Kürtaj sonrası Hamile kalamamak

Sizinle konuştuktan sonraki gun bı takım birşeyler oldu ama anlam veremedim..
Batım 29undaydı fakat 26sında pembe lekelenmem oldu telaş yaptım bekledim gün boyu hiç birşey gelmedi akşam yatmadan önce rengi pembeden kahveye geçmiş olduğunu gördüm 27sinde sabah hiç bir şey yoktu öğleden sonra biraz daha geldi ve bir daha gelmedi eşim heyecan yaptı hemen test yaptım bişey çıkmaz daha çok erken dedim dinletemedim ama çıkmadı tabi adetimi bekleyelim dedik ama gelmedi olmadım (günü gününe çok düzenlidir )ara ara adet olacakmisim gibi ağrım oluyor hafiften ama yok bir sonraki adetimi bekliyorum şimdi ama testi tekrar etmedim etmelimiyim acaba sizce ne yapmalıyım ??

Erken gebelik alsaydın kuzum. Aslında riskli durumum var gebeligimi öğrenmem gerek diyip hastaneden acilde kan tahlili yaptirabilirsin

Erken gebelik alsaydın kuzum. Aslında riskli durumum var gebeligimi öğrenmem gerek diyip hastaneden acilde kan tahlili yaptirabilirsin
Benim bu sefer en başında yakalamak gerek mesela sürekli kan vericem. Bu arada bende parça kalmış mecbur kürtaj oldum geçen

Öyle yapmıştık ama o 2günün bitişinde yapmistik testi olsaydı çıkarmıydı ki araştırdım burda bı kaç konuları bir iki hafta sonra falan bakılması gerekiyor diyorlar açıkçası nereye baksan farklı bir söylenti var aile hekimim daha yakın bana orda yaparlar mı kan testi acaba bugün gidecektim emin olamadım

Benim bu sefer en başında yakalamak gerek mesela sürekli kan vericem. Bu arada bende parça kalmış mecbur kürtaj oldum geçen
Yaaa düşük sonrası kontrollerde falan farkedilmesi gerekmiyor muydu hiç bakmadılar mı benim çevremde de keşke kürtaj olsaydın daha çabuk gebe kalirdin diyorlar rahimde temizlik olduğu içinmiş gebe kalabilmek için kimileri hususi kürtaj yaptırırmış falan çok saçma geldi bana

Js
Aldım az önce baktım bişey çıkmadı

Bence testi tekrar edebilirsin bende sizin gibi oldum şu an 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim

Yaparlar canım benimde yakın hemen yaptırıyorum ama ertesi gün çıkıyor sonuç

Ben öyle birsey olduğunu düşünmüyorum daha önceleri düşük sonrası ilk adet ile gitmiştim temizdi sıkıntı olmamıştı ama bu son hamileligimde kanama olmasın die çok ilaç kullandım o yüzden sanırım vücudum bebegi disari atsana kalanini atamamis ama kendimi hala hamile gibi hissediyordum başım dönüyordu hep kanamam çok oldu die tansiyonum düşük sanıyordum sonra ben ciğer gibi parçalar dökmeye başladım. Doktora söyleyince gel dedi işlem uygulayabiliriz öyle oldu yani düşük sonrası kontrolüm yoktu sikayetle gidince fark ettik

Bana dönmeyi unutma sonucunu merak ediyorum cnm

Yaparlar canım benimde yakın hemen yaptırıyorum ama ertesi gün çıkıyor sonuç
Bende gittim öğlen saatine denk geldim hiç saate de bakmamıştım bekledim 1e kadar açıldı girdim doktorum öğlene kadar ordaymis yarın gel dediler bı doktorla da görüşmek istedim o yüzden yarın gitcem

Ay evet o öyle oluyormuş hamileliği surduruyormus parça kalınca o yüzden öyle olmuşsunuz demekki Allah'tan ki farkedip gitmissiniz yoksa zarar verirdi size

Boşuna cennet anaların ayağının altında demiyorlar gerçekten bunu evladımı kaybedince anladım o anki çaresizlikten daha beter bir şey ile karşılaşmadım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 7 ay boyunca olsun diye dualar ettik ve varlığını öğrenmeden önce çalışırken tempolu bı gundu koşarken elimi karnıma koydum ve durdum beni o durdurmuştu o an dedim ben hamileyim hissettim çok müthiş bı histi ama kaybı da bir o kadar can yakıcı olmuştu Allahım hiç bir anayı evladıyla sınamasın

Amin canım inşallah gerçekten insan vücudunda olan iyi yada kötü herseyi hissediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…