Küllerden Doğmak Vol.2

ahaha sesli güldüm ya kız Allah seni ne etmesin :KK70::KK70: kim bilmem birisi:KK53::KK53: şaka şaka chentiq de canan terim diye okuduğunu söylemişti:KK48: gizemli bir nickim var :) doğru sesli harfleri eklersen ismim ve anlamı var içinde :KK66: çoook eskiden liseye yeni başladığım dönemlerden beri internet ortamında kullandığım ve çok sevdiğim bir kısaltma :)))

ben de geleyim mi azcık manzara seyretmeye lütfeeeennn:KK15: gördüğüm tek manzara bitişikteki sitenin beton bahçesi :KK43:

küçük yerse çıkabilir tabisi :KK66: olsun be sakin sakin kafa dinleyin işte ne güzel :KK66: bizim buranın havası da kötü ortamı da karışık öyle saçma sapan bir yer :KK43:

teşekkür ederim:KK15::KK15: ama ben senin yattığını hiç görmüyorum sanki sürekli temizlik yapıyormuşsun gibi bir izlenim bırakmışsın bende
Gel canım sen benim özel ilgi alanimdasin

Aman bi tek onlar ban yesin. Ne işleri var kk da.
Eşim geldi bu arada yarın alıyoruz Philipsi... :-)

bence de canım en mantıklısı zaten sadece onların ban yemesiydi öyle de oldu çok teşekkür ediyorum kazen abimize de buradan :KK70::KK70:

Bence mesajı almıştır arkadaş hatta garip bir şekilde kocan da almış mesajı :KK70::KK70:

ya kızlar farkındayım konudan biraz uzak olacak ama yeni kayıt oldum siteye,bu temizlik ödevlerini ve şu anki aşamasını anlatabilecek bir arkadaşım var mıı çok hoşuma gitti katılmak istedim ama baya geç kalmışım sanırım

ya kızlar farkındayım konudan biraz uzak olacak ama yeni kayıt oldum siteye,bu temizlik ödevlerini ve şu anki aşamasını anlatabilecek bir arkadaşım var mıı çok hoşuma gitti katılmak istedim ama baya geç kalmışım sanırım

yok canım hiiiiiiiiiiiiç geç kalmadın

hemen başlıyorum

2 çeşit ödev var

* günlük ödev (adı üzerinde aynı gün yapılmalı)
*haftalık ödev (cuma 23:00'a kadar yapılmalı)

Bugünkü ödev evde 3 eşyayı atmak/ihtiyaç sahibine vermek

haftalık ödev de oturma odasının her bir tarafını temizlemek, 10 madde var bir ara paylaşayım yapılacakları

:KK68::KK68::KK68:

yok canım hiiiiiiiiiiiiç geç kalmadın

hemen başlıyorum

2 çeşit ödev var

* günlük ödev (adı üzerinde aynı gün yapılmalı)
*haftalık ödev (cuma 23:00'a kadar yapılmalı)

Bugünkü ödev evde 3 eşyayı atmak/ihtiyaç sahibine vermek

haftalık ödev de oturma odasının her bir tarafını temizlemek, 10 madde var bir ara paylaşayım yapılacakları

:KK68::KK68::KK68:
teşekkür ederim ,resim mi atıyoruz yaptıgımıza dair gerek varmı şart mı bu ?

X