Kürtaj sonrası kaşıntı

Buffalosos

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2018
14.183
37.977
Düsük sebebi ile 10 gün önce kürtaj oldum antibiyotik kullanıyorum 10 gündür. Lekelenmem hic bitmedi az az geliyor her gün. 3 gündür de çok deli bir kaşıntı var bugün doktorum sadece antibiyotiği kes dedi gözlemleyelim dedi herhangi bir ilaç vermedi deli gibi vajinal kaşıntım var acaba ameliyat sebebi ile mi oldu yoksa antibiyotik yan etkisi mi 🥺🥺 ne yapabilirim basına gelen var mı

Antibiyotik mantar yapmış canım geçenlerde bende de oldu
Şimdi sıcak bı duş al iç çamaşırını değiştir mümkün olduğu kadar kaşıma
Sürekli iç çamaşırını değiştir
Her lavabodan sonra ılık su ile temizle ılık su çok iyi geliyor ama dayanmıyorum dersen eşini gönder eczaneden mantar kremi alsın hemen kesiyor ben de dayanamadım sen dusunu al o gelene😅

Antibiyotik mantar yapmış canım geçenlerde bende de oldu
Şimdi sıcak bı duş al iç çamaşırını değiştir mümkün olduğu kadar kaşıma
Sürekli iç çamaşırını değiştir
Her lavabodan sonra ılık su ile temizle ılık su çok iyi geliyor ama dayanmıyorum dersen eşini gönder eczaneden mantar kremi alsın hemen kesiyor ben de dayanamadım sen dusunu al o gelene😅
Doktor krem fitil veremem lekelenmen olduğu icin dedi 😔
Deli gibi kaşınıyorum öyle böyle değil
Hep iç çamasırımı değiştiriyorum , zaten peçete koyuyorum mecbur lekelenme icin 🥹 hep taharet ile temizliyorum her tuvalette o biraz kaşıntıyı alıyor ama 5 dk sonra geri geliyor ilk kez böyle oldu geçse de kurtulsam antibiyotiği bu sabah içtim aksam almicam kestim 🙏🏻

Doktor krem fitil veremem lekelenmen olduğu icin dedi 😔
Deli gibi kaşınıyorum öyle böyle değil
Hep iç çamasırımı değiştiriyorum , zaten peçete koyuyorum mecbur lekelenme icin 🥹 hep taharet ile temizliyorum her tuvalette o biraz kaşıntıyı alıyor ama 5 dk sonra geri geliyor ilk kez böyle oldu geçse de kurtulsam antibiyotiği bu sabah içtim aksam almicam kestim 🙏🏻
Anladım sıcak su dene cnm çok geçmiş olsun

Merhaba nbl marka gynobiotic kullanabilirsiniz, antibiyotik oradaki yararlı bakterileri oldurdugu için yapıyor maalesef bende de kürtaj sonrası oldu ama enfeksiyonu da göz ardı etmemek lazım mutlaka doktorunuza ara ara gidin akıntının rengi değişirse yeşil vs gibi enfeksiyon olmuş oluyor bende öyle olmuştu. Sadece mantardansa ilk etapta size uygun bir krem önerir lekelenme geçince de fitil veriri bu sırada bol sarımsak kefir ve ev yoğurdu tüketin ben elma sirkeli suyla durulama yapıyordum özel bölgeyi ama çok yeni kürtaj olduysanız doktorunuza sorun lütfen bir zararı olmasın. Geçmiş olsun çok çok.

X