Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
En az bir çöp kutusu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4- areser
5-2kediannesi
6- solanum
7- Koalina
8-feraceli
9-Naz_24

Kendimi ekleyemedim bari nazi ekleyim :)

Gunaydin hanimlar.

Herkes bayram temizliğini yaptı galiba.

Bugun cok kolay bir odev olsun.

Bayrama yorgun girmeyelim.

En az 1 elektronik esya ayrintili temizlenecek. Sarj cihazi , kablosu , aksesuarlari dahil. (Bilgisayar , telefon gibi... )

Biz simdi yola çıkıyoruz. Iyi bayramlar simdiden. Öpüyorum hepinizi.

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4- areser
5-2kediannesi
6- solanum
7- Koalina
8-feraceli
9-Naz_24

Kendimi ekleyemedim bari nazi ekleyim :)
Bu arada ödevide vereyim bari 3 adet tencere yada çaydanlık olabilir ne varsa parlamaya ihtiyacı Olan ben cifle hafif ovalıyorum parlıyor
GÜNAYDIN kızlar arefeniz mübarek olsun ben Oruç tutucam sahura kalkdım

Kızzz beni geçtin ya hadi iyi yolculuklar Allah'a emanet olun :)

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4- areser
5-2kediannesi
6- solanum
7- Koalina
8-feraceli
9-Naz_24
10-Mirjam

Odevimi yaptim ama gelemedim bir turlu neyse haftalik odevlerde bitti haberini olaa:)

Ohhh mis canım yaa 4'te 4 kervanına sen de katıldın mirjam ile birlikte, ikinize gelsin kızlar

Kızlar sadece 1 dk arayla yazmışsınız geçenlerde böyle olunca ikisini de kabul etmiştik

BUGÜNKÜ ÖDEV
1 elektronik esya temizlemek ve 3 tencere ciflemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- yesa1

Bilgisayarımı, kablosu da dahil, ekran silmek için kullanılan bir sıvı var ya onunla ve mikrofiber bez ile sildim,
3 tenceremi de cif ile ovaladım

Ay kızlar benim tavalarımın dışları cok fena kararıyor yanık yanık oluyor dışını nasıl temizlersem çıkar?

yaaaaaaaaaa süpersin, mesajında çok çok çok güzel olmuş canım yaaaaaa bayıldımmm
canım asıl siz süpersiniz sayenizde şevke geliyorum hiç kendimden beklemezdim 2- 3 senedir hiç i yapasım gelmiyordu evimi bile sevemeyordum dağınıklıktan pasaklılıktan hiç hoşlanmama ama elimde işe gitmiyordu eve 3 erkekle uğraşmak beni bitiriyordu ama sizleri görünce buraları okuyunca banada güç geldi SİZLERİ SEVİYORUM

ben cumadan sonra listeye giricem dimi yesa1 bu arada blgisayarımı temizledim tuşların arası zorladı öğleden sonrada tencereleri parlatırım çünkü şuan oruçluyum biraz güç gelsınde öyle devam ediyim byyyyyyyyy

Ohh ne güzel valla canım yaaa asıl biz böyle gayretli hanımları seviyoruzzz

Evet canım ekledim seni 4 tane de 1 koydum, 0'ları silip yeni listede senin de adın olacak, ondan sonra da günlük görev verebilirsin

kızlarr biz öğleden sonra yola çıkıyoruz,pazartesiye kadar yokum malesef. o yüzden günlük ödevleri yapamayacağım.
(kv.nin evinde iş yapmak pek huyum değildir de)
haftalık ödevlerden

1-) stok kontrolu yapıldı.eksiğim yok çok şükür geçen hafta banyo dolaplarını düzenlerken tuv.kağıdı-havlu falan almıştık. streç film-buzdolabı poşeti eksiğimde yok çok şükür. fazla poşetlerin hepsini de tek poşete koydum kv.ye götüreceğim

2-) yatak odasında badilerimin taytlarımın olduğu çekmece düzenlendi, 2.olarak da ıvır zıvırımın olduğu çekmeceyi düzenlicektim ama çok karışık olduğu için bi türlü elim gitmedi.
2 gün önce nişanda gelen minik sandıklar olur ya onun içini düzeltmiştim o sayılsın mı? sayılmazsa iş çıkışı çorap çekmecemi düzeltir,kaparım puanı

3-) mutfakta da sofra bezlerinin,servislerin olduğu çekmece düzenlendi.bardakların olduğu raf temizlendi

4-) portmantom yok ama plastik ayakkabılığım var 2 tane. yine iş çıkışı vaktim kalırsa ayakkabıları indirip,tozunu alıcam inşallah

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- yesa1
2-statistician

bilgisayarımı temizledim ama tencere cifleyemeyebilirim.. günlük ödev listesinden çıkartabilirsiniz isterseniz.
iş çıkışı haftalık ödevlerden ayakkabılık kısmını yapıcam,3-3,5 gibi de yola çıkıcaz. tencereye vakit kalacağını zannetmiyorum.

bu arada burdan bir arkadaştan öğrendiğim püf noktayı paylaşayım sizle, tencere ciflerken,cifi süngere değil pazar poşetine döküp,pazar poşetiyle tencerinin dışını ovalayınca dışı çok güzel parlıyor.ben denemiştim çok güzel olmuştu

niyetli olan arkadaşlar Allah orucunuzu kabul etsin..
orucunuzu açarken bana da dua edin nolur. duaya çok ihtiyacım var. 4 senelik evliyim 4 senedir eklem rahatsızlığı çektiğim için ilaç kullanıyorum,ilaç kullandığım için de bebek düşünemiyoruz maalesef

Allah'ın izniyle önce sağlık sonra sağlıklı evlatlar istiyorum

günaydin kizlar bizde niyetliyiz bugün

Allah kabul etsin canım

Canım o zaman 4'te 3 diyelim mi haftalık ödev için

Canım yaa niye çıkaralım günlük ödev listesinden yapmışsın iste ne güzel Tavsiye için de çok teşekkürler, bugün hallettim o işi ama bir sonraki sefere mutlaka deneyeceğim

Canım yaaaaa inşallah hayırlısıyla olur bebeğiniz

a101 çekmece içi düzenleyici gelmiş bugün, 4.95 kızlar almak isteyenler olursa

canım bende oruçluyum bu mübarek günün hayrına rabbim dilekleri kabul etsin ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah senin içinde dua ederim tabiki

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- yesa1
2-statistician
3-feraceli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…