Küllerden Doğmak Vol.2

Canım 1 çay bardağı sıvı yağ, 1 paket kremşanti, 3 su bardağı un. Yoğur çamur gibi olacak. Şekil ver fırına sur. 12 dk pişir. Çıkar elleme ılısın... Ilıyınca pudra şekerinde kat çıkar koy tepsiye 1 gece beklesin... Parmaklarını yersin sabah. İnanılmaz güzel bir tadı var.
kiz o pambuk gibi olurrr
ne kiskancam senden daha guzel yaparim bi keremm
evdeki yamuk çatal kurabiyleri yiyelim yapicam , hatirlat banaaaaaa:KK45:

20160112_001651.jpg
A Anka nerden aklina gekdi ben unutmuşum :) yatakyan kalkıp çektim geldim :) perde parvasi ama cok güzel kopurtuyor ve temizliyor

kiz o pambuk gibi olurrr
ne kiskancam senden daha guzel yaparim bi keremm
evdeki yamuk çatal kurabiyleri yiyelim yapicam , hatirlat banaaaaaa:KK45:

Onları oğlum yaptı bi kere. :p ondan yamıştılar. Hatırlatırım yapar gösterirsin. Değişik tariflere ihtiyacım var zaten.

Canım 1 çay bardağı sıvı yağ, 1 paket kremşanti, 3 su bardağı un. Yoğur çamur gibi olacak. Şekil ver fırına sur. 12 dk pişir. Çıkar elleme ılısın... Ilıyınca pudra şekerinde kat çıkar koy tepsiye 1 gece beklesin... Parmaklarını yersin sabah. İnanılmaz güzel bir tadı var.

Ben bi yerde krem santinn cirpilmasi gerektgni duymustum ??

Bu günkü ödev ütü yapmak

1. Kubdef...................(1.Grup)
2. Eflalim..................(1.grup)
3. Damlaçikolata.......(1.grup)
4. anka_misali...........(3.grup)
5. Chentiq .................(4.grup)
6.eshma ....................(2.grup)
7. Yesa1......................(2. Grup)
8. Clemantin..............(3. grup)
9. flores......................(4. grup)
10.heyecandorukta... (3.grup)
11. elifcino...................(4. grup)
12.naz__24.................(3.grup)
13. soocute .......... ......(3. grup)
14.bendimahi .............(2.grup)
15.cnntrm...................(1. grup)
16.maral.......................(2.grup)
17.Nil41.........................(3.grup)

Evli ve cocuklu bayanlar. Ben acik ogretimle iki yilimi bitirdm smdi dgs ye girecegim ve iki yil daha okuyup dort yili bitrms olacagm. Ama soyle bir durum var , bu dgsyle ister yine aciktan devam edebilirsin isterse örgün gidebilirsin yani klasik ogrencilerle her gun okula devam ediyorsun. Ama bunda ilk sene gormedgn derslerden muafiyet sinavi var gecersen iki yil. Smdiye kadar aciktan devam etmek istiodum. Ama smdi esim tayin istiyebiliyor baska sehirlere onceden sadece kendi il icindeydi smdi baska illere. Yaknmzdaki universitenn oldgu sehire gidebiliriz ki kardesim de o sehirde. Amaaaaaaaaa gel gor ki ben cocuk da istiyorum e bakimini gectim sonucta cocuklar iki saatte bir flan emzirilmesi gerekli e bana ijtiyaci var ne bileyim baslasam bile yarm kalicak okul. Ama boyle bir imkanim varken de kullanmak istiyordum.. sizce yine aciktan mi devam etmeli o_O:KK51::KK34:

Valla canm hepsi. Soyleki ; istanbuldan veya baska yerden akrabalar (esim erkek tarafndaki ilk en buyuk torun evli olan ) amaann gelinimizi pek sevdik ist kalabaligndan veya nereden geldilerse burasi sessiz sakin ohh deniz kenari :KK59:e gelin de habire calisiyor yemekler tatlilar neden gidelm canm. :KK72:Aaa ugramadan da olur mu..... yasadgm yerde de komsular sadece evlerine arada bakmaya geliyor kislari. E bix hep burdayiz memuruz burda e bana da ugruyorlar bi kahve icmelik. Yazin da burasi ayri guzel geliyor milleteeee denizi bile temiz degilken. Bakim da iyi burdan gotmeyelim bile diolar gulerek. Ama artik bir dur diyecegm hic yormicam kendmi kahvaltiya bi patates kizartp yumurta kircamm valla :confused: :KK61:allahm yazmaya basladimmi neden kendimi durduramiom :KK34::KK55:

Valla canm jnuttum da ben.. neyi sordum ki tedirgn oldun
kimin geldiğini neden sordun demiştin ya canım,ona dedim yani meraklı olduğumdan değil de acaba bizim ev gibi misin diye sormuştum onu belirttim,yanlş mı anladın diye tedirgin oldum dedim. :)
Senin de çok yoğunmuş misafirin insan bıkıyor biyerde bende çok çeşit yapıyorum çok yoruluyorum millet uğraşmıyor bu kadar biraz boşvermek lazım aslındaa :KK66:

ben internette yumurtlama tarihi hesaplama yöntemini kulladım. her yerde var. yumurtlama dönemi 10 gündü gün aşırı denemen gerekiyordu.
birde her deneme sonrası bir müddet hareketsiz kalmak. :KK23::KK23::KK23:
denerim canım çok sağol olur inşallah hayırlısıyla o_O:oops:

Bu günkü ödev ütü yapmak

18.suslixanim................(1.grup)

suslixanim suslixanim nerelerdesin canım damlaçikolata geldi sen kayboldun kaldık yine 4 kişi:KK61:

kalp kalbe karşıymış gelmiş benim grupdaşım:KK200::KK200::KK200:
Geldimm canım geç oldu biraz,eşim şehir dışına çıktı bugün onun hazırlığı vardı,gündüz evdeydi o evdeyken ben pek giremiyorum nete :) ödevi yapmışım bilmeden meğer ekledim adımı,gömlek pantolon ütüledim sabah birsürü :KK66:
Düzene girmeye başladık bende ortadan kaybolmamaya çalışırım artıkk :KK36::KK39:

Bu günkü ödev ütü yapmak

18.suslixanim................(1.grup)
19. Areser.......................(4. Grup)

Saat 08.39 da girdim siteye ödevi yazmak için bir problem oldugu mesajı geldi o yüzden bu saate kaldı.....kabul olur inşallah

günaydın kızlar @eflalim dün dediğin gibi eve gidince herşeyi yerli yerine koydum.yemek yaparken çok düzenli çalıştım. aldığım herşeyi yerine koydum. akşam yatmadan öncede ortalığı toparladım öyle yattım. eşime de dedim bundan sonra böyle düzenli olmak istiyorum. adam yediği meyve tabağını boşaltmış yıkayıp bulaşıklığa koymuş.
sabahta pijamalarını katlamış :KK57::KK57::KK57: :nazar::nazar:

inşallah böyle devam eder bizim düzen olayımız.

Günaydın kızlar bu günüm ödevi benden olaun bu hafta bizdeydi sanıyorum demi inşallh yanılmıyorumdur

12.01.2015 ödevi
Davlumbaz ocak fırın iç diş temizliği

Haydi bakalım kolay gelsin :)

X