Küllerden Doğmak Vol.2

Sen ankadan korkuyorsun ben de senden.
Gecen takildim ya seyhani ekledin kendin yapmadin diye.
Simdi sirf bu yuzden susluhanimi listeye ekleyemiyorum. Bana sen neden yapmadin dersin diye.

Hoş geldin canım muslukları parlat gel konuşuruz

yemin ederim korkuyorum A Anka çıkıp "sen yaptın mı bakalım" diyecek diye

Ödevi ben vermedim ki... Adam gibi ödev vermiyorum sonra zorla yaptırmaya çalışıyorum
Anka bugün çok üzgün. Dokunanı yakıyor. Allah sonunu hayretsin.

Sen ankadan korkuyorsun ben de senden.
Gecen takildim ya seyhani ekledin kendin yapmadin diye.
Simdi sirf bu yuzden susluhanimi listeye ekleyemiyorum. Bana sen neden yapmadin dersin diye.

hahahhahha iyiymiş ya valla aklıma gelmedi

Ödevi ben vermedim ki... Adam gibi ödev vermiyorum sonra zorla yaptırmaya çalışıyorum
Anka bugün çok üzgün. Dokunanı yakıyor. Allah sonunu hayretsin.

Ayyy daha neler canım yaaaa

Sen neden üzüldün yahuuuuuuuuuuuu umarım süpürge için değildir kurban olsun marathon sana

A Anka canim bidenem gel beni yak. Suspansiyonun olayim senin. Uzulme. Belki daha ucuza bulacaksin. Insallah oyle olur.

Ya ben napiim. Viledam artik is gormez olup kovam da kirilinca Gunlerdir mop scotch brite bi suru makale okudum. Kim ne kullaniyor nasil hallediyor. Hangisi sac kilini en iyi toplar vs vs. Sonra ne oldu? Gittik parex aldik cillop gibi (!!!) Eger begenmezsek cope atarmisiz.

hahahhahha iyiymiş ya valla aklıma gelmedi

Ayyy daha neler canım yaaaa

Sen neden üzüldün yahuuuuuuuuuuuu umarım süpürge için değildir kurban olsun marathon sana

Yok canım ya. Çok sivri dilliyim çok kırıyorum insanları. Tutamıyorum çenemi. Durup dururken oğlanın okulundan velinin birine kızdım akşam akşam. Şimdi diyorum ne gerek vardı

bu çok kötü olmuş yaa hastayken. Allah güç kuvvet versin sana.

içine bal falan atsak olur mu ki tatlandırıcı olarak çocuk uyuyunca yapıcam ama ballı yaparım öyle içemem :))

Oy gecmis olsun kizlar. Hastalik cok fena. Hele ki cocuklu olunca. Allah tez elden sifanizi versin. Limon yemeyi ilk kez duydum. Aklima gelirse uygularim. Ama mumkunse bu kis uygulamak istemiyorum

sağol chentiqcan geçer inşallah okulda çok zorluyor beni malum sürekli konuşmak zorundayım. e öyle olunca da öksürük krizi tutuyor

Yok canım ya. Çok sivri dilliyim çok kırıyorum insanları. Tutamıyorum çenemi. Durup dururken oğlanın okulundan velinin birine kızdım akşam akşam. Şimdi diyorum ne gerek vardı

Canım bir anda değişemez ki insanlar ama sen farkındasın ve bu durumdan hoşnut değilsin bu yüzden zamanla törpülersin kendini, dikkat edersin ve değişirsin, örnekler çok

Kızlar bu arada tek tek yazamadım hepinize çoooooooooook geçmiş olsun

:) olur öyle şeyler arada üzme kendini.. bazen hepimiz çok agresif olabiliyoruz ben her ayın 15 günü öyleyim mesela

:) olur öyle şeyler arada üzme kendini.. bazen hepimiz çok agresif olabiliyoruz ben her ayın 15 günü öyleyim mesela

Teşekkür ederim kızlar. İnşallah son olur.

Anka misali benim mesajima cevap vermemis.

Eşime şundan aldırmıştım ben hiç sevmedim. Ama eşim sevdi. Kendi silecekse bununla siliyor. Eğer bunun için üzülüyorsan üzülme. Çok gereksiz bişey.

Eklentiler

• C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_3PratikPaspas.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…