Kürtaj fiyatları?

D

dennis_88

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi dennis_88
merhabalar ben 20 yaşındayım 30 eylül ve 1 kasımda adet gördüm 14 kasımda erkek arkadaşımla ilişki yaşadık bu ay ki adetimi henüz olmadım.adetlerim düzensiz olduğundan emin olamıyorum anca gebelik varsa kürtaj ücretleri hakkında bilgisi olan var mı?

• Konu Sahibi dennis_88
Geçen sene özel doktorun muayanesinde 550ytl şeklinde bir cevap almıştım..
Bu sene hakkında hiç bir bilgim yok..:nazar:

• Konu Sahibi dennis_88
kürtaj fiyatını bilmiyorum ama malesef tam yumurtlama gününde ilişkiye girmişsin hamilelik olabilir. korunmuyor muydunuz,kazayla mı oldu, yoksa şüphe mi sadeceCADIARZU

• Konu Sahibi dennis_88
1 hafta önce kürtaj oldum ve 400 ytl ödedik. genel aneztezi ile olmuştum. lokal aneztezi 300 ytl idi.
ama ben küçük bir ilçedeyim. o yüzden ildeki fiyatlarla değişebilir.
umarım yaptırmak zorunda kalmazsın, insanı çok etkiliyo.. ki; benim bebeğimin kalbi durduğu için yaptırmak zorunda kalmıştım.
lütfen korunmaya bak. bu öyle kolay birşey değil canım..

• Konu Sahibi dennis_88
Kürtajın bir korunma yöntemi olmadığını hatırlatmak istiyorum . :eek:klava:

• Konu Sahibi dennis_88
benim kuzenim özel bir doktora gitti doktor aldım demiş ama almamış 1 hafta geçmiş ve
demiş ki başka bi doktora gideyim gitmiş ki doktor almamış bebeği sadece parayı almış neyse
o da gittiği yerde aldırmış 400 ytl bayılmış

• Konu Sahibi dennis_88
merhabalar ben 20 yaşındayım 30 eylül ve 1 kasımda adet gördüm 14 kasımda erkek arkadaşımla ilişki yaşadık bu ay ki adetimi henüz olmadım.adetlerim düzensiz olduğundan emin olamıyorum anca gebelik varsa kürtaj ücretleri hakkında bilgisi olan var mı?

offfffff....:mymeka:
offfffffff....:mymeka:
pes yani........:mymeka

• Konu Sahibi dennis_88
hamile kalana kadar aklın nerdeydi yazık degilmi o bebege ya bu nasıl bi anlayış

• Konu Sahibi dennis_88
hamile kalana kadar aklın nerdeydi yazık degilmi o bebege ya bu nasıl bi anlayış

kimseyi yadırgamaya hakkımız yok arkadaşlar... kendi hatası, kendi günahı...
umarız ki bunun da farkındadır arkadaşımız ama lütfen hemen böyle davranmayın...
bir soru sormuş cevaplayalım diye, yoksa ''ben hatamı ettim'' diye bize soru sormuyor ki??...
bundan sonra akıllılık eder de korunmasını bilir inşaallah...

herşeyi bir kenara itmiş nette ücret araştırması yapıyorsun
yazıklar olsun sana
o bebek de çok şanssızmış
malesef dünyaya gelme şansı ona sorulmadan elinden alınacak
diyecek söz bulamıyorum

kimseyi yadırgamaya hakkımız yok arkadaşlar... kendi hatası, kendi günahı...
umarız ki bunun da farkındadır arkadaşımız ama lütfen hemen böyle davranmayın...
bir soru sormuş cevaplayalım diye, yoksa ''ben hatamı ettim'' diye bize soru sormuyor ki??...
bundan sonra akıllılık eder de korunmasını bilir inşaallah...

ben yadırgıyorum arkadaşım
hem de çok yadırgıyorum...

ben yadırgıyorum arkadaşım
hem de çok yadırgıyorum...

tabiki haklısınız, bende sizinle hem fikirim..
evet bende yadırgıyorum, ayıplıyorum, üzülüyorum.ama bize bu doğrumudur diye sorulmuyor..
lütfen bunu ayırt edelim..

