Kürtaj sonrası ilk regl

Instagramda MFK diye çok ünlü bir kadın doğum doktoru var oo diyor ki 1 düşük yaptıysanız hiç beklemenize bile gerek yok. O stres bence herkeste olan bir durum onu da doçente sormuştum sadece %5 risk artar dedi o da yok denecek kadar azdır.
Aynen bana da beklemene gerek yok dendi, işte bakalım aralıktan beri deniyorum inşallah en kısa sürede Allah nasip eder

Evet genelde doktorlar bir adet görmek yeter diyor. Benm doktorum da öyle dedi. O yüzden adetin bitince kontrole gel dedi. İlk adetimden sonra gittim ama rahim toparlamamıştı kendini. Daha pıhtılar var dedi. Temizlenmesi lazım rahim toparlanması lazım dedi. Bir daha gebe kalırsan ki dikkat et çok çabuk kalırsın rahim kaldırmayabilir dedi. Öyle diyince insan korkuyor doğal olarak. Yoksa ben de bekleme niyetinde değildim
Ben vakumlu kürtaj olduktan 15 gün sonra gittim içinde zarimsi şeyler var tekrar kürtaj yapabilirim HCG değerine göre dedi bu konularda çok iyi bir teyzem var bana arpa havuç üzümden bir kür yaptı onu sürekli içtim ve içimden o zar pat diye düştü sonra akıntı geçmeyince tekrar gittim yumurtalık ve rahim çok iyi durumda dedi isterseniz sizde deneyebilirsin

Ben vakumlu kürtaj olduktan 15 gün sonra gittim içinde zarimsi şeyler var tekrar kürtaj yapabilirim HCG değerine göre dedi bu konularda çok iyi bir teyzem var bana arpa havuç üzümden bir kür yaptı onu sürekli içtim ve içimden o zar pat diye düştü sonra akıntı geçmeyince tekrar gittim yumurtalık ve rahim çok iyi durumda dedi isterseniz sizde deneyebilirsin
Hiç böyle şeyler denemedim. Bir adet daha görim deneyebilirim ama :)

Aynen bana da beklemene gerek yok dendi, işte bakalım aralıktan beri deniyorum inşallah en kısa sürede Allah nasip eder
Bir şey daha sorabilir miyim lekelenmeler bittikten ne kadar süre sonra ilişki yaşadınız tekrar leke falan oldu mu

X