Kürtaj sonrası dış gebelik olduğunu öğrenen var mı ?

Amacım kimseyi korkutmak değil kesinlikle çok zor günler geçiriyorum ve bu süreçte çok doktor gezdim muhakkak başka doktorlara gidilmeli elbette bu gibi durumlarda tek doktorla kalınmamalı
Sizi kırmak için yazmadım . Yanlış anlamayın lütfen. Sevgiler

Merhaba kanları aynı labaratuvar larda vermeye özen gösterin ilk nerede verdiyseniz orada verin labaratuvar larda farklılıklar olabiliyormuş diye biliyorum cok gecmis olsun

Ben herhangi bir gebelik düşünmüyorum şu an ne yapacağımı bilemiyorum. Herhangi bir birliktelikte yaşamadım yani dış gebelik olma şansı olabilir mi doktor baya korkuttu beni
Başka bir birliktelik olmadıysa dış gebeliktir muhtemelen doktor takibinde olun muhakkak

Dış gebelik olduğu kanısına nasıl varıldı değerleriniz en çok kaç arttı ?
Degerlerim su anda en çok 1160 gördü mtx denen iğne oluyorum kanser tedavisinde kullanılan maalesef iki doza rağmen arttı ama genelde 2. Dozda düşermiş değerler ben 3. Dozu oldum eğer degerlerim düşmez ise laporoskopi olacagım muhtemelen
Degerlerim düZgün artmıyordu ve degerlerim iki katına artsa dahi rahimde kalınlaşma göktü artık degerlerim 800 oldugunda da sol tüpte odak göründü alttan muayene de zor bir süreç sakın olup bir kaç doktora gitmemiz gerekli araştırma hast gibi

Çok geçmiş olsun. Allah şifanızı versin. Umarım ameliyata gerek kalmaz.

Merhaba kanları aynı labaratuvar larda vermeye özen gösterin ilk nerede verdiyseniz orada verin labaratuvar larda farklılıklar olabiliyormuş diye biliyorum cok gecmis olsun
Çok teşekkür ediyorum. Umarım böyle bir durum yoktur ve kürtaj sonrası hgc den kalan çıkmıştır. Dua edin lütfen

Canım benimki bundan çok farklı oldu dış gebelik olduğu detaylı ultrason da anlaşıldı, sonra iğne ile sonlandırıldı.. çok geçmiş olsun mutlaka doktoruna görün

Canım benimki bundan çok farklı oldu dış gebelik olduğu detaylı ultrason da anlaşıldı, sonra iğne ile sonlandırıldı.. çok geçmiş olsun mutlaka doktoruna görün
Teşekkür ederim canım sana da geçmiş olsun Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin. Benim ki tam dış gebelikte değil. Ben normal gebeliğim oldu ve kürtaj olmak zorunda kaldım. Sonra regl olamayınca hgc verdim ve kürtajdan sonra verdiğim değerden yüksekti. Ya laboratuvarlar farklı yanlış sonuç verdi anlamıyorum. Sonra farklı şehirde olduğum için başka bir kadın doğum uzmanına gittim beni çok korkuttu. Anlam vermediğim kürtaj olmasaydım şu an 9/10 haftalık oluyordum.

çok sagol canım,
kürtaj hıc olmadım ben ınan bılemıyorum ama bea hsc düşene kadar takıp gerekli,
ben dıs gebelık geçirdim sürekli kan ile takip edildi,
Allah kımseye yaşatmasın zor, hayırlı ,sağlıklı evlatlar versın hepımıze ..
aminnn

korunmadıysan tekrar hamıle kalmıs olabılırsın . kurtaj sonrası baktırmamısmıydın kanın sıfırlanıp sıfırlanmadıgına? bence bı kontrole gıt yarın yada sonrakı gun kese vajinal gorunecek kadar olmus olur

Kürtaj olmuşsunuz rahim içindekini almışlardır ikiz miydi ki acaba bir tanede tüpte mi kalmıştır ki ben anlamadım dış gebelikse nasıl normal kürtaj yapıldı rahimden görerek almaları gerekiyor cünkü

Ben kürtajdan sonra bir birliktelik yaşamadım ki saçma gelen o
aa içerde kucuk bı parca kalmıs olabılır secenegı geldı aklıma cunku o hem ıc hem dıs olayı coooookk mılyonlarda bır falan zor ıhtımal olabılır mı olur ama dusunsene o zamandan berı nerde duruyosa kese kanama yapardı sancı yapardı bısı bellı ederdı cunku kocaman olcaktı artık yanı :S bence dıs degıldır de eger kan bakarken bı yanlıslık olmadıysa mınıcık bısı kalmıs ve bu artırıyo olabılır

Ya bende anlamadım canım çok korkuyorum. Yani 10 haftalık olacak dış gebelikte varsa ben bunu fark etmez miydim kanamadan ya da ağırdan. Kendi doktoruma anlatacağım. İkiz olsa da eğer deger kürtajdan sonra düştü. Geri yükseldi anlamıyorum

İçimi rahatlattın canım umarım öyledir. dua edin lütfen çok çaresiz hissediyorum kendimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…