Erkek İnfertilitesi Kürlerin mucizeleri 😍

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canm oglmmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2018
2.370
3.376
Kızlar eşimin ilk sperm testinde morfoloji 2 çıkmıştı, çok üzüldük. Sonra doktor takviye ilaç verdi ama eşim onu pek kullanmadı ve kürleri denemeye karar verdik. Rabbim saraçoğlundan razı olsun. Videolarını izledik ve uygulamaya başladık. Bir ay keçiboynuzu kürü ve E vitamini, bir ay 4 lü bal karışımı ve at kuyruğu otu kullandık. Kür bittikten yaklaşık 15-20 gün sonra 2. Testi verdik ve toplam 315 milyon sperm sayısı, morfoloji de 12 olmuş. Rabbime şükürler olsun. Şuan hamile değilim ama sizlere umut olsun diye yazdım inşaallah bi faydam dokunur 🥰

Kızlar eşimin ilk sperm testinde morfoloji 2 çıkmıştı, çok üzüldük. Sonra doktor takviye ilaç verdi ama eşim onu pek kullanmadı ve kürleri denemeye karar verdik. Rabbim saraçoğlundan razı olsun. Videolarını izledik ve uygulamaya başladık. Bir ay keçiboynuzu kürü ve E vitamini, bir ay 4 lü bal karışımı ve at kuyruğu otu kullandık. Kür bittikten yaklaşık 15-20 gün sonra 2. Testi verdik ve toplam 315 milyon sperm sayısı, morfoloji de 12 olmuş. Rabbime şükürler olsun. Şuan hamile değilim ama sizlere umut olsun diye yazdım inşaallah bi faydam dokunur 🥰
Maşallah canm yaa bizmde morfoloji sorunumuz var:KK43: sıfır bizim morfoloji bizde 3 aydır kür kullanyrz eşli olarak ikimizdeyiyoruz o macunları daha test yapmadk halen morfoloji sıfır olmasndan korkuyorum 😔

Bu krugere göre dmi canm who.ya göre degl sanrm

Maşallah canm yaa bizmde morfoloji sorunumuz var:KK43: sıfır bizim morfoloji bizde 3 aydır kür kullanyrz eşli olarak ikimizdeyiyoruz o macunları daha test yapmadk halen morfoloji sıfır olmasndan korkuyorum 😔
Olmaz Allah’ın izniyle, yaptırın mutlaka 🥰

E vitaminini nerden temin ettiniz videoyu bende izledim doğal diyor ismi varsa dogalsa paylaşır mısınız bizlere de şifa olur inşallah 🙏

İnşallah canım. İnşallah sen de tez vakitte hamile kalırsın hayırlısıyla. Bir de biz ne zaman keçiboynuzu alsak kurtlu oluyor
Çok işlek, çok satış yapan yerlerden almaya çalışın. Birde kendiniz seçerek kırık olmayanlardan alın ama sıra olabiliyor maalesef

Kızlarrr,
2 senedir çocuğumuz olmuyor maalesef. Ocak ayında bir kimyasak gebelik yaşadım. Eşimin morfolojisi 0 cıkmıstı. Ocak ayında yaptırdık daha da yaptırmadık. Bu ay da bir gebelik yaşadım ama sağlıksızdı. İğneyle düşürmeye çalısıyor doktorlar bakalım. Dış gebelik olmasın diye korktuk ama. Neyse tam üzgün iken eşim bugün test yaptırdı tekrar. Ve sonuclar cpk güzel geldi. Yüzde sıfırdan yüzde 17 ye cıkmıs morfoloji. Kendi durumuma mı üzüleyim. Eşime mi sevineym bilemedim. Doktorum hep tüp bebek yapın dedi ama yapamadık bir türlü.
simdi size nasıl yükselttik onu söyleyeyim morfolojiyi belki faydası dokunur. İlk duydugumuzda e vitaminine basladık solgarın. Ve keçi boynuzunun kendisini, kürünü, özünü hepsini kullandı sırayla eşim. Yaklasık on bes gündürde;
Sıvı l karnitin
Çinko tablet
Ve pharmaton tablet kullandı.
ama sonuca ikimizde şaşırdık bu kadar artmasını beklemiyorduk. İnsallah bizimde sağlıklı bir bebişimiz olur beeee. Var bi hayalimiz 😊

X