Küllerden Doğmak Vol.2

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmm hoş geldin biz de seni bekliyorduk tam :KK19:

Bugünkü ödev evden 3 eşyayı çıkarmak

giymediğin kıyafetler, kullanmadığın ürünler vs her şey olur

Sen şimdi bu ödevi yap gel

ondan sonra hep aramızda kal

:KK68::KK68::KK68:

Sen yaptın mı bakim

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmm hoş geldin biz de seni bekliyorduk tam :KK19:

Bugünkü ödev evden 3 eşyayı çıkarmak

giymediğin kıyafetler, kullanmadığın ürünler vs her şey olur

Sen şimdi bu ödevi yap gel

ondan sonra hep aramızda kal

:KK68::KK68::KK68:
kız şaka mı yapıyorsun ciddi mi,fotoğrafta çekecekmiyim yani yaptıklarınızı sadece yazıyormusunuz yoksa fotoğrafta çekiyormusunuz,ilk sayfada çünkü birisi buzdolabı fotoğrafını çekmişti.

kız şaka mı yapıyorsun ciddi mi,fotoğrafta çekecekmiyim yani yaptıklarınızı sadece yazıyormusunuz yoksa fotoğrafta çekiyormusunuz,ilk sayfada çünkü birisi buzdolabı fotoğrafını çekmişti.

Yapıp yaptım yazıyorsun. Fotoğraf isteyen ekliyor mecbur değil. Bu günkü ödevin fotoğrafı olmaz zaten çopun resmini mi çekcen:-)

BUGÜNKÜ ÖDEV
Evde kullanmadığımız eşyalardan en az 3 tanesini elden çıkarmak. Kullanılır durumda olanı ihtiyacı olana vermek. Eskiyse çöpe atmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1

4 üst, 1 alt verilecekler, kapının yanına bıraktım, yarın belediyenin giysi toplama kutusuna koyacağım :KK50:

Yapıp yaptım yazıyorsun. Fotoğraf isteyen ekliyor mecbur değil. Bu günkü ödevin fotoğrafı olmaz zaten çopun resmini mi çekcen:-)
Dur tamam ben biraz daha topiği okuyayım anlarım,yani işler günlükmü haftalıkmı yapılıyor pek anlayamadımda.821 sayfa da nasıl okunur yahu,tamam çözücem ben bu işi.:KK54:

canım bu ödev için zor ama başka ödevlerde istersen foto da çekip koyabilirsin. :KK50:

Sen bu günlük ödevi yap gel,

haftalık yapman gereken maddeleri paylaşacağım :KK45:

İyi akşamlar kadınlarkulubunun çok kıymetli hanımları,

Ben kullanıcı adımdan da anlayacağınız üzere ankamisalinin kocasıyım. Bugün onu çok üzdüm, altı üstü 750 (yediyüz elli) (YEDİYÜZELLİ) tl lik bir ürün istedi benden. Ama şimdi bir baktım maral adlı kullanıcıyla bir olmuş beni protesto edecekmiş. Maral'ın kocasına da haber verdim, birazdan o da burada olur. Lütfen birbirinizi gaza getirmeyin. Bizim kıymetimizi bilin.

İyi akşamlar diler, saygılar sunarım...
madem dalga geçeceksiniz orjinal şeylerle gelin
bu çok bayat olmuş:KK51:
az güleyim diye geçmiş msjları okudum,hiç gülemedim:KK12:

ne demek canım

ben de teşekkür ederim hemen bir koşu kalkıp 3 adet verilecek/atılacak ürün bulduğun için :KK53:

bak hala mesaj okuyorrrrrrrrrrrrrrrr

canım kalksanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ödev yap da gel :KK70:
hahaha:KK48:
ben verilecekleri zaten geçen hafta ayırıp koymuştum,ne yapayım şimdi görevi yerine getirmek için koltukta uzanan kocamımı fazlalık diye kapının önüne koyayım:KK70:Ben bu yazılıdan muafım.

