Küllerden Doğmak Vol.2

Günlük ödev bildirimi: Musluk parlatmak.

1. MaRaL_
2. Nill41
3. flores
4.seyhan77
5.suslixanim
6.yamukprenses
7.chentiq

Sadece mutfaginkini parlattim. Dusunki zaten yeni yapildi. Lavabo gideri tikali. Geriye bi tek alaturka ile mutfak kalio. Parkasin musluklaaarrr

Cnn sana yar etmem orayi dil cikaran ikon

1. MaRaL_
2. Nill41
3. flores
4.seyhan77
5.suslixanim
6.yamukprenses
7.chentiq

Sadece mutfaginkini parlattim. Dusunki zaten yeni yapildi. Lavabo gideri tikali. Geriye bi tek alaturka ile mutfak kalio. Parkasin musluklaaarrr

Cnn sana yar etmem orayi dil cikaran ikon

sultan süleymana kalmamış bana kalır mı :KK70:anca klavye başında çan çan çene yaparım:KK70:yarın rapor almaya karar verdim içim rahat:KK53:tabi sabah vazgeçmezsem:KK59:

kızlar topikle ilgisiz ama bdv'ye konu açmak istemedim :KK43:
bir arkadaşım var öğretmen (henüz atanamadı ama çalışıyor). 6 yıllık ilişkisi var. oğlan şimdi askere gidecek. oğlanın babası asker. arkadaşımın babası da asker emeklisi. asker dönüşü oğlan iş bulunca olayı resmiyete dökmek istiyorlar haklı olarak. yaşları 27 bu arada ikisinin de. arkadaşımın babası 'kesinlikle vermem. ya bizi ya onu seçeceksin' demiş. gerekçe yok... kızcağız yerde mi geziyor gökte mi belli değil. ailesini elbette çok seviyor ama sevgilisinden de ayrılmak istemiyor. (bence haklı da çünkü baba şu sebepten olmaz demiyor ve işin garibi oğlanı da yıllar önce bir kerecik görmüş sadece) bu arada arkadaşım tek çocuk. sizce babayı ikna etmenin yolu var mı ya da ne yapılabilir? benim aklıma çözüm gelmiyor açıkçası ama kızın haline de çok üzülüyorum :KK43: aileyi ikna edemezse ayrılacak gibi görünüyor :KK43: yazık onca yıllık ilişkilerine :KK43:

canım ya siz tatil bölgesinde değil miydiniz. Niye soba yakıyorsunuz. Ben de çok oturdum sobalı evde. Bi kere zehirlenmekten son anda kurtulduk. Kızım küçüktü o biraz zehirlenmişti. Allah korudu. İnşallah sen de kaloriferli bi eve çıkar rahatlarsın.

Canm iste dogalgaz borusu bizim yanmzdaki otobandan gecio ama buraya alamiyorlar cunku kisin kalan 100 hane olmasi gerekio malesef o da burda yok. Cunku burasi villa tipi evler var onlarda nasil isitiriz evimizi diolarsa kalmiorlar. Kalanlardn bazisi kaloriferli galiba tam emin degilm. Kisin kalicak olanda evi ona gore sobali malesef. Biz de o yuzden gunduz komuru yakioruz aksam da hep odun atiyoruz.

soba ciddi tehlike bilinçli kullanmak lazım. iyi etmişsiniz çıkarmakla. bu gece de koltukta uyuyun tebdil-i mekanda ferahlık vardır :)

Canm evettt cunku bugun koltukta hep sirt ustu yaistim. Yattgm gbi de uyanmisim. Burun spreyi skmstim sirt ustu de yatnca burnm iyice hava alms ve agzimi pek acmamisim. O yuzden bu sabah bogazlarm daha iyi gbi :KK73: en azindan dun sabahtan iyi :KK66:

1. MaRaL_
2. Nill41
3. flores
4.seyhan77
5.suslixanim
6.yamukprenses
7.chentiq
8.eshma

küçük tuvaletteki musluk dışında hepsini akşam parlattım sona kalanı da sabah kaldım parlattım. görev aşkı bu olsa gerek. evde kv var sabah biraz erken kalkıyorum ortalığı topluyorum.ne dünya ama :confused:
:confused:

Canm iste dogalgaz borusu bizim yanmzdaki otobandan gecio ama buraya alamiyorlar cunku kisin kalan 100 hane olmasi gerekio malesef o da burda yok. Cunku burasi villa tipi evler var onlarda nasil isitiriz evimizi diolarsa kalmiorlar. Kalanlardn bazisi kaloriferli galiba tam emin degilm. Kisin kalicak olanda evi ona gore sobali malesef. Biz de o yuzden gunduz komuru yakioruz aksam da hep odun atiyoruz.

