Küllerden Doğmak Vol.2

Ay ben çiftlikten elmaları toplayana kadar 47 geçmiş. 50 geçe kalkalım. Tam 23.00 de buluşalım.

Ayy benim bady gitmiş 5 dk ne mesaj yazmış ne beğene basmış. Ben de gidiyorum. Acele çamaşırları yetiştireyim

Ay ben çiftlikten elmaları toplayana kadar 47 geçmiş. 50 geçe kalkalım. Tam 23.00 de buluşalım.

Ayy benim bady gitmiş 5 dk ne mesaj yazmış ne beğene basmış. Ben de gidiyorum. Acele çamaşırları yetiştireyim

PİŞTTTTTTTTTTTT

geldim ben tüm kuruyanları topladım yerlerine koydum

sadece beyazlar kaldı onlarda yarına kurur

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

misssssssssssssssss

Sen niye bunalımdasın nolduki
Valla canım yolunda gitmeyen birkaç şey var durup durup dürtüyor beni kendi kendime ağlayıp zırlıyorum falan :) Regl oldum bir de hormonlar duygu karmaşası falan hep üst üste yani sorma

Valla canım yolunda gitmeyen birkaç şey var durup durup dürtüyor beni kendi kendime ağlayıp zırlıyorum falan :) Regl oldum bir de hormonlar duygu karmaşası falan hep üst üste yani sorma
Anladım Canım tamamen duygusal :)

PİŞTTTTTTTTTTTT

geldim ben tüm kuruyanları topladım yerlerine koydum

sadece beyazlar kaldı onlarda yarına kurur

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

misssssssssssssssss

Ohhh ne güzel. Ben de bitirdim ortalıktakileri. Telde nevresimler var. Akşam serdim. Makinede renkliler var çıkınca onları serip beyazları atarım... Onları da sabah sererim artık. Daha kızın pembeleri var... Off offf.. Her gun çamaşır mı yıkanır yaa..

Ahh canım hangimizin yok ki. Ama su akar yolunu bulur sen üzüldüğünle kalırsın.
Derdimi dinledim derdimden iğrendim,
Derdini dinledim derdime imrendim diye söz var. Gerçekten bizim dert sandığımız şeyler o kadar basit ki aslında. Allah daha büyük dert vermesin. Sağlıktan ote herşey boş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…