Küllerden Doğmak Vol.2

kimin geldiğini neden sordun demiştin ya canım,ona dedim yani meraklı olduğumdan değil de acaba bizim ev gibi misin diye sormuştum onu belirttim,yanlş mı anladın diye tedirgin oldum dedim. :)
Senin de çok yoğunmuş misafirin insan bıkıyor biyerde bende çok çeşit yapıyorum çok yoruluyorum millet uğraşmıyor bu kadar biraz boşvermek lazım aslındaa :KK66:

denerim canım çok sağol olur inşallah hayırlısıyla o_O:oops:

Aynen canm cok caba sarfedip yoruluyorum sende oylesin demekki. Ama hani yemek hazrlarken ay yetmez ay gozume az geldi diye cok sey yapiorum galiba. Birde yeni gelinsin neler yapicak bakalm hesabi ama insanlar kendini hic yormuyo gercktn. Oyle de karin doyuyo boyle de doyuyosa bir dur demek lazm kendimize :)

ben istemiştim resmi. heyecanla onu bekliyordum dünden beri:KK70::KK70:şimdi de bunu nerden bulmalı sorusunun cevabını düşünüyorum:KK48:
Biliyorum canim ya kusura bakma aklimdan cikivermis geciktirdim :KK43: bizde baya var aslinda ama sana ne fayda :) kargoyla gondereyim mi :)

günaydın kızlar @eflalim dün dediğin gibi eve gidince herşeyi yerli yerine koydum.yemek yaparken çok düzenli çalıştım. aldığım herşeyi yerine koydum. akşam yatmadan öncede ortalığı toparladım öyle yattım. eşime de dedim bundan sonra böyle düzenli olmak istiyorum. adam yediği meyve tabağını boşaltmış yıkayıp bulaşıklığa koymuş.
sabahta pijamalarını katlamış :KK57::KK57::KK57: :nazar::nazar:

inşallah böyle devam eder bizim düzen olayımız.
Ayyyy masallahhh ben boyle oldugumda bile adam tabagni ortada birakiyor. Nasilsa toplucam diye :KK70::KK70::mad:

Anladm ama alkollu olmasi neden acaabaveya zarari var mi. Bizmkilerde oylemiki
20160112_095109.jpg
20160112_095118.jpg

bunun asitik derecesi yüzde 5 koruyuçu renklendirici yok. fersan marka

ödev gelmiş bile :KK49:

o zaman davlunbaz ocak ve fırın temizliğini nasıl yaptığımızı da yazalım. güzel şeyler öğreniyoruz bu sayede.

benimkiler ankastre o sebeple her türlü malzeme kullanamıyorum. çok istemesemde arada cling bang le siliyorum. onun dışında sirkeli su işimi görüyor. ocakta kuruyan birşey varsa üzerini biraz ıslatıyorum yumuşayınca hop silinip gidiyor.

Evli ve cocuklu bayanlar. Ben acik ogretimle iki yilimi bitirdm smdi dgs ye girecegim ve iki yil daha okuyup dort yili bitrms olacagm. Ama soyle bir durum var , bu dgsyle ister yine aciktan devam edebilirsin isterse örgün gidebilirsin yani klasik ogrencilerle her gun okula devam ediyorsun. Ama bunda ilk sene gormedgn derslerden muafiyet sinavi var gecersen iki yil. Smdiye kadar aciktan devam etmek istiodum. Ama smdi esim tayin istiyebiliyor baska sehirlere onceden sadece kendi il icindeydi smdi baska illere. Yaknmzdaki universitenn oldgu sehire gidebiliriz ki kardesim de o sehirde. Amaaaaaaaaa gel gor ki ben cocuk da istiyorum e bakimini gectim sonucta cocuklar iki saatte bir flan emzirilmesi gerekli e bana ijtiyaci var ne bileyim baslasam bile yarm kalicak okul. Ama boyle bir imkanim varken de kullanmak istiyordum.. sizce yine aciktan mi devam etmeli o_O:KK51::KK34:
bölümüne göre değişir canım işletme gibi bir şey okuyacaksan yanlış anlama ama artık örgün açık fark etmiyor işletme mezunları hep evde iş yok.

penyeydi ama kenarlarında dantel vardı orası yapıştı :KK51:

Canım benim tezgahta aynı, hep leke oluyordu bu yüzden çamaşır suyuyla temizliyordum bende bugün beyaz sirkeyle temizledim çamaşır suyundan hiçbir farkı yoktu sende dene Hoppa

Şimşeklerin en şimşeği, bi tanecik nazımız bizim :KK68::KK15::KK68:
sararıyo mesela çay döküyoruz artanı hemem sapsarı midemi bulandırıyo ilk kez lavabosu böyle bi evde oturuyorum tezgahı yaptın madem lavaboyu çelik falan yap dimi.

deniyçem beyaz sirkeyi aslında karbanotla güzel olur gibi ama evde de cif var

günaydın kızlar @eflalim dün dediğin gibi eve gidince herşeyi yerli yerine koydum.yemek yaparken çok düzenli çalıştım. aldığım herşeyi yerine koydum. akşam yatmadan öncede ortalığı toparladım öyle yattım. eşime de dedim bundan sonra böyle düzenli olmak istiyorum. adam yediği meyve tabağını boşaltmış yıkayıp bulaşıklığa koymuş.

Vuuhhuuuuu ikinize de alkıışşş :KK9::nazar:

Kiiizzz biz eslerimizi tanıştırsak mi acabaaa son dağıtıcı bizim evde de seninkine maşallah dedim

Ya arkadaşlar böyle ödev alıyoruz yapıyoruz iyi güzel de tuyolarini da yazsak ya nasıl yapıyoruz neyle temizliyoruz neler uyguluyoruz ne guzel fikirler cikar kim bilir

X