Saç Rengi ve Saç Boyama Küllüm kumral , kumral saç rengi yardım (Resimli)

işte yaa bu kumral tonları harika duruyo şu kapalııçarşıdaki kızın saç rengide harika ve peykerinde ama doğal renkleri onların değilmi, evde küllü kumral boyasak doğal kumralın üzerine nasıl olur

opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

oyyyyyyy sagol bal kaymak

çok güzel renkler ama çok açık gibi gülüm ? saçlarımı boyattıgımda diplerden uzayınca sürekli boyatma ister dimi

yok bebeğim kuaförde yapılacak.a.s
sen de zaten kumralsın. sana sadece krepe balyaj yapılacak. istediğin renkte. ben öyle anladım.:1rolleyes: bi sürü yorumda öyle yazıyodu bitanem. resmi alıp gidersin kuaföre minikom
opuyorumnanaktan

evet tatlış tıpkı aprılımın anlattıgı gibi boshayallersmile

Livim, ben de bilmiyom ama öyle yazıyodu, doğal duran balyajmış. çizgi çizgi durmuyomuş.
kuaförler anlar herhal.a.s
sen evde mi boyamak istiyosun meleğim?

Livim, ben de bilmiyom ama öyle yazıyodu, doğal duran balyajmış. çizgi çizgi durmuyomuş.
kuaförler anlar herhal.a.s
sen evde mi boyamak istiyosun meleğim?
yoooooo ben berecemem eskiden olsa yapardım ama şimdi kendime güvenemıyorumeyvahedigeldismile
işte yaa bu kumral tonları harika duruyo şu kapalııçarşıdaki kızın saç rengide harika ve peykerinde ama doğal renkleri onların değilmi, evde küllü kumral boyasak doğal kumralın üzerine nasıl olur
aslıtandoganın kendi saçları ama peykerindekinde işte varmış cnm
yok bebeğim kuaförde yapılacak.a.s
sen de zaten kumralsın. sana sadece krepe balyaj yapılacak. istediğin renkte. ben öyle anladım.:1rolleyes: bi sürü yorumda öyle yazıyodu bitanem. resmi alıp gidersin kuaföre minikom
opuyorumnanaktan
sagol bal kaymak bunların cıktısını alayım kuafore bir sorayım bakalım
ee yani hatun güzel olunca ykışıyoo o yüzden sanada çok yakışırrraklinialirimsmile
:kedi: tesekkur ederim minigim o senin guzelligin Şeniz

Kordonun inci tanesi..opuyorumnanaktan
Şincik ...tanrıçanın topiğinden girdim..akannehir anam o da akannehirne iki dene memik çıktı ilkönce karşımakafamçokkarıştı ...
Liv naapmış öyle diyecektim ki.. letişya aplaymış.delikafadulden
Letişya güzel..peyker güzel ve de adriyana güzel..
Aslı tandoğanı geç..sositososito

Krepeli gibi dedikleri stil güzel olur,katılıyorum..buyrunnnnnnnnn

Kordonun inci tanesi..opuyorumnanaktan
Şincik ...tanrıçanın topiğinden girdim..akannehir anam o da akannehirne iki dene memik çıktı ilkönce karşımakafamçokkarıştı ...
Liv naapmış öyle diyecektim ki.. letişya aplaymış.delikafadulden
Letişya güzel..peyker güzel ve de adriyana güzel..
Aslı tandoğanı geç..sositososito

Krepeli gibi dedikleri stil güzel olur,katılıyorum..buyrunnnnnnnnn
aaaay çok güldüm :roflol: letişya aplaymış:roflol: sagol canommmm onerilerin için
livo:asigim:
latişya diyorum kanka:asigim:yani eklediklerinden 3 numara olan:nazar:

kankların gülü 1. kendi saçlarımın aynısı gibi bende onu ekledim 3 ve peyker kafama yattı boyatırdıgım gibi size göstercem fot koycam

arkadaşlar ben de evda boyamayı istiyorm aynen o resimlerdeki gibi koyu sarışın renk. adriyananın saç rengi de gerçekten çok hoş. o renklerin isimleri ve markaları konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim opuyorumnanaktan

arkadaşlar ben de evda boyamayı istiyorm aynen o resimlerdeki gibi koyu sarışın renk. adriyananın saç rengi de gerçekten çok hoş. o renklerin isimleri ve markaları konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim opuyorumnanaktan

Canım kendine yeni konu açyerimseniben..burası arkadaşın konusu..

canım bence ilk boyama olacaksa riske girip te bütününü boyama derim. ya krepe balyajla sadece uç kısımlarına hareketlilik kat ya da saçının birkaç ton açığı bir saç boyasıyla gölge yaptır. böylece saçların daha açık olunca nasıl görüneceksin aşağı yukarı görmüş olursun. sonra hoşuna giderse bütününü boyarsın.

kızlar bıde bunlara bakın ıstersenız ben cok begenıyorum bu renklerı

Livimm aşkım bak ben bu rengi çok seviyorum saçlarımın yıpranmayacağını bilsem bu renge boyayacağım ama yıpranır diye boyamıyorum senin saçında hiç işlem yok yıpranmadan saçların böyle yaptırabilirsin eminim sana çok yakışacaktır tabi yine sen bilirsin benim ki bi öneri yok cnm benim gösterdiğim fotolardan boyayacağım diyorsan 3 numara derim ya da peykerin saçıopuyorumnanaktan
3403.jpg

bu ünlülerin saçı tek renk değil livcim.aralarında balyaj ve gölge farkettim.benim saçım şu an 3.resimdeki yabancı mankenin saçının renginde.balyajlarımda aynısı.bu saça ulaşana kadar saçım 4 işlem gördü epey para döktüm çok memnunum şu an.insana acayip avrupai bir hava katıyor.

bu ünlülerin saçı tek renk değil livcim.aralarında balyaj ve gölge farkettim.benim saçım şu an 3.resimdeki yabancı mankenin saçının renginde.balyajlarımda aynısı.bu saça ulaşana kadar saçım 4 işlem gördü epey para döktüm çok memnunum şu an.insana acayip avrupai bir hava katıyor.

emdevim merakettim şimdi senin yeni halini :KK70:

emdev doğru diyorsun vallaha kimbilir onların saçında ne gibi işlemler vardır

karabiberim sagol canımmmmm benim şu an ki saçlarımın 1 ton açığı gibi ...gunışıgında fot çekicem sizin için

sang paylaşım için tesekkur ederim güzel renkler

lolaculy
önerilerin için çok tesekkur ederim komple saçımı boyatmaya kıyamam o yuzden kızlarından soyledigi gibi krepli balyaj yaptırcam

Son düzenleme:
livcigim naz elmas'in sac rengini dusunmezmisin
o renkte guzel aslinda ama sen daha dogal istiyorsun sanirsam kuzum

X