Küllerden Doğmak Vol.2

İyı geceler bu saatte işim olmazdı kk da:) eşim olmayınca girdim, tam ben uykuya geçince bebeğim uyandı hain dom dom:KK70: ne güzel uyumustum tek başıma:21: benim için buyuk başarıydı bu:KK9:

Deterjan vs. bu ve bir çok konuda bir ürun kaliteliyse maalesef israil malı oluyor, misal fairy,ariel, kotex vs. adamlar maalesef iyisini yapıyor, israil malı olmasın diye dikkat ediyorum genelde, fairynin bir damlası yetiyor köpürmeye bingo öyle değil, bizimkilerde kaliteli yapsa çok iyi olurdu, yinede Türk malına devam:) ülker, hayat urünleri, evyap bildiğim Türk malları gece gece aklıma gelenler:) Kinder sürpriz yumurta mesela en kaliteli çikolata o oğlum sürpriz yumurta deliside:) tabi ki israilin

madımak ne alaka canım bu yörede bilinir diye biliyordum:)

aferin oğluna:KK66:
Canım annem Ordu mesudiyeli ordan biliyorum annanem çok yapar :)
Oğluşum dünyalar tatlısıdır.

Hih otur sen:KK66: ben görev verilmeden bitirdim:KK73:
Aslında benim amacımda hemen bitirmekdi,kızım faranjit oldu ondan sebep yapamadım :KK43: yarın tül perde ile başlıcam inş,zaten çok iş yok :)

Benimde yumuşatıciya zaafim var o koku olmazsa olmaz bana:KK43: sprey şiseye sulandırıp
koyuyorum eve bile sıkıyorum, peteklere özellikle ısındıkca kokusu yayılıyor, bingo beyaz kullaniyorum yıllardır benim evle özleşti koku:) bu sene güle taktım bir ara yok yok beyaz iyi:)
Benim oğlumun bronşiti var ben mümkün değil yapamamam tıkanır :KK35:

Canm ben calsmiyorum ve de cocugum yok. Tabi cocuklu olunca halim ne olur bilmem. Arti benm evim kucuk 90 metrekare bile degil. Bir lojman. Birde evde olunca niye bitirmeyeyim dedim. Burda surekli temizle topla. Bayagi bir duzen yapmisim. Eskiden bir yer toplamak demek bir suru esya fazlalikti ama smdi dagilan yeri toplayiveriyorum. Atilacaklari amaan diyorum atiyorum. Bir kactir sabah namazndan sonra uyumadim...
Bide ben başarabilsem sabah namazdan sonra yatmamayı:KK43:anlıyorum Can'ım demekki yeterince vaktin var,Aslı'na bakarsan benimde var :KK53:yapacak Ada'm yoko_O

Canım annem Ordu mesudiyeli ordan biliyorum annanem çok yapar :)
Oğluşum dünyalar tatlısıdır.

Aslında benim amacımda hemen bitirmekdi,kızım faranjit oldu ondan sebep yapamadım :KK43: yarın tül perde ile başlıcam inş,zaten çok iş yok :)

Benim oğlumun bronşiti var ben mümkün değil yapamamam tıkanır :KK35:
Evet canim senin kiz hastaydi takiliyorum sana:)
yapma zaten benimki takintı oldu resmen yumusaticı bağımlısıyim:KK43:

Bide ben başarabilsem sabah namazdan sonra yatmamayı:KK43:anlıyorum Can'ım demekki yeterince vaktin var,Aslı'na bakarsan benimde var :KK53:yapacak Ada'm yoko_O
Benim oglanları sana gönderiyim namazdan önce dikiyorlar ayağa:KK45: sabah 4-5 , esime 5 de veriyorum küçüğü iki saat ben uyuyorum sabaha kadar sallıyorum çünkü, buyük daha insaflı 6 da kalkıyor:KK70:

Evet canim senin kiz hastaydi takiliyorum sana:)
yapma zaten benimki takintı oldu resmen yumusaticı bağımlısıyim:KK43:
Şimdi daha iyi burnu akıyor sadece birazda halsizlik var,etrafımdaki bir çok kadın yumuşatıcı takıntılı malesef ben değilim,geçen gün beyaz eşyacının önünden geçerken kadın elime yumoşun beyazını tutuşturdu bebekler içinmiş onu kullandım çok güzel kokuyor :)

Benim oglanları sana gönderiyim namazdan önce dikiyorlar ayağa:KK45: sabah 4-5 , esime 5 de veriyorum küçüğü iki saat ben uyuyorum sabaha kadar sallıyorum çünkü, buyük daha insaflı 6 da kalkıyor:KK70:
Ayyy yok canım seninkiler evde kalsın:KK53:benim çocuklar akşam 9 sabah 9 çok fazla değişmez,bazen duru kalkar 7 de onuda yanıma alıyorum uyuyor hemen :KK48:

