kürtaj sonrası adet olamama??

pucky06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2014
1.686
641
kızlar kürtaj sonrası 43. günüm ve hala adet olmadım. aranızda bu durumu yaşayan var mı ve sonrasında ne olup bittti doktor randevum cuma günü ve çok korkuyorum kötü birşey olabilir mi diye

doktora görünmelisin 40 güne kadar olmazsan doktor yolu göründü demektir bende düşükten dolayı kürtaj oldum 28.gün adet oldum

kızlar kürtaj sonrası 43. günüm ve hala adet olmadım. aranızda bu durumu yaşayan var mı ve sonrasında ne olup bittti doktor randevum cuma günü ve çok korkuyorum kötü birşey olabilir mi diye
Bende kürtaj sonrası 47. Günümde adet olmuştum endişelenme Dr lar iki ay veriyor biraz daha bekle.bi hafta on güne gelmezse o zaman muhakkak Dr görünmen gerek

Ben kürtajdan 80 gun sonra adet oldum stresten dolayı bu arada 3 defa doktora gıttım ılac verdiler 3. Gitmemde adet oldum bence bekle olursun ama icim rahat etsin dıyosan gıt doktora doktora gıt gel de stres oluyo insan

Ben kürtajdan 80 gun sonra adet oldum stresten dolayı bu arada 3 defa doktora gıttım ılac verdiler 3. Gitmemde adet oldum bence bekle olursun ama icim rahat etsin dıyosan gıt doktora doktora gıt gel de stres oluyo insan
bugun oldum canım yani leke halinde ama oldum denebilir heralde

bugun oldum canım yani leke halinde ama oldum denebilir heralde
Gözün Aydın cnm
Ozaman bır tane bebe aspirini içi benimde ole olmuştu içtim tam oldum
Bende ıkıncı adetımi oldum 3. Gunum bugun 28 gunde geldı düzene gırdı ıns bu ay çalışmalara baslıcaz :)

45 gun icinde olman lazim canim. bir hafta daha bekle olmazsan kontrole git muhakkak .

Bende kürtaj sonrası 47. Günümde adet olmuştum endişelenme Dr lar iki ay veriyor biraz daha bekle.bi hafta on güne gelmezse o zaman muhakkak Dr görünmen gerek

Kızlar merhaba kürtajdan snra hamile kalmışsınız Allah bebişlerinize kavusmayı nasip etsin inşallah bende 31 gun önce kurtaj oldum adetı beklıyorum adetten sonra korunmayı düşünmüyorum siz suan gebelıklerınızde bi tedavı görüyomusunuz?benm dr bebee asprını ve iğne uygulayacak merak ve endıse içerisindeyım bu yuzden

Öncelikle teşekkür ederim tatlım inş darısı senin basına.
inş sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi.
canım iğneyi kafasına göre mi uyguluyor ne iğnesi uygulayacakmıs???

kan sulandırıcı iğneyse öncelikle bi genetik testyaptır bakalım öyle bir durumun var mı?

kromozom analizi vs yaptır.

düşüklerin sebebi genetik bir sorunamı işaret onu öğren öncelikle. ve eğer düşük 2 aylık ve üstüyse 3 ay korunma dönemi yap rahmin toparlansn dinlensin. acele etme sonra tekrar aynı seyleri yaşama Allah korusun .

Ben 3ay korundum ve üç ay sonra genetik tahlil yaptırdım. Kan pıhtılasması cıktı ve suan hamileyim tedavi görüyorum.

İlk düşük oldugu için teste gerek yok dedi 2 dr a gözuktum biri iğne ve bebe asprını sadece tedbır amaclı kullanıcksın dedı (kan sulandırıcı) diger dr sadece corasprın kullan dedi bu dr da tedbır amaclı uygulayacak bu konuyu aile hekımımlede konustum 2dr farklı seyler söyledı dedım dediki her dr senın gibi düşükle sonuclanan hastalarda uyguladıkları tedavı fark gösterır cunku onlar bi tedavı uyguluyorlar ve hangisinde sonuca olumlu varıyorlarsa o tedavıyı dewamlı uyguluyorlar

Mrb cnm çok Saol iyi dileklerin için..ben adet sonrası 3 ay korundum cnm Dr öyle istedi korunma bittikten sonra hamile kaldım..herhangi bir tedavide görmüyorum testlerimi yaptırdım mthfr677 heterizigot var ama Dr ilaca gerek duymadı kadınların çoğu bu durumdaymış

benimde tedbır amaclı kullanmam gerektıgını söyledi bi yandan olrunamı bıraksam diyorum ama bi yandan da bişi olursa vıcdan azabı ve kendımı yıne toplamam zor olur diye korkuyorum heralde ben dr uma güvenıpp dedıklerını yapıcam

Kürtaj sonrası ben de adet olamıyorum 40 günü geçti Civanperçemi de içiyorum. Neden gelmiyor acaba çok üzgünüm..

90 gün sonra geldi !! Şimdi hamileyim allahtan
90 mı
Ben 60 günde gelenleri falan görünce şaşırıyordum,artık şaşırmayacağım.nedense ben de geç geleceğini düşünüyorum.29 ocakta küretaj oldum.
Bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah.

Kızlar kürtaj sonrası 2. Adette sıkıntı yaşayan oldu mu ben ovulasyon testinde pozitifi göremedim de.bekliyorum şimdilik.

Kızlar kürtaj sonrası 2. Adette sıkıntı yaşayan oldu mu ben ovulasyon testinde pozitifi göremedim de.bekliyorum şimdilik.
Canım ilk adetin nasıldı ben tanı maçlı kürtaj oldum 35 gün sonra oldum leke tarzında kahverengi sekildr geliyor 5.günüm bugun senin nasıl olmustu

Canım ilk adetin nasıldı ben tanı maçlı kürtaj oldum 35 gün sonra oldum leke tarzında kahverengi sekildr geliyor 5.günüm bugun senin nasıl olmustu
Benim yoğundu ve 7 gün sürdü.ama bebeğim 12 haftalıktı.

Bende hala olamadım iki ay olacak nerdeyse ve bende lekelenmeler var sürekli başından beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…