kürtaj sonrası adet olamama??

Canım bir kanama gecirmissin kaç gün sürdü bilmiyorum ama hala uzayan lekelenme hiç iyi değil. Korkutmak için söylemiyorum ama tekrar bir doktor kontrolünde bulunun. Gitmissinizdir zaten ilk kurtaj sonrası kontrole. Belki net göremediler. Şuan benim yaşadıklarımı yaşıyorsunuz. Ben kürtaj sonrası o lekelenme ha bitti ha bitecek yerken iki ay bekledim geçmedi. Tabi bu sırada ben iki doktor a gittim ikinci gittiğim doktor rahîm içinde birşey var dedi ama ne olduğunu anlamamız için histereskopi yapmamız gerekiyor dedi ve ben bu operasyon oldum kürtajdan iki ay sonra. Ve sonuç rest plesenta yani bebekten parça kalmıştı içimde. Şuan histereskopi sonrası ilk adetimi oldum Allah'ıma çok şükür doktorum zor geçtiğini söyledi operasyonun çünkü parça biçimde artık kemikleşmiş ti nerdeyse. Şimdi ikinci adetimi olup bebek çalışmalarına başlamayı düşünüyorum. Sen tekrar git doktora kanama yüzeyi olduğu için belki net göremediler. Ama doktor da normal olmadığını görecektir lekelenme o kadar uzun sürmüyor çünkü başarılı geçtiyse kürtaj

çok geçmiş olsun haftaya tekrar gitmeyi düşünüyorum inşallah histeroskopiye gerek kalmaz çok sağolun.

aslında iki haftadır da adet olurum diye bekliyorum çünkü kahverengi akıntınin rengi açıldı biraz.
kurtajdan 5 gun sonrada parca düşürdum evde 3 parca kocaman bisiydi.sonra yine gittim doktora tamamen temizlenmiş dedi. vallahi çok korktum bu kez sonuçta ilk düşüğüm ya da ilk kürtajım değil.ama bu biraz problemli oldu

Merhaba arkadaşlar. Bende 10 Haziranda miniğimin gelişimi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım tam 50 gün oldu ve hala adet olamadım ? Doktorum 1 ay bekle çalışmalara tekrar başla dedi bizde bu süreçte korunmasız ilişki yaşadık ama daha öncesinden yumurta oluşmadığı için klomen kullanıp hamile kalmıştm doktorum tekrar ilaçla hamile kalıcağımı söyledi ama çok tedirginim bu şekilde devam ederse bayramdan sonra doktora gidicem siz ne zaman hasta oldunuz ? Ve internette 6 haftayı geçtiyss bi komplikasyon oluşmuştur yazıyo doktora gitmeye bile tedirginim

Ve şuan size yazınca idrak edebildim çalışmalara başla dedi ama ilaçla hamile kalıcaksn gel 2. Ayda dedi özel bi hastanede tedavi görüyordm cidden şuan anlam veremedim bende

Kurtaj sonrasi yumurtlama olmuş ve gebelik olmuş olabilir, daha kolay gebe kalınıyor kurtaj sonrası..Benim doktorum 40 günü geçerse normal değil muayeneye gelirsin demişti

Kurtaj sonrasi yumurtlama olmuş ve gebelik olmuş olabilir, daha kolay gebe kalınıyor kurtaj sonrası..Benim doktorum 40 günü geçerse normal değil muayeneye gelirsin demişti
İlaçla hamile kaldığım için hiç ihtimal veremiyorum evde test yaptım bişi çıkmadı ve hala hasta olmadım bayram dönüşü kesim doktora başvurucam

Mrb canm bende klomen ve çatlatma iğnesi ile hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalbi durdu ve kürtaj oldum.. Kürtajdan iki ay sonra adet oldum ve aşırı yoğun geçti. Kürtajdan sonraki ikinci adetim üç gün geçti bende ikinci adetimi beklyrm

Cidden çok zor bu belirsizlik rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşAllah benim de 50 küsür gün oldu artık bayram dönüşü randevu aldım bakalım hayırlısı inşallah

ben ılk kurtajda(düşük) 45. gun 2. kurtajda(boş gebelık) 57.gunde oldum .eger adet gelmıyorsa 45 50 gun gecmesıne ragmen doktora gıdılmelı. dr bazen ılac verıyor adet olmak ıcın bazen de akısına bırakıyor. rahım ıcınde bı yapısıklık hasar olusmasa bıle rahım agzında yapısıklık olustuysa adetın dısarı akmasını engellıyormus . o yuzden aksatmadan bı kontrol sart. ama nasıl uzuntu stressle adetımız gecıkıyorsa bu tarıfsız gunden sonra sapasaglam dahı olsak adet gecıkebılıyo ıllakı.

Cidden çok zor bu belirsizlik rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşAllah benim de 50 küsür gün oldu artık bayram dönüşü randevu aldım bakalım hayırlısı inşallah
Amin çok çok Amin.. Tam iki ayın dolsun o şekilde git muhtemelen sana tarlusol vericektir.. Ben tam iki ay sonra gittim tarlusol verdi ama kısmet yaa o gün hasta oldum ve kullanmadım hiç

Amin çok çok Amin.. Tam iki ayın dolsun o şekilde git muhtemelen sana tarlusol vericektir.. Ben tam iki ay sonra gittim tarlusol verdi ama kısmet yaa o gün hasta oldum ve kullanmadım hiç
Tarlusalı biliyorum inşAllah kendiliğinden olur ilaç kullanmadan artık gidince sizede haber veririm

kızlar kürtaj sonrası 43. günüm ve hala adet olmadım. aranızda bu durumu yaşayan var mı ve sonrasında ne olup bittti doktor randevum cuma günü ve çok korkuyorum kötü birşey olabilir mi diye
39.gün adet olmuştum bende... Dr gidemiyorsan Bi arayıp bilgi al, için rahat etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…