Küllerden Doğmak Vol.2

Sen yaptın mı bakim

kız şaka mı yapıyorsun ciddi mi,fotoğrafta çekecekmiyim yani yaptıklarınızı sadece yazıyormusunuz yoksa fotoğrafta çekiyormusunuz,ilk sayfada çünkü birisi buzdolabı fotoğrafını çekmişti.

Yapıp yaptım yazıyorsun. Fotoğraf isteyen ekliyor mecbur değil. Bu günkü ödevin fotoğrafı olmaz zaten çopun resmini mi çekcen

BUGÜNKÜ ÖDEV
Evde kullanmadığımız eşyalardan en az 3 tanesini elden çıkarmak. Kullanılır durumda olanı ihtiyacı olana vermek. Eskiyse çöpe atmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1

4 üst, 1 alt verilecekler, kapının yanına bıraktım, yarın belediyenin giysi toplama kutusuna koyacağım

Yapıp yaptım yazıyorsun. Fotoğraf isteyen ekliyor mecbur değil. Bu günkü ödevin fotoğrafı olmaz zaten çopun resmini mi çekcen
Dur tamam ben biraz daha topiği okuyayım anlarım,yani işler günlükmü haftalıkmı yapılıyor pek anlayamadımda.821 sayfa da nasıl okunur yahu,tamam çözücem ben bu işi.

canım bu ödev için zor ama başka ödevlerde istersen foto da çekip koyabilirsin.

Sen bu günlük ödevi yap gel,

haftalık yapman gereken maddeleri paylaşacağım

madem dalga geçeceksiniz orjinal şeylerle gelin
bu çok bayat olmuş
az güleyim diye geçmiş msjları okudum,hiç gülemedim

ne demek canım

ben de teşekkür ederim hemen bir koşu kalkıp 3 adet verilecek/atılacak ürün bulduğun için

bak hala mesaj okuyorrrrrrrrrrrrrrrr

canım kalksanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ödev yap da gel
hahaha
ben verilecekleri zaten geçen hafta ayırıp koymuştum,ne yapayım şimdi görevi yerine getirmek için koltukta uzanan kocamımı fazlalık diye kapının önüne koyayımBen bu yazılıdan muafım.

ben haftalardır evden eşya eleyip gönderiyorum
artık evde hiçbir şey kalmadı,mesela sıfır süs eşyası,hiç örtü yok,masaların her yerin üstü boş

BUGÜNKÜ ÖDEV
Evde kullanmadığımız eşyalardan en az 3 tanesini elden çıkarmak. Kullanılır durumda olanı ihtiyacı olana vermek. Eskiyse çöpe atmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1
2.callanpickney
3.yamukprenses

]BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. yesa1
2.callanpickney
3.yamukprenses
4.anka_misali

Yapalı çok oldu ama sabahtan beri biri adını girse diye bekliyordum

ahaha sesli güldüm ya kız Allah seni ne etmesin kim bilmem birisi şaka şaka chentiq de canan terim diye okuduğunu söylemişti gizemli bir nickim var :) doğru sesli harfleri eklersen ismim ve anlamı var içinde çoook eskiden liseye yeni başladığım dönemlerden beri internet ortamında kullandığım ve çok sevdiğim bir kısaltma :)))

Ben Deniz kenarındayım İstanbul'un en güzel ilçesi Beykozdayım evimde Deniz manzaralı

ben de geleyim mi azcık manzara seyretmeye lütfeeeennn gördüğüm tek manzara bitişikteki sitenin beton bahçesi

küçük yerse çıkabilir tabisi olsun be sakin sakin kafa dinleyin işte ne güzel bizim buranın havası da kötü ortamı da karışık öyle saçma sapan bir yer

teşekkür ederim ama ben senin yattığını hiç görmüyorum sanki sürekli temizlik yapıyormuşsun gibi bir izlenim bırakmışsın bende

Aaa bu kadar beceriksizce şaka yapılır mı olan muhabbete olmuş bozmuş sinerjiyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…