Küllerden Doğmak Vol.2

burda sohnet koyu dadlu ama utum çokk birikdi
benim bady den de hayir yok flores flores hiç sormuyor utun varmi diye nacil baduyse
ben onun hastaliginida bilmiyorum gerçi
vefsasiz badysiz ikimizde:KK70::KK70::KK70::KK70:
:KK70: canım sen gelmiyorsun ki pek buralara. Bundan sonra gelmesen de sorucam söz :KK15:gelince yazarsın nasıl olsa. Benimki de oturduğumuz odayı her an misafir gelecekmiş gibi düzenli temiz tutmak :)

Bu arada kül suyunun saça çok iyi geldiğini duymuştum. Odun külü tabii. Mahalledeki fırınlar kova kova atıyordur odun küllerini. Alsak ne var ki. Çamaşır bile yıkanıyor onunla :KK51:

:KK70: canım sen gelmiyorsun ki pek buralara. Bundan sonra gelmesen de sorucam söz :KK15:gelince yazarsın nasıl olsa. Benimki de oturduğumuz odayı her an misafir gelecekmiş gibi düzenli temiz tutmak :)
sen yaz adimi benn uçar geliirim sekerim

anlamadim, onu yapman mi hastalik yapmak iustemenmi
onu bende istiyorum bi kaç dk anca basarabiliyorum gun içinde :))))))))

sen yaz adimi benn uçar geliirim sekerim

anlamadim, onu yapman mi hastalik yapmak iustemenmi
onu bende istiyorum bi kaç dk anca basarabiliyorum gun içinde :))))))))
Yapamıyorum yapmam gerekiyor :) ya öyle bişey ki bi çerez yesek paketi kalıyor. Eşim bazen işten gelince hırkasını bişeyini bu odada çıkarır bırakır. Ben dışarıdan geldiysem d.gaz sobasına koşarım üşüdüğüm için ve çantam kabanım bu odada kalır. Öyle kötüyüz yani bu alışkanlıklardan kurtulmaya çalışacağım.

Bu arada kül suyunun saça çok iyi geldiğini duymuştum. Odun külü tabii. Mahalledeki fırınlar kova kova atıyordur odun küllerini. Alsak ne var ki. Çamaşır bile yıkanıyor onunla :KK51:
Eksik olmasin canim meae odunu kulu olacak o :) kimisi cam.yakiyor onun faydasi degil zarari olur. Mese odunun kulüyle banyoda cildimi temizliyorum ben :KK66:

Yapamıyorum yapmam gerekiyor :) ya öyle bişey ki bi çerez yesek paketi kalıyor. Eşim bazen işten gelince hırkasını bişeyini bu odada çıkarır bırakır. Ben dışarıdan geldiysem d.gaz sobasına koşarım üşüdüğüm için ve çantam kabanım bu odada kalır. Öyle kötüyüz yani bu alışkanlıklardan kurtulmaya çalışacağım.
iki kiisiyseniz halolur tabi neden olmasin
bende uç çocugun dokuntusu var,gerçi bir iki çocuk varkende boyleydim bende neyseeeeee:KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinasının deterjan gözünü çıkarıp yıkamak ve dışını bir güzel silmek gerekliyse boş çalıştırmak :)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. kubdef------------------ (grup 1)
2. Damlaçikolata--------- (grup 1)
3. eflalim------------------ (grup 1)
4. cnntrm------------------(grup 1)
5. seyhan77--------------- (grup2)
6. yesa1-------------------- (grup 2)
7. maral_----------------- (grup 2)
8. clemantin-------------- (grup 3)
9. Nill41------------------- (grup 3)
10. anka_misali----------- (grup 3)
11. naz__24-------------- (grup 3)
12. heyecandorukta------(grup 3)
13. flores------------------ (grup 4)
14. chentiq----------------( grup 4)
15. soocute ---------------(grup 3)
16.bendimahi--------------(grup2)

Eksik olmasin canim meae odunu kulu olacak o :) kimisi cam.yakiyor onun faydasi degil zarari olur. Mese odunun kulüyle banyoda cildimi temizliyorum ben :KK66:
Heh bak onu soracaktım acaba ne ağacı olması lazım diye arada unutmuşum :) sağol kubdef külünüze muhtacım demeden önce ne yakıyorsunuz diycem :KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çamaşır makinasının deterjan gözünü çıkarıp yıkamak ve dışını bir güzel silmek gerekliyse boş çalıştırmak :)

ÖDEVİNİ YAPANLAR
12. heyecandorukta------(grup 3)
13. flores------------------ (grup 4)
14. chentiq----------------( grup 4)
15. soocute ---------------(grup 3)
16.bendimahi--------------(grup2)
17.areser-------------------(grup 4)

evdeki deterjanlar azalsa benim de denemeyi çok arzu ettiğim bir şey kül suyu:KK49:

kız kubdef nerelerdeydin sen bugüne kadar:KK3: bayıldım kız sana ben az gel yamacıma öpecem:KK70::KK70::KK70:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR