Kürtaj dan sonra regle ne zaman oldunuz benimle paylaşirmisiniz lütfen

E.L.XIX.F.T.G.

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
370
3
Selam arkadaşlar
ben 09.07.2008 de boş gebelik den dolayi kürtaj oldum bugün 13.gün leke şeklindeki kanamalarim 10 gün sürdü ilişkiye şuan dr tavsiyesi ile korunmali olarak giriyoruz ama ne zaman regle olurum bilmem
regle olup biran önce çalişmalara başlamak istiyorum
sizden ricam kürtajdan ne kadar zaman sonra regle oldunuz ve ne kadar süre sonra hamile kaldiniz paylaşip da yazarsaniz çok sevinirim

Son düzenleme:
:KK43:((((((((((((( elifimmmm inanmıyorum yaaa :KK43:(( ay çok üzüldüm bitanem yaaa ne diyeceğimi bilmiyorum kusura bakma nolur sonra yine yazarım :KK43:(((((((

elif geçmiş olsun canım.bende 19 nısanda bebeğimin kalp atışlarının alınamaması nedeniyle kürtaj oldum.benımde yaklasık 1 hafta 10 falan surmuştu kanamalarım.tam 28 gun sonra adet gordum.doktorum banada 2 aylık korunma suresı vermıştı bııtı sure ama ılk ay kalamadım ben.inşallah bızım gıbılere hayırlı saglıklı evlatlar verır en kısa zamanda.sabır edeceğiz canım,baska çaremiz yokk.

elif öncelikle geçmiş olsun arkadaşım..
Ben 2 defa düşük sebebiyle kürtaj oldum...
Birincisinde 15 gün sürdü kanamam hattta biraz korkmuştum 15 günü geçtiğince kanama devam ediyorsa bi problem var demek demişlerdi ama dr a gittiğimde önemli olmadığını söledi çünkü çok az kanama oluyordu vajina yeni toparlanıyor dedi ama yinede bir kaç ilaç kullandım...sonra hemen geçti zaten ve kürtaj sonrası 4 hafta kadar sonra adet oldum .Zaten normali 4_5 hafta kadar sonra görülen adettir.
2. düşükte ise tam tersi kanamam 4_5 gün kadar ve az az devam etti ve 1 ay sonrasında adet oldum.Biraz düzensizlik oldu sonrasında ama toparlandım şkr...
hepsi birer tecrübe oluyor insana ...İNş senin içinde herşey yoluna girer biran önce...

kürtajdan sonra hamile kalan olmadı mı arkadaşlar

elifcim merhaba beni hatırladın mı bilmiyorum ama boş gebelik sayfasında görüşmüştük seninle bak yine o sayfa iklimsu diye bi arkadaş daha var ikimizde kürtajdan sonrası ilk adetlerimizi 80 küsürüncü günde olduk ve şimdi çok şükür ki iklimsu hamile daha çok yeni teyzesi yani iklimsu ikinci adetini görmedi yine o sayfada sabırsızım diye bi arkadaş var o da 30 nisanda kürtaj olmuştu ve sanırım yalnış hatırlamıyorsam sadece 1 kere adet oldu şimdi o da hamile yani sanırım kürtajdan sonra daha kolay hamile kalınır tezi doğru gerçi bende öyle olmadı ama olucaktır buna çok inanıyorum bence sende ilk adetten sonra korunma canım ama tabi ki en doğrusunu sen bilirsin ne bileyim ben herkesin hemencik anne olmasını istiyorum özellikle de böyle boş gebelik yaşayanların
ama her ne olursa olsun sabrını ve umudunu sakın kaybetme tamam mı güzel kız:1hug:

elifcim merhaba beni hatırladın mı bilmiyorum ama boş gebelik sayfasında görüşmüştük seninle bak yine o sayfa iklimsu diye bi arkadaş daha var ikimizde kürtajdan sonrası ilk adetlerimizi 80 küsürüncü günde olduk ve şimdi çok şükür ki iklimsu hamile daha çok yeni teyzesi yani iklimsu ikinci adetini görmedi yine o sayfada sabırsızım diye bi arkadaş var o da 30 nisanda kürtaj olmuştu ve sanırım yalnış hatırlamıyorsam sadece 1 kere adet oldu şimdi o da hamile yani sanırım kürtajdan sonra daha kolay hamile kalınır tezi doğru gerçi bende öyle olmadı ama olucaktır buna çok inanıyorum bence sende ilk adetten sonra korunma canım ama tabi ki en doğrusunu sen bilirsin ne bileyim ben herkesin hemencik anne olmasını istiyorum özellikle de böyle boş gebelik yaşayanların
ama her ne olursa olsun sabrını ve umudunu sakın kaybetme tamam mı güzel kız:1hug:

selam canım sağol yazdığın için evet diger formda görüşmüştük ama orada herkez çok iyi arkadaş olmuş ve diğerlerinden pek fazla yardım alamadım o yüzden burda sormak istedim belkim yazarlar diye inşallah bizde hemencecik hamiş kalırız dualarımızı esirgemeyelim.

elifimm canımm benimm yaa çok geçmiş olsun arkadaşım.allah bi daha aynı acıyı yaşatmasın hayatım.inşallah en kısa zamanda allah sana sağlıklı hayırlı evlat nasip eder hayatım.dualarım seninle canım...

