Kürtaj sonrası kanama

dlphsm

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2023
204
60
39
2 hafta önce kürtaj olmuştum. 1 hafta kanamam oldu bitmişti ama bugün tuvalete girdiğimde birden fazlaca kanama geldi. Başına böyle bişey gelen oldu mu?

2 hafta önce kürtaj olmuştum. 1 hafta kanamam oldu bitmişti ama bugün tuvalete girdiğimde birden fazlaca kanama geldi. Başına böyle bişey gelen oldu mu?
Belki içinde pıhtı kalmışsa kendiliğinden çıkmıştır bende ayni şeyi yaşadım pıhtılı.

Kürtajdan 1 hafta sonra genelde kontrole gidilir. Gittiniz mi kontrole? Ben iki kere kürtaj oldum fakat böyle bir durum yaşamadım

Kürtajdan 1 hafta sonra genelde kontrole gidilir. Gittiniz mi kontrole? Ben iki kere kürtaj oldum fakat böyle bir durum yaşamadım
Evet ilk hafta sonu gittim kanamam bitmişti herşey gayet normal hiç sorun yok dedi doktorum. Bu kanama bugün oldu ama pet koyacak kadar değil daha az

Kürtaj sonrası normal bir süreç gibi görünüyor doktorunuz da bır hafta sonra kontrole çağırmış sorun yok demiş.

Kürtaj sonrası normal bir süreç gibi görünüyor doktorunuz da bır hafta sonra kontrole çağırmış sorun yok demiş.
Kanaman olursa gel de demedi. Ben de bitti diye düşündüm bugün tekrar kanama görünce belki başına gelen vardır diye sormak istedim ama sanırım normal bir durum endişe etmeme gerek yok gibi görünüyor

Kanaman olursa gel de demedi. Ben de bitti diye düşündüm bugün tekrar kanama görünce belki başına gelen vardır diye sormak istedim ama sanırım normal bir durum endişe etmeme gerek yok gibi görünüyor
Benim kürtaj sonrası kanama 2 hafta kadar sürmüştü doktorum normal demişti

Bir arkadasıma da aynısı oldu ıkı ay önce kürtaj olmuştu. bir hafta hafif kanaması oldu 14 15 gün sonra çok ciddi bir kanaması oldu doktor ile görüştü bir sorun bir kanama daha olmadı

Bir arkadasıma da aynısı oldu ıkı ay önce kürtaj olmuştu. bir hafta hafif kanaması oldu 14 15 gün sonra çok ciddi bir kanaması oldu doktor ile görüştü bir sorun bir kanama daha olmadı
Doktor ne demişti tekrar olan kanama için?

Belki hareket yürüyüş egzersiz falan ettiyseniz içeride kalan pıhtı kanamaya sebep olmuştur, doktorunuzla görüştünüz mü
Kendimi iyi hissettiğim için biraz Fazla hareket ettim ondan kaynaklı olabilir doğru. Eski günlük rutinime dönmüş gibi hareketliydim bu hafta.

Olabilir bence normal , yine de doktorunuza muayene olun
Öyle yapmayı düşünüyorum. Bu lekelenme bitecek gibi ama gene başlarsa sormalıyım. Bir de sanırım günlük tempomu biraz hızlı artırdım azıcık yavaşlamalıyım o da etkiledi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…