Kún feyekún

tse

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2015
1.374
1.266
36
Allah'ım kimseye dermansiz dert vermezmis babam akciğer kanseri ve kimseyi Allah sağlığıyla sevdigiyle sinamasin isyan etmiyorum etmeyecegimde rabbim babama sifa versin güç versin canm askim babam ne acilar çekiyor ne tedavilerden geciyor ; ( dayanmak elde mi değil bu hastalik benden gencligimide neşemi de umutlarimi da aldı ümitlerimi eskiden yüzümden tebessum etmeyen ben gülmeyide unuttum ; ( suan hayatta tek istediğim sey babamin sağlığına kavusmasi Allahim nolur sifa ver babama tum hastalara kemoterapi alıyor sürekli halsiz yemek yemiyor etmiyor keske ömür feda edilebileck bisey olsaydi. Isyan yok Allah var ama bazen tukeniorm oyle görünce eve gelesim gelmio direnme gucu dayanma gücü versin bu kemoterapi ne zor nolur babama dua edin iyilessin devlet hastenn pet sonucuunu eline alan doktor vefati bu yuzden dese bile gencligimi de o hastemde bjraktim inancimi yitirmk istemiorm Rabbim ol derse olur Allahim yardim etsin tüm hastalara; ( sizden istedgim sadece dua ins gecrr bu günlerde ; (

Rabbim hayirli acil sifalar versin insallah
Allahim sabir ve kolaylik versin babanada sizlerede cnm benim

• Beğen
Reactions: tse
Ben de anacığımı sigaraya bağlı akciğer yetmezliğinden kaybettim... neler hissettiğini cookkk iyi anlıyorum arkadaşım.... dualarım seninle... allah babana çocuklarıyla geçireceği cookkk güzel uzun bir ömür nasip etsin canım
Çok geçmiş olsun

Rabbim hayırlı şifalar versin inşaallah, yüzünüzü güldürsün.

Allah babanıza şafii ismiyle şifasını versin tez vakitte. Acıları dinsin. Sizlere de sabır diliyorum.
Çok zor, tarifsiz. Ne denilebilir ki ? :KK43:
Evde mi tedavi görüyor?

• Beğen
Rabbim sifa versin,sizlere de sabir ve dayanma gücü versin ki,siz de babaciginiza moral verebilesiniz.. bu hastaligin nasil birsey oldugunu ancak ceken bilir, hasta icin de yakinlari icinde cok mesakkatli bir sürectir,nasil olacak bilmiyorum ama umudunuzu ve moralinizi yüksek tutun, ne seviyede dedi dr?

• Beğen
X