil
Bende 5 aralıkta kürtaj oldum sizinle aynı şikayetleri yaşıyordum. İnşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz

Arkadaşlar merhaba geçen pazar kürtaj oldum. 3 gün kanama ağrı yoktu son 2 gündür regl ağrısı gibi geçiyor. Ve çok özür dilerim kanamam sümüksü kıvamda oluyor. Yumurta akı gibi geliyor kan. Bunlar normal midir, daha kontrole gitmedim. Kanama ve rahim kasılma engelleyici kullanıyorum. İlaçlar ishal olmamı sağladı, sersemletiyor kusturuyor karnım aşırı şişiyor gazım varmış gibi. Ve gece uyumamı engelliyor. Yaşayan var mı bunları?

Arkadaşlar merhaba geçen pazar kürtaj oldum. 3 gün kanama ağrı yoktu son 2 gündür regl ağrısı gibi geçiyor. Ve çok özür dilerim kanamam sümüksü kıvamda oluyor. Yumurta akı gibi geliyor kan. Bunlar normal midir, daha kontrole gitmedim. Kanama ve rahim kasılma engelleyici kullanıyorum. İlaçlar ishal olmamı sağladı, sersemletiyor kusturuyor karnım aşırı şişiyor gazım varmış gibi. Ve gece uyumamı engelliyor. Yaşayan var mı bunları?
Merhaba kanamanın sonradan başlaması normal ama ağrı olmaması gerek normalde eğerki kanama da azalma yerine artma varsa mutlaka doktora gidin ayrıca kusma var diyorsunuz gaz varmış gibi olması normal ama kusma normal değil kontrol gününü beklemeden doktorunuzla iletişime geçin

Bu akşam görüştüm. 7 adet ilaç kullanıyordum sağolsunlar, içimde parça kalmış. Doktor çok kanama olduğu için ve parça rahme yapıştığı için karın kontrolünde görememişler. Tekrar ilaçlar yazıldı. Çarşambaya kadar kendi kendine düşmez ise yeniden Kürtaj olacağımı söyledi
Merhaba kanamanın sonradan başlaması normal ama ağrı olmaması gerek normalde eğerki kanama da azalma yerine artma varsa mutlaka doktora gidin ayrıca kusma var diyorsunuz gaz varmış gibi olması normal ama kusma normal değil kontrol gününü beklemeden doktorunuzla iletişime geçin

Bu akşam görüştüm. 7 adet ilaç kullanıyordum sağolsunlar, içimde parça kalmış. Doktor çok kanama olduğu için ve parça rahme yapıştığı için karın kontrolünde görememişler. Tekrar ilaçlar yazıldı. Çarşambaya kadar kendi kendine düşmez ise yeniden Kürtaj olacağımı söyledi
İnşallah kendiliğinden düşer çok geçmiş olsun

Kızlar merhaba ben 5.6 günlük gebeyken kürtaj oldum 5 aralık tarihinde. Kürtaj olmadan önce öok fazla ağrım ve kanamam vardı mecbur kürtaj olmak zorunda kaldım. Kürtajdan sonra 6-7 saat kanamam oldu ve kesildi fakat ağrım hala devam ediyor doktorun verdiği ilaçları kullanıyorum ama çok az bi hareket etsem direk ağrım başlıyor bu durum normal mi siz neler yaşadınız
#kürtaj
Merhabalar bende 3 hafta önce kürtaj oldum 9 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu. Benim kanama asla olmadı ağrım vardı kürtajdan sonra doktorum da kanama olmazsa ağrın çok olur demişti belki içerde tam sökülmeyen kan vardır o yüzden olabilir çok fazla ilerlerse doktoruna tekrar git. Zaten ara ara kontrole çağırır beni 3 kez çağırdı ağrı var mı diye hep sordu muhtemelen ağrı olursa tekrar bir ilaç vs birşey veriyor

X