BUGÜNKÜ ÖDEV
Evde kullanmadığımız eşyalardan en az 3 tanesini elden çıkarmak. Kullanılır durumda olanı ihtiyacı olana vermek. Eskiyse çöpe atmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1

4 üst, 1 alt verilecekler, kapının yanına bıraktım, yarın belediyenin giysi toplama kutusuna koyacağım :KK50:
ben haftalardır evden eşya eleyip gönderiyorum
artık evde hiçbir şey kalmadı,mesela sıfır süs eşyası,hiç örtü yok,masaların her yerin üstü boş:KK45:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1
2.callanpickney
3.yamukprenses

]BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1
2.callanpickney
3.yamukprenses
4.anka_misali

Yapalı çok oldu ama sabahtan beri biri adını girse diye bekliyordum :-)

chentiq chentiq bu topik seni bayağı değiştirdi yalnız arkadaşım, eski mesajlarını hatırlıyorum da anacım o ne ciddiyetti :KK70:
şimdi ise mesajlarından espri ve samimiyet akıyor :KK36::KK36: ya da neşelisin belkim bugünlerde Rabbim neşeni bozmasın kuzuuu :KK36::KK36::KK36: bak dikkat et kuzum demedim m koymadım sen sevmazsin ya :-):-)

cnntrm cnntrm tatlım tarımı bilerek yazdım ben yaa:KK70: sienen tarım diye okuyorum senin nicki ben:KK70:
sahi senin bu nick ne ayak :KK58:

ahaha sesli güldüm ya kız Allah seni ne etmesin :KK70::KK70: kim bilmem birisi:KK53::KK53: şaka şaka chentiq de canan terim diye okuduğunu söylemişti:KK48: gizemli bir nickim var :) doğru sesli harfleri eklersen ismim ve anlamı var içinde :KK66: çoook eskiden liseye yeni başladığım dönemlerden beri internet ortamında kullandığım ve çok sevdiğim bir kısaltma :)))

Ben Deniz kenarındayım İstanbul'un en güzel ilçesi Beykozdayım evimde Deniz manzaralı:KK49:

ben de geleyim mi azcık manzara seyretmeye lütfeeeennn:KK15: gördüğüm tek manzara bitişikteki sitenin beton bahçesi :KK43:

Evet canm birde yazin nasil gectgni anlamiyoruz. Ama kis olunca biraz moralmz bozuluyo. Birde havasi cok temiz. Doktorlar filan burayi oneriyormus. Hani yazlikcilardan bazilari ole dio. Biz o yuzden ev aldik burdan diolar. Yazin vazgecip kisin tayin dusunen biriyim iste :KK53::KK16: valla smdi burda nerede oturdugmu yazsam tanidik cikar mi die de endiseleniyorummm :KK47: bandirmaya yakin diyeyim ben en iyisi :cool:

küçük yerse çıkabilir tabisi :KK66: olsun be sakin sakin kafa dinleyin işte ne güzel :KK66: bizim buranın havası da kötü ortamı da karışık öyle saçma sapan bir yer :KK43:
cnntrm cnntrm kim sevmiyormuş seni ben seviyorum:KK200: hem yazım dilin gayet anlaşılır bazılarınin ki hiç anlasılmıyor mesela daha dogrusu yanlış anlaşılıyor:KK53: senle gerçekten aynı gurupta olmak isterim ince iş yapıyorsun sen seviyorum temizlik tarzını:) ayrıca bende bir gün is yapar üç gün yatarım:)

teşekkür ederim:KK15::KK15: ama ben senin yattığını hiç görmüyorum sanki sürekli temizlik yapıyormuşsun gibi bir izlenim bırakmışsın bende

Aaa bu kadar beceriksizce şaka yapılır mı :KK70: olan muhabbete olmuş bozmuş sinerjiyi.

X