Küllerden Doğmak Vol.2

Merhaba kızlar öncelikle dün bende bi gorevimi yerine getirmiştim ama telden isim eklemek zor oluyor.
Bugün ki görevi ben yapamayaçağim galiba anneme gidiyorum.
Haftalık ödevleri anladım. Ben her gün evdeyim nasılsa. Çalışma odamız yada ofis yok. Banyo dolabında yok banyomu temizlerim artık bende.
Diğerlerinde yaparım inşallah hadi kolay gelsin kızlar

Bende bugün mutfakla banyoyu halledeyim diyorum koltuk arada pazartesi gece yaparım salı yola cikicam çünkü çalışma Odam yok kizimin dolabı düzenlerim

Bende bugün mutfakla banyoyu halledeyim diyorum koltuk arada pazartesi gece yaparım salı yola cikicam çünkü çalışma Odam yok kizimin dolabı düzenlerim

yesa yesa
Canım ben bu işlerin hepsini geçen iki hafta içinde yapdım hatta nazenin topiğine yazmıştım günlük şunu yapdım vs diye ozamanlar,bi daha koltuk silemem:KK43:dolapların içini sildim herşey yıkandı vs malum sünnet oldu oğlan Mevlüt var bayramdan sonra ama dışını silerim sorun değil evrak işleri vs hep yeni yapdım:110:nasıl olur bilmem haksızlık olmasın kızlara sen bi düşün bana bildir:KK60:
Banyomda dolabım yok ama banyoyu temizlerim duşakabinim var olur heralde

Özele yazmışım mesajı buraya kopyaladım yesa:KK48:

KÜL KEDİLERİ*MUTFAK DOLAP DIŞINI SİLME*BANYO DOLAP DÜZENLEME*2 ADET KOLTUK SİLME*OFİS-EVRAK-CALIŞMA ODASI DÜZENLEME
chentiq0000
yesa10000
baronesss0000
ayseyma0000
cnntrm0000
bi kahve0000
eniyikadinoyuncu0000
dagcı0000
zambak860000
mirjam0000
2kediannesi0000
ultraanne0000
naz_240000
feraceli0000
sosyoloji0000
anathema80000
ftemiz0000
denizyagmur40000
catuke0000
seyhan770000
statistician0000
yesilkubbe0000

KIZLAR TÜM BU 0'LARI 1 YAPIYORUZ HAYDİİİİİİİİİİİİİİİ:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Görevler süper bizim banyo dolabı yok ama kullanmadığımız bir banyo var baya karışık orayı toplasam olur mu

yesa yesa
Canım ben bu işlerin hepsini geçen iki hafta içinde yapdım hatta nazenin topiğine yazmıştım günlük şunu yapdım vs diye ozamanlar,bi daha koltuk silemem:KK43:dolapların içini sildim herşey yıkandı vs malum sünnet oldu oğlan Mevlüt var bayramdan sonra ama dışını silerim sorun değil evrak işleri vs hep yeni yapdım:110:nasıl olur bilmem haksızlık olmasın kızlara sen bi düşün bana bildir:KK60:
Banyomda dolabım yok ama banyoyu temizlerim duşakabinim var olur heralde

Özele yazmışım mesajı buraya kopyaladım yesa:KK48:

canım şimdi kızlar denk gelecek bir şey bulmuşlar o şahane, mesela banyo dolabım yok banyo temizlerim vs gibi:KK53:

Sen o zaman
1-Mutfak dolaplarının yüzeyini sil yine o sıkıntı olmaz
2-banyo temizle dusakabın vs
3-kiler vs falan varsa onu düzenle, ya da karışık çekmecen varsa onları
4-Evde yapman gereken bir şey varsa son olarak onu yap artık

Bir şey olmaz ya yeter ki 4 tane bir şey yapmış ol :KK71::KK71:

an itibariyle mutfak ve banyomu bitirdim kızlarr, bu arada ben de bittim. Bir kahveyi hakettm sanırım:KK50::KK50::KK50:

süpersin canım, mutfak benim de bitti, bi de benim dolaplar tam düz değil, diş fırcası kullanıyorum mecbur :21: pek güzel oldu, domestos ve loc karıştırdım :KK52: kaldı 3 görev :KK75:

Görevler süper bizim banyo dolabı yok ama kullanmadığımız bir banyo var baya karışık orayı toplasam olur mu

Tabii ki canım şahane olur :rolleyes:

canım şimdi kızlar denk gelecek bir şey bulmuşlar o şahane, mesela banyo dolabım yok banyo temizlerim vs gibi:KK53:

Sen o zaman
1-Mutfak dolaplarının yüzeyini sil yine o sıkıntı olmaz
2-banyo temizle dusakabın vs
3-kiler vs falan varsa onu düzenle, ya da karışık çekmecen varsa onları
4-Evde yapman gereken bir şey varsa son olarak onu yap artık

Bir şey olmaz ya yeter ki 4 tane bir şey yapmış ol :KK71::KK71:

süpersin canım, mutfak benim de bitti, bi de benim dolaplar tam düz değil, diş fırcası kullanıyorum mecbur :21: pek güzel oldu, domestos ve loc karıştırdım :KK52: kaldı 3 görev :KK75:

Tabii ki canım şahane olur :rolleyes:
ohhh mis canım, düz olmaması işini uzatıyor sanırım, diş fırçasıyla epey vakit alıyordur sanırım.
Benimki neyse ki düz, aspirinle sildim ben de.

X