Son düzenleme:
20 gün önce kürtaj olmak zorunda kaldım 300 YTL genel anestezi ile..

Büyük yanlış hata ama aynı zamanda insanlık hali diye düşünmüyor değilim yanii

Allah yardımcın olsun inşallah gebe değilsindir :-(

valla arkadaşım işallah hamile değilsindir.eğer hamileysende büyük bi vebal altına girersin...keşke önlem alsaydınız...işte sınav dünyası dedikleri bu olsa gerek biz neler yapıyoruz hamile kalalım diye istemeyenlerinki hemen oluyor..işallah hamile değilsindir tüm kalbimle diliyorum allahtan yoksa küçücük bebeğe üzülüyorum...

bende aynı olayı istemeden 1.5 ay önce yaşadım .250 ytl ye kürtaj oldum ama parası hiç önemli değil psikolojik olarak yıkılıyor insan. Benim kızım tedaviyle olmuştu ozaman allaha yalvarırken böyle bir olayı yaşamak çok acı verdi bana hala unutamıyorum acı diya bir şey operasyon sırasında yaşamıyorsunuz ama o içinizdeki acı çok farklı ve bitmiyor sanırımda ömrümün sonuna kadar bitmicek. neyse allah bir daha yaşatmasın diyorum

her olayda beser sasar dıyorum Rabbım kımseyı sasırtmasın ama kucuk bır can soz konusu olunca kanım donuyor
koskoca ınsanlarız yaptıgımız hataların bedelını mınıcık kalpler odememelı.
2 bebegımınde kalbı durdu kurtaj oldum en azından boyle bırseye vesıle olmak ıstemem fıyat veremeyecegım kusura bakma arkadasım
selametle...

Son düzenleme:
kurandada yerı var ıstenmeyen gebelıkler sonlandırılabılır. tabıkı bellı bır sureyı gecmeyecek. bu arkadasda gecırmemıs bellıkı. bu durumda ne vebal ne gunah var. bakacaksanız dogursun versın elınıze:kahve:

kurandada yerı var ıstenmeyen gebelıkler sonlandırılabılır. tabıkı bellı bır sureyı gecmeyecek. bu arkadasda gecırmemıs bellıkı. bu durumda ne vebal ne gunah var. bakacaksanız dogursun versın elınıze:kahve:

nasil yani istenmeyen gebelik sonlandirilabilir.o bebegi sana allah verdi ve ancak allah alir.onu oldurmeye yasama hakkini elinden almaya kimsenin hakki yoktur.madem bakamayacakti niye boyle bir ise giristi.allah insana akil fikir vermis.ayrica kuranda istenmeyen gebelik sonlandirilabilir diyede bir sey yok canim.sonucta o bebegi oldurmus cinayet islemis oluyorsun.kuran boyle bir duruma musade etmez

bu cevabı konudan daha çok yadırgadım ..
kuranda nerde var suresini ayetini söylersen öğrenelim. özürlü doğacak çocuklar için bile kuran bir yol gösteremiyor. sanki kuaförde kaş bıyık aldıracak ne vebali var ne günahı var.. dini açıdan bakıyosan zaten dini nikahsız ilişkiye girmek yasak.. ayrıca bizim zevkimize yapmamış korumasını bilmeliydi..

konuyu açan arkadaşım herkesin kendi yaşamı, kendi tercihi.. fiyatları bilmiyorum ama inşallah hamile değilsindir. bence kürtaj fiyatını araştırırken biyandan da böyle dua et..

geçmiş olsun inşAllah gebe degilsindir ;oldu ya hamilesin şuan sgknın bir ayagında çalışan biri olarak söylüyorum kürtajı karnen öder evli olma zorunlulugun yok,ailenin bilmesine gerek yok devlet hastanelerinde ücretsiz kürtaj olabilirsin ilave olarak kan testinden 1günlük dahi olsa kesin sonuç çıkar karnenle aç karnına hastaneye gidip tahlil yaptır sonra ne yapacagına karar ver:eek::eek::eek:

X