Küllerden Doğmak Vol.2

amaaaannn...ne güzel yer burası.pazartesi bende geleyim ne olur.yoksa destursuz giremiycek kimse evime.yaz yoktuk,geldik okul telaşı falan derken,aha yine gidiyoz
bu arada cif ve poşet armatürleride çok güzel parlatıyo,hatta fayansları,küflenme falan varsa çeşmelerinizde,havluluklarda falan deneyin,yeni gibi

gel canım gel her zaman bekleriz, gelmeden sayfa 1 ve 130 u oku yeter :KK68::KK68:

ben seni takip ettimde geldim yesa:))profiline baktımda söylemesi ayıptır...yeniyim forumda.eskiden beri okurum gerçi.yesa olarak duymuşluğumda olunca,dur nerden hatırlıyorum dedim de baktım
okurum,okurum.tek tek hepsini bile okurum.çocukta okula gidince yapayanlız kalıyorum

ben seni takip ettimde geldim yesa:))profiline baktımda söylemesi ayıptır...yeniyim forumda.eskiden beri okurum gerçi.yesa olarak duymuşluğumda olunca,dur nerden hatırlıyorum dedim de baktım
okurum,okurum.tek tek hepsini bile okurum.çocukta okula gidince yapayanlız kalıyorum

:-):-) Tamamdır o zaman canım pazartesi günü bomba gibi bekliyoruz o zaman seni :21: 4 tane yeni haftalık görev gelecek onları yaparsın ohh misss :KK75:

Yine tabletten yazıyorum mazur görün dün ki odev tamam, haftalık görevler 4 te 4 yapıldı, dün ki ödevi dün yaptım belirteyim:)

yesa yesa uyarı sistemi sayesinde :KK70: a101den çekmece duzenleyiciler alındı valize kondu eve gidince uygulanacak 2 küçük sepet de aldırdım nerde kullanırım bilmiyorum henüz ama olsun :))

yesa yesa uyarı sistemi sayesinde :KK70: a101den çekmece duzenleyiciler alındı valize kondu eve gidince uygulanacak 2 küçük sepet de aldırdım nerde kullanırım bilmiyorum henüz ama olsun :))

Ben de sabah sabah gittim aldım canım 2 tane aldım ama daha dün maket kartonu ile yapmıştım, onlar eskiyince kullanacağım artık :KK19: sepetleri de gördüm de kapaklıya taktım ya ara o yüzden almadım :KK50:

Ben de sabah sabah gittim aldım canım 2 tane aldım ama daha dün maket kartonu ile yapmıştım, onlar eskiyince kullanacağım artık :KK19: sepetleri de gördüm de kapaklıya taktım ya ara o yüzden almadım :KK50:

Bulabilsem onlardan da alicam da bulamadım tek bir yerde gördüm kapakli dantel sepet onların da renkleri güzel değildi ama arayış devam ediyor :))

bugunku odev ne
alisveris tamam
yatk odasi dolap çekmeceleride tamam
ayakkabilik ok

bide su gorevlerin arasina çikan çopleri atmayi koyun yaws :)

Portmanto görevi de tamam bu hafta daki bütün ödevler tamam
image.jpg
image.jpg image.jpg image.jpg

X