Kumar ve çekişmeli boşanma davası hk.

tommyandgrace

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
168
66
27
Merhaba bugun açtığım ikinci konu.. benim konularımı okuyanlar bilir pek çok yönden elle tutulur iyi giden bir evliliğim yok. Çok ama çok mutsuzum büyük bi hata yaptım "evlenince kendine gelir farklı olur" düşüncesiyle evlendim ve artık son yaşadıklarımdan sonra da yapamayacağıma karar verdim. Uzun zamandır boşanmayı istiyordum ama daha bir sene dolmadığı için kendime "rezil olacaksın insanlara, zorluk çekeceksin, kendini suçlayacaksın" gibi negatif telkin verdiğim için yapamadım. Ama hep aklımda. Hatta para biriktirmeye calısıyorum bir süredir yatırım yapmaya calısıyorum. Cunku bosandıgımda büyüdüğüm, uzak olan baska bir sehire gideceğim. 1 yıllık kiramı pesin ödeyip burdaki evimi de kiraya verip geçim derdimi elemek istiyorum. Sonrasında strese girmeden yeni bir ise bakarım o şehirde. Bunları düşünmek kendimi güvenceye almak biraz olsun sıkıntımı alıyor.

Şimdi asıl soru, ben davayı çekişmeli açmak istiyorum. Elimdeki en büyük delil kumar bağımlılığı. Kayıtlı olduğu sitenin üyelik hesabı açık laptop'da. Orada finans geçmişi ( bugune kadar yatırdığı çektiği paralar) ve oynadığı saatler yazılı. Üyelik bilgilerinde de kendine ait bir cok bilgi var.

Sadakatsizlik olaylarına cok girmek istemiyorum davada yeterli delilim yok. Şiddet gördüm kavga ederken beni çekiştirdi vurdu daha önce ama delilim yok. Ve ben tazminat talep etmek istiyorum boşanırken. 1 yılım dolmadan her türlü pisliği bana yaşattığı için, hiç sıyrık bile almadan anlaşmalı bir şekilde gitsin hayatına baksın istemiyorum yaptığının bedelini maddi olarak ödesin, ben de yeni hayatımı kafam daha rahat bir sekilde ilerleteyim istiyorum. Kumar bağımlılığı yeterli olur mu? Nasıl delil toplayabilirim daha fazla? Mesela aldatma içeriklerini, fiziksel şiddet konularını vs whatsappta konusurken yazsam delil olarak geçer mi bilgisi olan var mı?

siz boşanacağım diye bir konu açıyorsunuz aradan zaman geçiyor vazgeçtik deyip başka sorunları anlatıyorsunuz. açıkçası ayrılacağınızı düşünmüyorum. İki gün sonra barıştık dersiniz

evet yazılı olarak geçerli. Ses kayıtlarını denemeyin bile zaten. mesaj yoluyla itiraf ettirin

Peki. Siz niye her konumda bana olumsuz yorum atıyorsunuz. Bana inanıp inanmamak elinize bir şey geçirmez.Ha vazgeçersem olan yine bana olur ama elinize yine bişey geçmez. Siz en iyisi beni salın konularıma yorum yapmayın :)

Insanlar vakit ayirip kafa yorup size yorum yapıyor, madem bu sekil düşünüyorsunuz; kimsenin vaktini almayin. Bosanin ya da boşanmayin konu acmayin madem?

Bu üyelik bilgileri hesap akışının görüntülerini maile indirebiliyorsanız indirin kullanıcı adı falan hepsini çekin ama ona söylemeyin. Bir avukata danışıp öyle yol izlemeniz daha iyi olur

Mutlaka bir avukatla birlikte hareket edin.

Yanlış bir evlilik yapmışsınız zararın neresinden dönerseniz kârdır.

Insanlar sizin sorduğunuz sorulara avukatlara ucret odeyip cevap aliyor. Neden size emek, zaman ayirip boyle bilgileri versinler o zaman?

Yani, bir sonraki barışmaya kadar sıkıverin dişinizi, 1 hafta sonra gelip zıttırıvıttan bir sebepten konu açarsınız, bu konuyu soranlara da "Hallettik, özür diledi söz verdi, iyi şu an. " der geçersiniz. Zaten evi de kiraya veriyormuşsunuz, güzel güzel, dinleyin lafımı böyle.

"2023 haziran gebelik planlayanlar" basligini incelemeye başlamış bile

"2023 haziran gebelik planlayanlar" basligini incelemeye başlamış bile
Tabi, evi kiraya verip o kapıyı kapadıktan sonra bi de çocuk patlatmak lazım, ayak sağlam bağlansın.

Herif paraları kumara gömüyor tonla borcu var ama tohumu kıymetli maşallah, sıraya giriyorlar töbest.

Eklentiler

• Screenshot_20230620-205632_Chrome.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 91
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…