Şimdi daha iyi burnu akıyor sadece birazda halsizlik var,etrafımdaki bir çok kadın yumuşatıcı takıntılı malesef ben değilim,geçen gün beyaz eşyacının önünden geçerken kadın elime yumoşun beyazını tutuşturdu bebekler içinmiş onu kullandım çok güzel kokuyor :)
Toparlar inşallah bir an once

:) benimkide bingo sensitive hassas ciltler bebekler icin

Ayyy yok canım seninkiler evde kalsın:KK53:benim çocuklar akşam 9 sabah 9 çok fazla değişmez,bazen duru kalkar 7 de onuda yanıma alıyorum uyuyor hemen :KK48:
Ah canım çok değil 7 ye kadar uyutsalar raziyım 4, 5 yıldır uyku uyku diyorum:mad: masaallah seninkilere, o yüzden üçuncüyü yap diyenlere şu duygulari besliyorum:KK11:

Toparlar inşallah bir an once

:) benimkide bingo sensitive hassas ciltler bebekler icin
Sen yinede yumuşatıcıyı son suya değil bi öncekine koy özellikle beyazlarda,direk tene temas ediyor ya hassas yerlere,nacizane tavsiyem.Duru küçücükdü hastalandı kızamık çıkardı sandık,apar topar hastaneye gittik,dktr baktı kızamık değil deterjan alerjisi dedi,tabi kızın kıyafetleri kokuyor ogün bugün eşim yasak etti bende almadım.

ARALIK AYI 3. HAFTA GÖREVLERİ

YATAK ODASI

1. İhtiyaç varsa cam silmek , perdeleri yıkamak
Camı silindi tülü yıkandı
2. Dip köşe süpürmek
Süpürüldü
3. Dip köşe silmek (dolap üzerini unutmayalım hanımlar:)
Silindi
4 .Dip köşe toz almak
Toz alındı
5 .Dolap içini silip düzenlemek, atılacak ya da elden çıkarılacak varsa onları ayarlamak
Dolap içlerine şu aralar girmiyorum evde bir değişiklik söz konusu yılbaşından sonra odaların yerleri değişecek badana falan olacak o yüzden şu ara ellemiyorum
6. Komidin ve diğer çekmeceleri temizlemek ve düzenlemek
Bunlarda aynı şekilde içleri değilde bugun dışlarını sildim
7. Aynaları varsa süs eşyalarını, tabloları, çerçeveleri silmek
Silindi
8. İhtiyaç varsa halıların üzerini silmek , temizlemek
2 küçük yolluk silindi
9. Kapı , priz ve avize silmek
Yapıldı
10. Eğer varsa baza altını düzenlemek, silmek, temizlemek (bizimki karyola mesela:) , gerekiyorsa yatağın üzerini süpürmek, yine gerekiyorsa nevresimleri değiştirmek

Bazanın içi değilde bazanın oldugu yer çekilip silindi
Heyt maşallah ben daha başlıcam :KK43:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Alışkanlık edinmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesa1
2. flores
3.eflalim
4. Areser
5.eshma
benimde yeni yıl için birçok planlarım var. özellikle alışkanlık haline getirmek istediğim. mesela hergün 2,5 litre su içmek , porsiyonlarımı düşürüp kilo vermek. (bu sıralar ayça kaya nın kitabını okuyorum da :KK64:), haftada en az 2 kere yüz maskesi yapmak , krem kullanımını alışkanlık haline getirmek , haftanın birkaç günü için egzersiz programı yapmak , birde evimi düzenli tutmak .

ne çok hayalim var hayaller hayaller :KK37::KK37::KK37:

Bende
Ah canım çok değil 7 ye kadar uyutsalar raziyım 4, 5 yıldır uyku uyku diyorum:mad: masaallah seninkilere, o yüzden üçuncüyü yap diyenlere şu duygulari besliyorum:KK11:
Bende oğlum doğduğundan berinuykuya fena halde hasretim hiç sevmiyor uykuyu ya geceler de uzadı kü şimd 5 de ayakta ama hakkını yemeyim yavrum akşamları erken yatar

Nill41 Nill41 evet canım lisans, benim için ders çalışmak büyük eziyet :mad: bütün gün temizlik yap desinler ama ders çalış demesinler :KK42: başlamakta çok zor bi başlandı mı gerisi geliyor zaten. Ama halletmek gerek bir an önce şu sınav işlerini:KK35:

X