Anladım canım. Annemlerde tatil bölgesinde. Soba yakmak yasak orda. Ufolarla idare ediyorlar kışın o yüzden sormuştum.

1. MaRaL_
2. Nill41
3. flores
4.seyhan77
5.suslixanim
6.yamukprenses
7.chentiq
8.eshma
9.eflalim

kızlar topikle ilgisiz ama bdv'ye konu açmak istemedim :KK43:
bir arkadaşım var öğretmen (henüz atanamadı ama çalışıyor). 6 yıllık ilişkisi var. oğlan şimdi askere gidecek. oğlanın babası asker. arkadaşımın babası da asker emeklisi. asker dönüşü oğlan iş bulunca olayı resmiyete dökmek istiyorlar haklı olarak. yaşları 27 bu arada ikisinin de. arkadaşımın babası 'kesinlikle vermem. ya bizi ya onu seçeceksin' demiş. gerekçe yok... kızcağız yerde mi geziyor gökte mi belli değil. ailesini elbette çok seviyor ama sevgilisinden de ayrılmak istemiyor. (bence haklı da çünkü baba şu sebepten olmaz demiyor ve işin garibi oğlanı da yıllar önce bir kerecik görmüş sadece) bu arada arkadaşım tek çocuk. sizce babayı ikna etmenin yolu var mı ya da ne yapılabilir? benim aklıma çözüm gelmiyor açıkçası ama kızın haline de çok üzülüyorum :KK43: aileyi ikna edemezse ayrılacak gibi görünüyor :KK43: yazık onca yıllık ilişkilerine :KK43:
Benim arkadaşım da var onun babası da öyle..öğretmen sevdiği vardı ona vermedi. Sonra çok görücü geldi Konya'da görücü usulü çok evleniyorlar. Memur olmaz işçi olmaz doktor olmaz vs vs diye diye evlendirmedi kızı. Şimdi 33 yaşında kız istemiyor evlenmeyi. Bi de bunlar Konya'nın en varlıklı ailesi. Sanırım o yüzden baba kimseyi beğenemedi .

Günaydın ne kaynatmışsınız ya çok güldüm, şaka yapan arkadaş kimmiş geçmişin hepsini okuyamadım:) oturma odam tamam bir üçlü bir tekli koltuğu yıkıycam bugün inşaallah, 3 senedir bozuk olan halı yıkama makinemi kendim tamir ettim dünde açılışı yaptım:) çıkan kirli suyu görseniz koltuk silmek temizlemiyormuş dersiniz çamur gibi suyun rengi:KK57:
10 da 10 tamam diyelim:)
minik oglum ameliyat olacak sünnet ve testis için, bu aralar gergin ve cok yoğunum:KK43: hiç bir işe yetişemiyorum, çocuklardan öksürük bana geçti

MaRaL_ MaRaL_ nefes açmak için coldmix tavsiye ederim tam okuyamadım gecmisı ama bebeğin içinse, birde nazal burun aspiratörü burun temizlemek için çok iyi

Bugünkü odev nevresim degistirmek
1. eshma

bizimkini pazar günü , kızımınkini de dün değiştirdim.
ve ödev verilir verilmez yapan ilk kişi oldum:KK36::KK36:

Kızlar rrrrrrrrrrrrrrrr

Benim yapmam gerekiyor da söylemesi ayip sizde yapın dedim :KK53:
Canım pazar değiştim:) ekliyim listeye:)
Bırde ödev listesine adımi bir türlü yazamiyorum sen yazarmısin beni rica etsem

1. eshma
2.eflalim

cumartesi günü ödevin erken gelmesi çok iyi oldu. oturma odasına bir girdim dip köşe temizledim. koltukları çektim altları arkaları hepsini sildim. camları geçen hafta silmiştim zaten. koltuk kılıflarını yıkadım yerleştirdim bile. halıları kaldırdım silkeledim altlarını sildim. kapı prizler televizyon falan derken heryer temizlendi. bir tek perdeler kaldı onlarıda bu akşam yıkayıp asıcam ve bu haftalık görevleri bitirmiş olucam.:KK76::KK76::KK76:

kızlar sizin muhabbetleri çok seviyorum okuyorum katılmakta istiyorum ama iş yerinde ben okuyup yazana kadar konu değişiyor falan malesef katılamıyorum aranıza. :KK43::KK43::KK43:

X