Kürtaj sonrası yumurtlama...

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Arkadaşlar kürtaj olalı 5 gün oluyor ama benim karnım küçüldü bile...:1shok:

Dün yumurtlama testi yaptım pozitif çıktı...

Sanırım 1-2 hafta içinde adet olurum...

Bu kadar çabuk yumurtlamam olacağını sanmıyordum...:bbo:

14 şubatta 17 + 2 günlükken ikiz bebeklerimi rahim ağzı yetmezliği ile erkenden evde kendi kendime doğurdum..kordonlar ve eşleri içimdeydi...o şekilde kürtaj oldum.Doktor 2 ay sonra görüşelim dedi..hiç ara verin korunun diyen de olmadı..İlk mikroenjeksiyon tedavimle hamile kalmıştım...

Bana yardımcı olursanız sevinirim...

• Konu Sahibi EU2
canım oncelıkle gecmıs olsun cok uzuldum
ben 13.haftasında bebegımın kalbı durdugu ıcın kurtaj oldum
ama doktorum 3ay korunma suresı verdı
zaten ılk 2 ay hıc yumurtlamadım
3.ay yumurtladım
suan korunma surem bıttı
ınsallah yakında gelır bebegım
ben normal yoldan hamıle kalmıstım ılk bebegımdı
benım soyleyeceklerım bunlar

• Konu Sahibi EU2

Başınız sağolsun.:çok üzgünüm:.Sanırım bu bebeği ne şekilde kaybettiğimizle alakalı...

benim bebeklerimde sorun yoktu..rahim ağzı yetmezliği nedeniyle erken doğumla kaybettim...:çok üzgünüm:

Anca hamile kalırsam ve kucağıma sağlıklısıyla alabilirsem bu travmadan kurtulabilirim...benneyaptımki

• Konu Sahibi EU2
bademcim seninde dediğin gibi bebeklerinde sorun yoktu sorun rahminle ilgili olduğu için bence en az 3 ay korunmalısın çünkü normal düşüklerde bile rahim kendini toparlasın diye bir süre çocuk yapmayın diyor doktorlar.elbette acını dindirecek tek şey yeni bir bebek ama buna benzer bir sorun bir daha yaşamaman için en azından bir süre korun bence canım yada doktoruna danış.mirmirmirmir

• Konu Sahibi EU2
2 ay sonra gelin dedi doktor...benneyaptımki

• Konu Sahibi EU2
bademcim çok geçmiş olsun.bende senin yaşadıklarını yaşadım.ilk mikro ile ikizlerime hamile kaldım ve ikisinide kaybettim.daha 1 sene dolmadan dondurulmuşlarla hamile kaldım.düşük oldu.ben inatla dondurulmuşlarla tekrar hamile kaldım.malesef tekrar ikizlerimi kaybettim.banada dr.ara vermene gerek yok demişti.ama son kürtajımda ara vermen lazım rahim kendini toparlamadan üst üste hamile kaldın dedi.şimdi 4 5 ay bebek düşünmek istemiyorum.tamam evlatlarımın yeri dolmadıkça benim pisikolejim düzelmeyecek ama böyleside çok daha zor.sende canım duygularına yenik düşme,rahmin toparlansın,vucudun kendine gelsin tekrar durmak yok yola devam ederiz arkadaşım.

• Konu Sahibi EU2
Sevgili Badem,
Çok geçmiş olsun öncelikle... Ben 6 haftalık düşük yapmama rağmen doktor rahmin kendine gelip toparlanması için ve hamilelik hormonlarının vücuttan tamamen atılması için 3 ay korunmamızı söylemişti.
Senin durumun çok daha farklı. Sonuçta sen kaç hafta karnında taşıdın. Rahmin toparlanma süreci senin için daha da önemlidir. Minimum 3 ay korunmalısın bence..
Senin yaşadıklarını, hissettiklerini kimse anlayamaz tabi ki ama yeni bir hamileliği kendine teselli bulmak için düşünmemeye çalış. Aklından bu kötü olayı biraz olsun çıkarmaya başladığın zaman yeni bir hamilelik düşün bana kalırsa..Hemen hamile kalsan bile sürekli o tedirginlikle yaşamak çok daha zor olur.

Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…