Kurbana kadar 10 kilo .

burcak_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2013
410
110
Son düzenleme:
bugün ilk gün.
Sabahları sadece kahve içmeye karar verdim.
Belki pazar günleri çok az kahvaltı yaparım.

Öğlenleri sağlıklı bir öğün yapıcam.
Yeşil sebze tüketmeyi düşünüyorum.
Akşamları da yoğurt salata çorbayla geçiştiricem.

Aralarda meyve - çay olabilir.

Egzersiz olarak çok ağır bişey yapmıcam.
Yürüyüş , tenis , mekik vs . olacak. bu aralar çok hareketli günler zaten yerimde pek duramıycam.

dün korkunç bi geceydi.
neyse ki çok şükür her şey düzene girdi . .

Bu sabah : 67 çıktım. ilk gün 700 gr gitmişşşş :halay:

dün yediklerime gelecek olursak : öğle çorba ve 3 adet nuget ekmeksiz.

ara : dışarıdaydım. limonata ve dondurma yedim

akşam : çok az yoğurt

spor yapamadım. tüm gün çarşıda işlerimiz vardı koşuşturduk durduk.

bu sabah kahvemi aldım gene . kahvaltıda da bir iki çatal yumurta yedim sadece.

bugün de birtakım işler için şehir dışında olucam .birazdan yola çıkıcaz
spor olarak en azından akşam mekik falan yapsam yetecek.

Canim inşallah fit olursun hic kaybetme ümidini basarilarr çok güzel sonuclar al hatta tartiya ciktiginda mutluluktan zir zir ağla ay bn neler diyom ya ben de kafayi kilo vermekle bozdumda kusura bakma:-)

Tabiki isterim :)
Kurban Bayram'ına 8 hafta var bir hafta 1 buçuk bir hafta 1 kilo versek 8 haftada 10 kilo yapar

eveeet inşallah basaririz :) hos geldin o zamaan. ben her gün tartıliyorum ve cok kati kurallarim yok kafama göre yapıyorum. sen de kafana göre takıl :)

Canim inşallah fit olursun hic kaybetme ümidini basarilarr çok güzel sonuclar al hatta tartiya ciktiginda mutluluktan zir zir ağla ay bn neler diyom ya ben de kafayi kilo vermekle bozdumda kusura bakma:-)

seni cok iyi anliyorum. ben de kilo vermekle kafayi bozmuş insanlardandim. şimdi biraz daha akışına bıraktim. inşallah devami gelir ^^

ben de vermek istiyorum ama sıkıntıdan yiyorum napcaz

ayy bende oyleyim aslında. şimdi bide tatilde olunca sikintidan yiyodum sürekli. amaa bi dur dedim artık kendime. sen de bunu basarabilirsin canim. önemli olan ilk adım zaten. gerisi geliyor sonra :)

Bugün evde olmayinca öğünlerim düzensiz oldu.

öğle 1 adet sandivic yedim. peynirli ve domatesli

şimdi ise , 1 adet börek - bir kac catal patates salatası ve cok küçük dolma yedim çayla :KK43: bu hiç olmadı ama yine de kendime bravo diyorum çünkü daha tabağın yarısını bile anca yedim. bu benim için bi başarı. yavaşca olur her şey ..

yatmadan mekik cekicem bide bugün.

Bugün evde olmayinca öğünlerim düzensiz oldu.

öğle 1 adet sandivic yedim. peynirli ve domatesli

şimdi ise , 1 adet börek - bir kac catal patates salatası ve cok küçük dolma yedim çayla :KK43: bu hiç olmadı ama yine de kendime bravo diyorum çünkü daha tabağın yarısını bile anca yedim. bu benim için bi başarı. yavaşca olur her şey ..

yatmadan mekik cekicem bide bugün.
Merhaba bende kurban bayramına 8 kilo vermek istiyorum başlığı görünce katılayım dedim 3 temmuzdan beri diyete devam

Bende varım bende bende :KK24: konu sahibi aslında bir liste yapmış olsan haftalik takip etsek kilolarimizi nasıl olur :super: ben deniz bayramdan sonra kilo almıştım 67 ye dayanmistim bir haftadır iyi dikkat ediyorum bu sabah 64.4 tüm. BoyuM 1.62 hedef 10 kilo :KK49::spor::KK6::KK9:

X