Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 elektronik esya temizlemek ve 3 tencere ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- yesa1
2-statistician
3-feraceli
4-anathema
5-kelebek25

evet bugünkü ödevlerde bitti 3 tane tencere poşet cif süper ikilisi ile parlatıldı bilgisayar zaten sabah temizlendim bu kadar :cool::cool:

Ellerine sağlık canım, yapınca ödevini ekleyebilirsin listeye adını :KK50:

Son düzenleme:
teşekkürler bundan sonra yazarım ne gzelmiş listede adımın geçmesi oh mis mis :KK68:

Yok canım liste bu değil, cuma günü gör sen buraları :KK53::KK53: gaza gelsin millet diye yapıyorum arada ben böyle o_O

Liste şuna benzeyecek inşallah cuma günü :KK68:

KÜL KEDİLERİ*2 mutfak çekmece düzenlemek*2 yatak odası çekmece düzenlemek*Havlu kağıt, peçete, sabun stok kontrol edip düzenlemek*Ayakkabılık, portmanto düzenlemek
Kelebek251111
yesa11110

Not: Pardon canım ya günlük listeden bahsediyormuşsun sen:KK19: uykum gelmiş benim gideyim ben :oops:

Yok canım liste bu değil, cuma günü gör sen buraları :KK53::KK53: gaza gelsin millet diye yapıyorum arada ben böyle o_O

Liste şuna benzeyecek inşallah cuma günü :KK68:

KÜL KEDİLERİ*2 mutfak çekmece düzenlemek*2 yatak odası çekmece düzenlemek*Havlu kağıt, peçete, sabun stok kontrol edip düzenlemek*Ayakkabılık, portmanto düzenlemek
Kelebek251111
yesa11110

Not: Pardon canım ya günlük listeden bahsediyormuşsun sen:KK19: uykum gelmiş benim gideyim ben :oops:

iyi uykular canım bende benim bebişte yeni yattı ben de işleri toparlar yatarım görüşürüz

Ayy ben bugünkü ödevi yapamadım. Bizim kuşlar evin içinde geziyor ve tv üzerine de konuyorlar bazen. Tvyi temizledim kuş kalıntılarından, makarna süzgecini ve bir tencereyi cifledim bir de semaveri temizledim.
Bütün evi tozunu aldım, sildim, süpürdüm, çamaşırları kaldırdım, akşama yemek hazırladım, sofra kurdum, kaldırdım derken bu saat oldu:)

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- yesa1
2-statistician
3-feraceli
4-anathema
5-kelebek25
6-Mirjam

3tenceremi starglanzla temizledim :) elektronic esya olarakta su isiticimi sirkeyle icini disini temizledim yeni gibi oldu:)

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- yesa1
2-statistician
3-feraceli
4-anathema
5-kelebek25
6-Mirjam
7-naz__24

Ödev tamam :KK51:

Haftalık görevlerden bi tek ayakkabılık kaldı yesa yesa :21:

Onuda bi ara bitiricem cuma günü resimlerle sunum yaparım:KK53:
Şu net de yüklense de rahat etsem:KK56:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- yesa1
2-statistician
3-feraceli
4-anathema
5-kelebek25
6-Mirjam
7-naz__24
8- Areser

2 tencere, bir çaydanlık cifledim....elektronik eşya olarak da kahve makinemi temizledim
Ödev tamamdır.....

Yaaa kızlar gercektende cok iyi oldu bu topik ödevler olmasa 10-15 dk kim bilir boş boş gecerecektim şimdi ödev olunca mecbur hissediyorsun kac gündür küçük ödevler sayesinde az da olsa bir yerleri temizliyoruz iyi ki varsınız:KK54::KK54:

Hepinizin Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorummm hayırlı bayramlar.....

Bende bugün ödevimi yaptım annemi babamı aradım, eşimle bayramlaştım, kayınbabamın kayınvalidemin elini öptüm, görümcelerimin ve kayınlarımı kutladım :)

Siz sevgili küllerinden doğan güzel hanımların da neşeli Mutlu ve en önemlisi sağlıklı bayramları olsun dilerim :KK50: hepinize sevgiler:KK200:

image.jpg

X