canım çok geçmiş olsun bende 4 nisanda düşük yaptım çok kötüydü ALLAH SABIRLIKLAR VERSİN kanamam hafif hahif 8 gün sürdü doktorum 10 günü geçerse gel demişti bana 28 gün sonra adet oldum ikinci aysa 30 gün sonra üçüncü ay 29 gün yani zamanında oldum hepsini ama 50 ila 60 gün arası normalmiş yani gecikirse internetten çok aaraştırtım bu konu hakkında çok güzel siteler varr alık vermiş gibi olmıyım ama google da arat çok güzel bilgiler var abırlıklar diliyorum benim gibi tüm bebegini kaybetmiş arkadaşlara mama RABBİM HAYIRLISINI BİLİR veren ALLAH ALAN ALLAH bize sabır ve dua etmek ldüşüyo ALLAH BÜTÜN İSTEYENLERİN GÖNLÜNE GÖRE SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP ETSİN inşallahh en kısa zamnda hepimiz müjdelerle buluşuruz burda

arkadaşlar ben kürtaj tarihimi önce yanlış yazmışım şimdi düzelttim hepinize teşşekür ederim rabbim herşeyin hayırlısını nasip eder inşallah

elifcim inanamıyorum ya çok üzüldüm.canım merak etme demekki hamile kalabiliyorsun benim karşı komşum 38 yaşında ve 5 kürtajı var herseferinde bebekler 1 aylıktı.kendileri istemedikleri için aldırdılar .2 tane kızları vardı tekrara hamile kaldı bu 5 kürtajın ardından onu almadı dr masada kalırsın artık yeter demiş.şu anda oglu 5 yaşında.yani merak etme kürtajdan sonra çabuk kalıyorsun .arkadaşımda kasımda kürtaj oldu 2 aylıktı bebek kalbi durmuştu martta konuştuk 1,5 aylık hamileymiş tekrardan yani 3 ay sonra tekrar hamile kalmış kızı olacakmış.rahat ol canım

selam canım sağol yazdığın için evet diger formda görüşmüştük ama orada herkez çok iyi arkadaş olmuş ve diğerlerinden pek fazla yardım alamadım o yüzden burda sormak istedim belkim yazarlar diye inşallah bizde hemencecik hamiş kalırız dualarımızı esirgemeyelim.

canım evet biz o sayfada çok güzel bi dostluklar kurduk ama sen bir kere yazdın bi daha yazmadın canım yaa ordaki tüm arkadaşlar hepsi yardımseverler ama sanırım senin ki biras zamanlama hatası olmuş belki de kimsenin olmadığı bi anda yazdıysan bitanem
ama oraya daha sık gelirsen acının hafifleyeceğini görürsün canım benim
kendine çok iyi bak olur mu

canım evet biz o sayfada çok güzel bi dostluklar kurduk ama sen bir kere yazdın bi daha yazmadın canım yaa ordaki tüm arkadaşlar hepsi yardımseverler ama sanırım senin ki biras zamanlama hatası olmuş belki de kimsenin olmadığı bi anda yazdıysan bitanem
ama oraya daha sık gelirsen acının hafifleyeceğini görürsün canım benim
kendine çok iyi bak olur mu

sağol güzelim sanırım dediğin gibi ben çok fazla giremiyorum belkide geldiğimde kimse olmuyor o yüzden neyse allah hepimize yardım etsin biran evvel hamiş kalalım

cnm geçmiş olsun benimde 14 haftalıkken bebeğim gelişemediği için kürtaj oldum 10gün kanamam sürdü ve 22 gün sonra adet oldum doktor 6 ay korunmamı söyledi birde benim kürtajdan sonra nefes alamamaya başladım özellikle ogün aklıma gelince ve üzüldüğüm zaman nefes alamıyorum doktor kansızlıktan dedi seninde böyle şikayetlerin oldumu

canim ben d ekurtaj olmustum kurtaj olduktan tam 35 gun sonra adetim geldi...normalde 40 gun icinde gelmesi gerek eger seninki gectiyse dr una danis bence,,,

cnm geçmiş olsun benimde 14 haftalıkken bebeğim gelişemediği için kürtaj oldum 10gün kanamam sürdü ve 22 gün sonra adet oldum doktor 6 ay korunmamı söyledi birde benim kürtajdan sonra nefes alamamaya başladım özellikle ogün aklıma gelince ve üzüldüğüm zaman nefes alamıyorum doktor kansızlıktan dedi seninde böyle şikayetlerin oldumu

yok benim bu tarz bi şikayetim yok canım
ama hala aklıma geldikçe ağlıyorum geceleri uyuyamıyorum kendimi çok boş hissediyorum.

canim ben d ekurtaj olmustum kurtaj olduktan tam 35 gun sonra adetim geldi...normalde 40 gun icinde gelmesi gerek eger seninki gectiyse dr una danis bence,,,

canım ben bekliyorum henüz daha erken zaten biran önce regle olmak istememin nedeni biran evvel çalışmalara başlamak için sen kürtajdan ne kadar sonra hamile kalabildin.
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: allahım bebişini korusun onu sana bağışlasın

X