Küllerden Doğmak Vol.2

Bide ben başarabilsem sabah namazdan sonra yatmamayı:KK43:anlıyorum Can'ım demekki yeterince vaktin var,Aslı'na bakarsan benimde var :KK53:yapacak Ada'm yoko_O

Ben birazda gec kalkiyorum da. Hani namaz vakti cikmamis ama rahatca badest alip kilicak kadar vakti olur ya o zaman kalkiorum :)))) sonra uykum acilms olunca da uyuyamiorum. Birde burnum akio hala o da rahatsiz edio. Nefes alamiyorum sanki. Aksam da 11 de yatarm canm ben, onun da faydasi oluodur. Bugun 3. Gunum yine uyku yok. Calisirken hic birseyi yetistiremezdim o yuzden madem evdeyim yapicam diyorum , utan yasindan basindan diyorum gaza geliyorum :)) annem cok temiz titiz disiplinli bir kadindi. Coluk cocuk varkene oyleydi ordan da gaza geliyorum :))

Nill41 Nill41 evet canım lisans, benim için ders çalışmak büyük eziyet :mad: bütün gün temizlik yap desinler ama ders çalış demesinler :KK42: başlamakta çok zor bi başlandı mı gerisi geliyor zaten. Ama halletmek gerek bir an önce şu sınav işlerini:KK35:

Kesinlikle gercekten baslamak lazm artk. Benmde kaynim vardi calisamadik. Bugun gidicek artk baslamak istiyorum bir yerden. Cocuhun var miydi senn canmm.. motive edelm bari birbirimizi burdan :))

Kesinlikle gercekten baslamak lazm artk. Benmde kaynim vardi calisamadik. Bugun gidicek artk baslamak istiyorum bir yerden. Cocuhun var miydi senn canmm.. motive edelm bari birbirimizi burdan :))
Çocuk yok henüz sınavdan dolayı erteliyoruz :KK43: bence de birbirimizi motive edelim o şekilde faydalı olabilir :KK5:Günlük soru limiti belirleyelim onun altına dusmeyelim mesela :KK39:

Geldim ☺
Banada odev verin☺
Bende doğmak istiyorum küllerimden☺
Her gün doguyorum da.
Umarım sizinle olanın tadı başka olacak☺
Hissediyorum En Büyük KK

bugünün ödevi wc yıkamak. haftalık ödevimiz de yatak odası bildirim topiğinde 10 madde yazıyor yatak odasıyla ilgili onlardan en az 5 tanesini yapıp cuma günü bildirim yapman gerekiyor :KK66:

Geldim ☺
Banada odev verin☺
Bende doğmak istiyorum küllerimden☺
Her gün doguyorum da.
Umarım sizinle olanın tadı başka olacak☺
Hissediyorum En Büyük KK
Hoş geldin canım :KK36: kesinlikle doğru yerdesin :KK39: bende yeniyim burda, tertip düzen konusunda sıkıntılarım vardı taki bu topige gelene dek :KK16: umarım senin için de faydalı olur :KK66:

Çocuk yok henüz sınavdan dolayı erteliyoruz :KK43: bence de birbirimizi motive edelim o şekilde faydalı olabilir :KK5:Günlük soru limiti belirleyelim onun altına dusmeyelim mesela :KK39:
ne kadar oldu evleneli canm. 21 yasnda olan sen miydin ?? Aa cok guzel olur :KK5: ama ben dgs ye de caliscagm ama sonucta smdi ne kpss ne dgs hic cozemiyorum. Ortak olsa da olur bu sebeple cozerm calisirim. :21:

X