Küllerden Doğmak Vol.2

Puskurterek güldüm yeminle.

kubdef kubdef senin beni tesvik ediyor olman lazim. Ne istifledin ne demek yaa.....

Bak sen sonradan geldin bilmezsin etmezsin durumun vehametini

Kizimin 5 sene oncesinden sakladigim termometresi bozulmus. Atar miyim? Hayiiir. Kiz şimdi doktorculuk oynuyor onunla. Kapagini gecen yerde gordum atayim dedim. Kagit posetine attim. Sonra koz geldi anne bunun kapagini gordun mu, attim. Niye attin diye koyameti koparinca tekrar cikarip verdim. Napacaksa ....

Ya imdaaaaattt. Yoldasimin dedigi gibi ne attin de. Daha kisa surer :KK70: cevap net: Hic bir sey :KK70::KK70::KK70::KK70:

Ya imdaaaaattt. Yoldasimin dedigi gibi ne attin de. Daha kisa surer :KK70: cevap net: Hic bir sey :KK70::KK70::KK70::KK70:

bak ben biliyorum da söylüyorum :KK70::KK70::KK70::KK70:

kendinden geçmiş sabunluk, neye yaradığı belli olmayan araç gereç, yine artık atın beni diye bağıran banyoya koyduğun o üzeri yazı olan şeyi attın mı :KK70:

SON HALI

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)
11.heyecandorukta (grup3)

bak ben biliyorum da söylüyorum :KK70::KK70::KK70::KK70:

kendinden geçmiş sabunluk, neye yaradığı belli olmayan araç gereç, yine artık atın beni diye bağıran banyoya koyduğun o üzeri yazı olan şeyi attın mı :KK70:
Evet atabildim. Bak niye hatirlattin ya.. cok seviyordum onlari :KK51:

Puskurterek güldüm yeminle.

kubdef kubdef senin beni tesvik ediyor olman lazim. Ne istifledin ne demek yaa.....

Bak sen sonradan geldin bilmezsin etmezsin durumun vehametini

Kizimin 5 sene oncesinden sakladigim termometresi bozulmus. Atar miyim? Hayiiir. Kiz şimdi doktorculuk oynuyor onunla. Kapagini gecen yerde gordum atayim dedim. Kagit posetine attim. Sonra koz geldi anne bunun kapagini gordun mu, attim. Niye attin diye koyameti koparinca tekrar cikarip verdim. Napacaksa ....

Ah canım yaa attım denir mi hiç. Görmedim anneciğim işimi bitirince beraber arayalım diyeceksin. Sonra beraber arayıp bulamayacaksın.çocuğu da istifçi yapacaksın ondan korkuyorum :KK70:

Ah canım yaa attım denir mi hiç. Görmedim anneciğim işimi bitirince beraber arayalım diyeceksin. Sonra beraber arayıp bulamayacaksın.çocuğu da istifçi yapacaksın ondan korkuyorum :KK70:
yalniz ben cocuk da olsa yalan soylemem. Bir baska yontem bulun cidden bana.... aglayan caresiz ikon

X