Küllerden Doğmak Vol.2

Canım benim çok geçmiş olsun kıyamam sana,uyuda dinlen :KK19:

Sağol canım yaa. Bugün yüzümü gören git rapor al dedi nasıl bir halde görünüyorum anla :) oğlan geldi kalktım mecbur bir de yemek yapılacak :KK43: aksi gibi eşim de yemekten sonra da işe gidecekmis off off :KK43: :KK43:

Hala jamaratım aslında ama gelemiyorum düzenli diye gelmedim buraya

Olduğu kadar gel sen yine de ozletme :KK66:

Offff canım çok sıkıldı yaa. Zaten bugün hiç keyfim yerinde değil (bazen olur öyle sebepsiz iç sıkıntım).
Tam hesabımdan para çekeceğim, hesap işletim ücreti diye 50 küsur lira almışlar kuş kadar param kalmış.
Sebze meyve alacaktım hepten bozuldum patates alıp döndüm.
Salatasını yapayım bari akşama. Yanına da bir çorba, oturur yeriz. :KK51:

Çok can sıkıcı olmuş gerçekten :KK43:

Kizlar cok hastayim burnum akiyor bogazlarm sis.. zaten bogazlarda vardi bisey smdi iyice kotu olmus. Bildgnz bir sey var mi dogal yollu olan. Yoksada tesekkur edermmm

Kizlar cok hastayim burnum akiyor bogazlarm sis.. zaten bogazlarda vardi bisey smdi iyice kotu olmus. Bildgnz bir sey var mi dogal yollu olan. Yoksada tesekkur edermmm
Bildiğim en iyi yol 1 tatlı kaşığı bal, 1 çay kaşığı zencefil, azcık karabiber, varsa da birkaç damla limon suyunu iyice karıştırıp macun gibi yaptıktan sonra yavaş yavaş yutmak. Bana hep iyi gelir. Geçmiş olsun.

geçmiş olsun canım ben de berbat durumdayım öyle garip bir şey ki hapşırırken bile boğazımdan bir parça kopuyormuş gibi canım acıyor:KK1: bu neyin nesi bilemiyorum ilk kez başıma geliyor:KK43:

Cok tesekkur ederimm bilgilernz icin hemen yapiorum kendime bal karabiber evdeki malzemelerden cnntrm cnntrm Findikfaresi123 Findikfaresi123 flores flores birde aksi gbi sobamz yanmiyor kömür bir turlu tutsmadi. Iki gundur sobada birsey var. Galiba borulari tikandi ama bu ben hastayken olur mu :KK43:((

Cok tesekkur ederimm bilgilernz icin hemen yapiorum kendime bal karabiber evdeki malzemelerden cnntrm cnntrm Findikfaresi123 Findikfaresi123 flores flores birde aksi gbi sobamz yanmiyor kömür bir turlu tutsmadi. Iki gundur sobada birsey var. Galiba borulari tikandi ama bu ben hastayken olur mu :KK43:((
Ah kıyamam geldi mi üst üste gelir zaten :KK43:
Lodos falandır inşallah boru tıkandıysa iş çıktı demek oluyor.

geçmiş olsun canım ben de berbat durumdayım öyle garip bir şey ki hapşırırken bile boğazımdan bir parça kopuyormuş gibi canım acıyor:KK1: bu neyin nesi bilemiyorum ilk kez başıma geliyor:KK43:

Çok geçmiş olsun kızlar. Soğuk algınlığına gerçekten iyi gelen bir atrifim var. Ben her hastalandığımda mutlaka yaparım. Tıkanan burnumu bile rahatlatır.
1 limonu kabuğu ile beraber ince ince dilimleyin, sadece üzerini geçecek kadar su koyup kaynatın. Sonra bunu sıcak sıcak suyu ve kabuklu limonuyla beraber yiyin. Faydasını göreceksiniz bunu bana doktor önermişti.

Oy gecmis olsun kizlar. Hastalik cok fena. Hele ki cocuklu olunca. Allah tez elden sifanizi versin. Limon yemeyi ilk kez duydum. Aklima gelirse uygularim. Ama mumkunse bu kis uygulamak istemiyorum:KK72:

Musluklar bitti bilginize
tamam listeye ekleriz. Yalniz ilerisi icin soyleyeyim bir onceki listeyi alip cevapla diyoruz
Sonra ] bu isaretlerin onunde ve arkasindaki kisimlari siliyoruz. Sadece ana mesaj kaliyor. Liatenin altina da kendi adimizi ekleyip bitiriyoruZ[ :KK23:

Oy gecmis olsun kizlar. Hastalik cok fena. Hele ki cocuklu olunca. Allah tez elden sifanizi versin. Limon yemeyi ilk kez duydum. Aklima gelirse uygularim. Ama mumkunse bu kis uygulamak istemiyorum:KK72:

tamam listeye ekleriz. Yalniz ilerisi icin soyleyeyim bir onceki listeyi alip cevapla diyoruz
Sonra ] bu isaretlerin onunde ve arkasindaki kisimlari siliyoruz. Sadece ana mesaj kaliyor. Liatenin altina da kendi adimizi ekleyip bitiriyoruZ[ :KK23:[/QUOTE . Ben biraz beceriksizim sanırım kizlar olmuş mu

suslixanim suslixanim canım son listeyi paylaşan seyhan77 çiğim ya

onun mesajına cevapla de

böyle bir şey çıkacak

ekle.jpg

yuvarlak içindeki kısımları sil, kendi adını 5. kişi olarak ekle cevapla de canım :)

X